Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Volvo V60 - test i recenzja - Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

Volvo V60 – test i recenzja – Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]Jakiś czas temu zachwycałam się Volvo V90 Cross Country. Niestety, jestem do niego za niska. Dziś coś bardziej dopasowanego do mojego wzrostu – Volvo V60. Zapraszam!

Co u mnie, czym dziś jeżdżę? Oglądaj Stories na https://www.instagram.com/amgidynska/

Inne testy, które warto obejrzeć:

Volvo V90 Cross Country: https://youtu.be/td5zpET26KI
Volvo XC60: https://youtu.be/r__cp3aY9E0
Volvo XC40: https://youtu.be/-kR02mrgHOs
Volvo Sensus Connect (system inforozrywki): https://youtu.be/dQqkQbJ3q0k
KIA Proceed: https://youtu.be/7OZxQnzFHA8

#volvov60 #jestpięknie #noniewiem

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

22 thoughts on “Volvo V60 – test i recenzja – Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

 1. Pani Aniu, mam pytanie przez które ciężko mi się ostatnio zasypia 🙂
  Czy warto brać pod uwagę V60 Momentum Pro B3 (163 KM mild hybrid – za 175 tys.) w porównaniu do Renault Megane Grandtour full opcja 1.3 TCE 140 KM (~124 tys. katalogowo)? Obydwa auta mi się podobają i jestem skłonny dopłacić do Volvo. Martwi mnie że nie odczuję różnicy, a ciężkie Volvo będzie palić dwa wiadra benzyny/100 km..większość mojego przebiegu to trasa do 120 km/h.

 2. Beznadziejna recenzja, kobieta się popisuje i udaje że się zna. Twoje doznania kobieto Nas widzów nie interesuje, gdzie szczegóły techniczne ? a Brak wiedzy… DNO

 3. Już nieraz w testach pani i pana Marka był poruszany temat wina czyżby jakiś problem z alkoholem 😉 materiał jak zawsze dobrze zrobiony najważniejsze informacje przekazywane oby tak dalej 👍

 4. W trasie spalanie 5,5 l/100 km OK. Jednak to przy 90 100 km/h bez ostrych przyspieszeń, zdecydowanego wyprzedzania. Stare V 70 D5 po modyfikacji mapy silnika 7,0 l/100 km – 120 -130 km/h.

 5. Do volvo v90 jest pani za niska, do v60 już lepiej. Dla każdego coś fajnego 😄!

  A tak w ogóle to świetny filmik. Pani kanał jak i Pana Marka są najlepszymi kanałami moto na polskim YT! Testy rzetelne z lekkim żarcikiem który zawsze jest idealnie wpasowany. Dzięki waszym testom zrobiłem kilka słusznych kroków w stronę motoryzacji :).
  Serdecznie Pozdrawiam!

 6. jaki ten samochód jest przepiękny! W środku na zewnątrz🤩 niczego nie udaje i nikogo nie podrabia jak to robi Kia. Czy hyndai. Ps dziękuję za sprostowanie po co jest nadwozie shoting break. A to volvo jest piękne 🤩

Dodaj komentarz

Zadzwoń!