Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
VOLVO V50 - nadal niezawodny i bezpieczny? | Test OTOMOTO TV

VOLVO V50 – nadal niezawodny i bezpieczny? | Test OTOMOTO TVUżywane Volvo V50 to bardzo ciekawa pozycja na rynku samochodów używanych. Czy wciąż może pochwalić się wysokim poziomem bezpieczeństwa i solidnością? Przekonacie się w naszym teście. Zapraszamy do oglądania!

Do testu trafił Volvo V50 z roku 2011 z silnikiem diesla 1.6 D2 FL w wersji wyposażeniowej R-Design.

🚘 Znajdź Volvo V50 na OTOMOTO: http://bit.ly/otomoto_volvo_v50

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://otomoto.pl
🔹 Facebook: https://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: https://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Zobacz więcej recenzji samochodów używanych: http://bit.ly/recenzje_uzywane_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/otomoto_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#volvov50 #autogniezno #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

49 thoughts on “VOLVO V50 – nadal niezawodny i bezpieczny? | Test OTOMOTO TV

 1. Mam V50 T5 w silniku jestem zakochany. konta pochylenia nawigacji nie da się regulować zresztą jest okropna w obsłudze. Ul trzeba wpisywać łącznie z imieniem na przykład Franklina Roosevelta bo inaczej nie wyszuka. Drzwi kierowcy nie da się wcisnąć nawet małej butelki. Fotele najwygodniejsze jakie miałem. Nie wiem jak r-design ale fotele pół skóry to materiał i skaja która pęka po czasie. Bagażnik za mały zawieszenie sztywne. Gdyby nie świetniy silnik 2.5T Nie kupiłbym V50

 2. Mam V50 2.4 D5, czyli silnik Volvo, a nie zapożyczenia. Na pokładzie automat Geartronic…a to wszystko z "wirusem" od ok 100 000 km, a teraz ma najechane ok 360 000 km… moc 225 KM i 480 Nm… jedyne bolączki to łożyska przednich kół i czujnik położenia pedału gazu…poza tym świetne osiągi (ok 6.5 sek do 100) i niskie spalanie jak na tą moc (7.5l/100km).

 3. Część Marcin! Dzięki za fajną prezentację, jednakże przy określeniu, że Volvo i jego poprzednie modele nie wyglądały za fajnie, uważam za kompletną nieprawdę, ponieważ np. model V70, czy model XC70 jeżdżą do dzisiaj po ulicach i to w cale nie w małych ilościach w dodatku urzekają swoją pięknością i typowym skandynawskimi design, wiem co mówię, bo od 34 lat zamieszkuję w Niemczech i kiedy przejeżdża jakieś Volvo np XC70, to automatycznie oglądam się za tym cackiem, te całe kolosy BMW, czy Mercedes, poprostu nie zauważam na ulicy, wszyscy robią na widok ich za przeproszeniem w gacie! Ja i nie tylko ja uwielbiam tę markę i to coś innego, to tak jakbyś dziennie jadł schabowego, któregoś dnia zapragniesz, czegoś prostszego i równie dobrego, tak też jest z miłością do tejże marki! Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy też zakochani są w Volvo!👍✋

 4. Kilka informacji ode mnie – V50 to nie do końca Kombi bardziej nieco większy Compact.
  Wersja testowa to Rka która się sporo różni w fotelach od zwykłej wersji w dodatku polift co zmienia dużo w schowkach chociażby.
  Przed lift to inny tunel z przodu mamy tam uchwyty na kubki, podłokietnik i schowek, ale mniejszy i nie ma roletki zasłaniającej uchwyty. Schowki w fotelach i przed pasażerem są żenująco kiepskie i nie pojemne.
  Bagażnik bardzo rozczarowuje bo o ile chcemy przewieźć proste walizki to nie mamy problemu, to jak mamy np wózek dziecka, walizki i coś ekstra to już wychodzi słabo przez nadkola. Przewiezienie dużego gabarytu nieustawnego jest problematyczne, ale jeżeli jedziemy po meble do Ikea to już bajka – składamy kanapę i wszystko zmieścimy.
  Używam V50 przedliftowe od 3 lat – wymiany tylko elementów eksploatacyjnych
  Silnik 2.0 Pb + LPG – jest ok, ale – zjada olej przez standardową usterkę czyli pierścienie olejowe. Poza tym jest wszystko ok.
  Z punktu widzenia rodziny z dziećmi – lepsze jest V70, które kupię, ale V50 zostaje z nami w roli auta na miasto i do pracy.

