Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Volvo XC40 T5 Plug-in Hybrid | Autogala Volvo

Volvo XC40 T5 Plug-in Hybrid | Autogala VolvoVolvo XC40 T5 Plug-in Hybrid to kolejny model z serii Recharge. Stworzony w trosce o planetę i z myślą o miejskim stylu życia.

Ciesz się nieograniczonymi możliwościami, dzięki silnikowi hybrydowemu typu Plug-in. Podczas jazdy po mieście możesz podróżować w pełni elektrycznym samochodem w trybie Pure, tym samym nie emitując żadnych spalin. Poza miastem możesz korzystać z połączenia silnika elektrycznego i spalinowego w trybie Hybrid i cieszyć się niskim zużyciem paliwa oraz wysokimi osiągami.

Obejrzyj nasz film i zobacz, jak pozytywne pierwsze wrażenie robi Volvo XC40 T5 Plug-in Hybrid.

Więcej o wszystkich modelach Volvo, akcesoriach i ofercie serwisowej możesz się dowiedzieć z naszej strony internetowej: https://autogala.volvocars-partner.pl/
Sprawdzisz tam najnowsze oferty, zrobisz konfigurację wybranego modelu, znajdziesz informacje o naszej firmie.

Możesz nas także odwiedzić na Facebooku i Instagramie – jesteśmy tam bardzo aktywni, codziennie nowe, interesujące treści i piękne zdjęcia.

A co tydzień na naszym kanale nowy film z porównaniami, testami i poradami. Nie przegap!

#volvoxc40 #volvorecharge #hybryda #plug-in

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

4 thoughts on “Volvo XC40 T5 Plug-in Hybrid | Autogala Volvo

  1. Po 1 nie lubię reklam jak na wstępie jest kłamstwo…. Że niby 1 raz jedzie hybryda… A po 2 jak ktoś 1 raz jedzie chybryda to nie powinien wypowiadać się o zaletach bo ma zerowe doświadczenie w tym… Mysle ze taka firma jak wolwo powinna bardziej przemyśleć reklamę!!!!! Bo od samego początku odechciewa się ogladac

Dodaj komentarz

Zadzwoń!