Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ford Mustang GT (2017) - test [PL] [review ENG sub] | Project Automotive

Ford Mustang GT (2017) – test [PL] [review ENG sub] | Project AutomotiveJedna z największych motoryzacyjnych legend nareszcie w Europie. Czy Mustang GT spełnia ogromne oczekiwania?

Po dane techniczne i zdjęcia zapraszamy na http://projectautomotive.pl/testy/ford-mustang-gt-test

PROJECT AUTOMOTIVE
www: http://projectautomotive.pl/
facebook: http://www.facebook.pl/projectautomotive
instagram: http://instagram.com/project_automotive
twitter: https://twitter.com/pautomotive_pl
snapchat: pautomotive
email: redakcja@projectautomotive.pl

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

9 thoughts on “Ford Mustang GT (2017) – test [PL] [review ENG sub] | Project Automotive

  1. Podoba mi się jak opowiadasz, ale z tym spalaniem jest trochę inaczej. Od niecałego roku dojeżdżam mustanga, 80% w mieście i wychodzi mi średnia po 15.000 km 16 litrów, a nogi lekkiej nie mam, co nie znaczy ze nie można spalić ile wlejesz. Oczywiście gdyby było to samo miasto to pewnie wyszłoby 18-19. I tu trzeba przyznać ze przynajmniej Ford nie ściemnia bo katalogowo podaje 20 litrow w mieście

Dodaj komentarz

Zadzwoń!