Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Volkswagen Touareg II - Gotowy na wszystko | Test OTOMOTO TV

Volkswagen Touareg II – Gotowy na wszystko | Test OTOMOTO TVW tym filmie testujemy VW Touarega II generacji. Przestronny SUV z off-roadowym zacięciem, świetnie sprawdzi się w trudnych trasach. Czy ten samochód zaskoczy nas czymś poza przestrzenią i dobrymi osiągami? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie auta z rynku wtórnego? Tego wszystkiego dowiemy się w najnowszym filmie OTOMOTO TV!

W odcinku VW Touareg z 2012 roku z silnikiem deisla 3.0l i mocy 204KM.

00:00 Wstęp
00:53 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:45 Wnętrze i wyposażenie
06:33 Bagażnik
07:25 Wrażenia z jazdy
08:15 Przyspieszenie i test elastyczności
08:35 Test wygłuszenia wnętrza
08:47 Bezpieczeństwo
09:19 Test spalania
09:27 Ceny
09:48 Gama modeli i silników
12:27 Awaryjność i serwisowanie
13:57 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź VW Touarega na OTOMOTO: http://bit.ly/126_otomoto_VW_Touareg

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/126_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/126_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#VWTouareg #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

31 thoughts on “Volkswagen Touareg II – Gotowy na wszystko | Test OTOMOTO TV

 1. Wcale mnie nie dziwi niska popularność jednostek benzynowych. Moj egzemplarz jest z benzynowym V6 3.6L i na rynek amerykański wypuszczony był w 3 konfiguracjach: sport, lux i executive. Lux można spotkać najczęściej. TDI u nas są bardzo mało popularne głównie ze względu na cenę benzyny. Jeśli się jeździ do pracy 30-40minut dystanse, to można tankować prawie 100litrowy bak raz w tygodniu… to chyba jedyna większa wada. Można by jeszcze dodać szybsze zużywanie się opon z uwagi na wagę auta i stały napęd na wszystkie koła. Poza tym tarcze hamulcowe nie nadają się do regeneracji, trzeba wymieniać i nie są tanie. Jak na razie przez 4 lata, jestem na drugim komplecie opon i jednej wymianie filtra DPF (na gwarancji). Innych usterek nie było. Przyjemny w prowadzeniu, daje poczucie bezpieczeństwa i niezbyt popularny/ani rzucający się w oczy (co jest dla mnie plusem)W razie potrzeby można coś podholować.

 2. Mam 240 KM tdi świetne auto i bardo funkcjonalne szkoda że nie pokazałeś jak się hak otwiera bo to też w tej klasie nie jest oczywiste!
  Zawieszenie robi robotę ale serwis powala na kolana
  Coś za coś

 3. Posiadam prawie od 4 lat Touarega 2 generacji ,i niech sobie mówią co chcą ,ale całkowicie bezawaryjne auto ,tylko moim zdaniem wybierać wersje bez pneumatyki ,bo niestety po kilku latach pneumatyka jest bardzo awaryjna ,przekonałem się o tym w innych autach ,a w Polsce jest mało fachowców od tego.Środek trochę się nie zgodzę bo jest fajny ,auto wyróżnia się z tłumu .Co do zużycia auta w środku,to niestety auto autostradowe będzie zawsze w super stanie ,mój np jezdzi głównie w mieście więc przy przebiegu 140tys wygląda troszkę gorzej i faktycznie 2 generacji trochę biorą olej

 4. Od kiedy to przebieg świadczy o stanie zużycia samochodu? napier…lę 100 tysięcy po mieście codziennie dojeżdżając 20km do pracy kontra 100 tysięcy latając po Polsce jako handlowiec…Powiedz geniuszu ile czasu to zajmie i jaka będzie różnica w zużyciu? Także nie szalej z oceną stanu na podstawie przebiegu

 5. Muszę przyznać że dobry film, zgodny z prawdą 😀 posiadam 3,6 v6 z 2012 r., jest to naprawdę fajne auto, pięknie brzmiące i naprawdę przestronne auto! Jak ktoś szuka fajnego dużego autka to śmiało można kupować!

 6. Witam, stoję przed zakupem auta, a konkretnie Ford mondeo mk5 1.5 ecoboost z manualną skrzynią biegów. Rok 2017. Jakie są wady i zalety tego silnika oraz całego auta. Wygląd zewnętrzny na pewno należy do mocniejszych stron tego modelu. Jednak co w środku? Pozdrawiam Arkadiusz

 7. Vag jak vag. Nic nowego, nuda wieje, ciekawe czy dalej dmuchany mit o nie zawodności który nie mial miejsca. Standardowo samochód jak by na kolanie zrobiony i wole juz swojego starego nudnego opelka. Chociaz faktycznie się "nie psuje" niż vagenowski shit. Więcej vaga nie kupie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!