 5. Jakie przebiegi normalnie osiągają silniki 1.8 benzyna 125KM w Volvo V50 lub S40 lub Fokusie II ?? Jest w necie tylko jedna strona, która podaje jakieś nieprawdopodobne informacje o półmilionowych przebiegach, ale nie ufam tylko jednemu źródłu.

 6. Mam to samo w sedanie czyli s40. Autko mam.. bo mi się podobało z wyglądu. Jednak jest tu sporo mankamentów, o których gdybym wiedział – nie kupiłbym. Normalna nawigacja/radio android. Jest jedno.. za 5-7 tys złotych. Miejsca na kubki są…ale wysoki kubek się nie na da, bo zwyczajnie nie da się wtedy zmieniać biegów po ludzku.
  Podłokietnik za nisko i za krótki. Mam 183 i w miarę proporcjonalne łapy.. a jednak nie mogę prowadzić, trzymając kierownicy 3:45 mając łokieć na nim. Kierownica przy duża i twarda, a alumiowoy element, który spłaszcza ją na górze, sprawia, że jest tam mało przyjemna w dotyku.
  Naciskając hamulec.. można się zdzielić w kolano o osłonę kierownicy.
  Siedząc samemu za sobą… da się. Ale przy moim wzroście z tyłu na środku.. nie wyprostuje się. Po bokach dosłownie głowę mam na styk.
  To co wydawało mi się oczywiste.. okazało się opcją.. na którą nie zwróciłem uwagi.. komputer pokładowy. Mam wersję r-design sport i nie mam komputera pokładowego. Jedyne info jakie mam to czy esp jest włączone, przebieg ogólny i dwa tripy – nic poza tym.
  Podświetlenie volvowskie.. zielone.. strasznie staro przez to wygląda. To duperela.. ale zwracam na to uwagę. .. nie zwróciłem przy zakupie, bo był dzień, więc zegary były niebieskie 😀
  Pomimo, że płyta podłogowa jest z focusa mk2.. promień zawracania o.. 1m większy. To czuć na każdym zakręcie, a układ kierowniczy jest… taki kanapowy, niebezpośredni. Dla mnie za luźny. Niestety prowadzący jak wielokrotnie udowodnił.. jest mało wiarygodny w swoich testach. Z tym prowadzeniem.. nie wiem może jechał 2km po prostej albo placebo działa ale zdecydowanie pod względem prowadzenia do focusa mk2 brakuje mu dużo. Przy wyższych prędkościach układ kierowniczy się zmienia – im szybciej tym mniej bezpośrednio. Przy 180 ma już naprawdę spore martwe strefy.

  P.S. Gdy składamy tylną kanpę.. najpierw należy podnieść siedzisko, by było płasko.

 7. Kupiłem v50 z silnikiem 1.6d 109km. Po 3 miesiącach wgrałem Chip podnoszący moc do 133 km i jazda jest bardzo przyjemna. Przy zakupie pomogła ta recenzja. Mam auto już rok i jestem szczęśliwym posiadaczem vki. Polecam każdemu. Następny zakup v60. Nigdy więcej innej marki. Pozdrawiam

 8. Zastanawiam się nad zakupem między Volvo V50 D2 a AR 159 2.0 JTDm. Wiem, że są to skrajne samochody, ale może ktoś miał? Ma? Z testu AR wychodzi, że lepiej ją omijać, ale wydaje mi się, że to już nie jest aktualne (awaryjność). AR lepiej wygląda, lepiej się prowadzi. Volvo to głos rozsądku. Zależy mi na w miarę komfortowej jeździe, ale i sportowym charakterze. Czyżbym sam sobie odpowiedział na pytanie jaki kierunek obrać?

 9. Od sześciu lat jeżdżę V50 z 2010 roku i z czystym sumieniem mogę polecić to auto. Ma sporo zalet, o których nie powiedziano w teście, np. rewelacyjne zestawy audio. Mam ten ze środka stawki i jest na prawdę świetny. Jakość wykończenia w stosunku do aut innych marek też stoi na bardzo wysokim poziomie – na pewno wyższym, niż zasugerowała reakcja autora testu. Widać, że Volvo przykłada uwagę do szczegółów.

 10. Miałem taki egzemplarz 4 lata. Wszystkie wady i zalety trafione w 10'tke. Jeździło sie super! Brawo za wspomnienie o SIPS. Ten samochód uratował mi życie przy uderzeniu bocznym
  Auto które mnie trafiło to BMW X3 które nie miało szans hamować. Oba samochody do kasacji. 10/10 w kwestii ochrony pasażera

 11. Trzeba na pewno w przypadku 2.4 D5 w koszta wpisać sobie regularna wymianę paska alternatora ponieważ napinacze się wyrabiają i jest to błąd inżynierów, wymieniałem już 3 razy na przestrzeni lekko ponad 2ch lat, a szwagier od którego ten samochód kupiłem raz nie wymienił na czas.. i wszystko poszło w rozrząd.. (13tys naprawa, na szczęście z ubezpieczalni) warto o tym wiedzieć. 😉

 12. Siada człowiek w samochodzie klasy C (najmniejsze cóś produkowane przez volvo) i narzeka że nie ma miejsca jak w klasie D. I jak by jeszcze nie strzelił nic takiego jak "mogli by się bardziej postarać" to by nie wyglądało jeszcze tak źle…

 13. Przy 188cm wzrostu wsiadanie do V50 jest… problematyczne. Jak już się rozsiądzie w środku, to jest mega, ale wsiadanie to jakaś kpina z wysokich ludzi 😀 Posiadam od miesiąca V50 Momentum z 2006 i silnikiem 2.0D 136KM – -sprowadzony z Niemiec. Ma DPF (Euro5). Co ciekawe nie mam wskaźnika spalania lub nie umiem go aktywować 😛 Kiedy kręcę pokrętłem, to pokazuje mi się tylko info dotyczące DTSC (DTSC Ein).

 14. Bagażnik rzeczywiście jak na kombi skromny ale myślę że z miejscem na tylnej kanapie to trochę przesadziłeś nie jest to BMW serii7 ale jak na kompakta jest normalnie czy porównywalnie. R5 rules.

 15. Ja jestem posiadaczem v50 2008 2.0 Diesel kombi w wersji Momentum i jestem zadowolony. Psuje sie to co w kazdym samochodzie. Przy 200.000 km nieunikniona jest wymiana dwumasy ale to normalna sprawa. Dpf jest ale 3 lata i nawet nie jęknął a tak mnie straszyli ze sie zapcha i że to koszta…. gó.no prawda. Samochód za nie dużą kase a jest swietny. a w trase najlepszy 🙂 Z czystym sumieniem polecam!!! Acha i dodam jeszcze że silnik przez 3 lata odkąd mam auto sie nie psuł bo to słynne 2.0 HDI od PSA. Radzę wymienić olej w skrzyni biegów bo będą koszta.

 16. Jeżeli chcesz zapakować dużo wysokich walizek to wystarczy wymontować roletę bagażnika i po problemie. Ja zdemontowałem ją na stałe, ale w moim V50 mam ciemne szyby z tyłu więc i tak nie widać co jest w środku.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!