Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Volkswagen Caddy V - dostawczak dla ludu (PL) - test i jazda próbna

Volkswagen Caddy V – dostawczak dla ludu (PL) – test i jazda próbnaVolkswagen Caddy to produkowany od końca lat 70. ubiegłego wieku samochód dostawczy bazujący na kilku modelach z grupy Volkwagena. Produkowany z poznańskiej fabryce Volkswagena nowy Caddy jest większy, nowocześniejszy, bardziej oszczędny i zaraz to wszystko sprawdziwmy.

Nowy Volkswagen Caddy powstaje teraz na modułowej płycie MQB, jak większość modeli Volkswagena od Polo po Tiguana i ich odpowiedniki w markach Audi, Seat i Skoda. Caddy 5. generacji jest tej samej długości, co model 4. generacji, ale jest nieco szerszy i ma aż o 7 cm dłuższy rozstaw osi. Dłuższy rozstaw osi pozwolił na poszerzenie tylnych drzwi i wygospodarowanie więcej przestrzeni wewnątrz.

Nowy Caddy nadal występuje w wersji Cargo, czyli z zabudowaną paką, oraz w wersji osobowej. Obie wersjie występują ze standardowym rozstawem osi – 275,5 cm – oraz w wersji Maxi z rozstawem osi wydłużonym do 297 cm.

W wersji osobowej, niezależnie do rozstawu osi, Volkswagen Caddy jest dostępny zarówno w wersji 5., jak i 7-miejscowej. Tu mamy do czynienia z wersją 5-miejscową ze standardowym rozstawem osi.

📢 Partnerem tego odcinka jest SJS DRIVING ACADEMY📢
💲10% na szkolenia w SJS Driving Academy z kodem: 💥 MAREKDRIVES 💥
Kod obowiązuje do 31.08.2021r
Można go zrealizować rezerwując szkolenie mailowo: biuro@sjs.pl lub telefonicznie: (12) 410 00 81
Więcej informacji na temat szkoleń znajdziecie tutaj: https://cutt.ly/MD-SZKOLENIA

↔ Volkswagen Caddy wymiary:
✔ długość: 4500 mm
✔ szerokość: 1855 mm
✔ wysokość: 1798-1833 mm
✔ rozstaw osi: 2755 mm
✔ bagażnik: 1213-2556 L

💲 Volkswagen Caddy cena od: 95 500 pln (brutto)

💲 Volkswagen Caddy Life 2.0 TDI 7-DSG cena wersji testowej: 150 000 pln

🎯 Podoba się? Zasubskrybuj tutaj: https://bit.ly/SubMarekDrives

💥 Możesz mnie śledzić na:
https://www.wieruszewski.com
https://facebook.com/marekdrives
https://twitter.com/mwieruszewski
https://instagram.com/marek_drives

📢 📢 Razem z Anią mamy drugi kanał – https://bit.ly/AniaiMarekJada. Opowiadamy tam na luzie o naszej pracy, odpowiadamy na bardziej złożone i powtarzające się pytania, publikujemy pierwsze wrażenia o nowych samochodach, zanim nagramy test. Zajrzyj i jeśli Ci się spodoba, zostaw suba: http://bit.ly/DajNamSuba

🚙 Obejrzyj też:
Dacia Dokker https://youtu.be/w74l3ezd61A
Ford Tourneo Courier https://youtu.be/w4nDioENIAw
Mercedes-Benz Sprinter https://youtu.be/PooHjeQFvO8
Peugeot Partner https://youtu.be/k5bg9RYxSiM
Volkswagen Caddy https://youtu.be/sNfdsbrobiw

Spis treści:
0:00 wprowadzenie
1:50 wymiary
2:37 bagażnik
4:40 kanapa
5:47 kokpit
7:50 wrażenia z jazdy
12:15 gama silnikowa
12:30 zużycie paliwa
12:45 0-100 km/h
13:05 ceny
13:25 podsumowanie

#MarekDrives #Caddy #VWCaddy

📌 Dzięki za oglądanie testów na kanale Marek Drives. Jeśli Ci się podobało, być może zainteresują Cię AutoCentrum, Caroseria, Easy Rollin’, Moto doradca, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Zachar OFF i Złomnik.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

22 thoughts on “Volkswagen Caddy V – dostawczak dla ludu (PL) – test i jazda próbna

  1. Jestem zainteresowany tym Caddy TYLKO ze względu na te zegary, deskę rozdzielczą i infotainment z CarPlay. Gdyby tam były analogi to w ogóle nie rozważałbym VW lecz konkurencję. Więc jednych klientów tym odstraszą a innych tak jak mnie przyciągną i wbrew pozorom to takich jak ja będzie przybywać.

  2. Podłoga bagażnika za krótka (przegrywa z francusko-wszelakimi partnerskimi produktami) – serio nawet kompakty kombi wielu marek mają 1,70-2.00 m do oparć przednich foteli od ponad 10 lat. Klasyczny "test awaryjnego spania". Tu za krótko, żeby się awaryjnie przekimać, co w realnych warunkach przekłada się na problemy z dłuższymi ładunkami, sprzętem sportowym (narty, pędniki, żagle, wiosła itp.). Brakuje też rozwiązań "podsufitowych", które Francuzi wrzucają od lat – pawlacz z tyłu i schowek tunelowy na środku. Przy 'combivanach' częściej sprawdzają się właśnie dodatkowe, praktyczne schowki na szpargały, niż sama otwarta przestrzeń bagażowa, po której rzeczy by luźno latały, co wymusza czasochłonne pakowanie i mocowanie ładunku. Sam doceniłem właśnie ten segment za to, że można mieć bagażnik ogarnięty, niczym skrzynkę narzędziową z organizerami a nie "wiadro", w którym wszystko lata luzem.
    Caddy osobowy nadal tego "nie ogarnia" i dlatego wciąż przegrywa w tym segmencie. Biorą go jako dostawczaka lub rodziny z "fanboyskim" podejściem do marki i bez większych wymogów względem funkcjonalności bagażnika. Tam, gdzie wystarczy to, że można wstawić wózek dziecięcy bez składania oraz kilka rowerów do środka, po złożeniu foteli oraz przesuwane drzwi boczne, żeby "bombelki nie naparzały w drzwi sąsiadów", to Caddy będzie się dobrze sprawdzał. U osób wybierających kombivany z potrzeby maksymalnej funkcjonalności przestrzeni to jednak ten model (ani oparte na nim nowe Tourneo Connect) nie mają większych szans. Jak już ktoś "musi VW", to zostają firmy od zabudowy, ale to się zaczyna rzeźba. A i tolerancja dla takiej rzeźby w osobowym wnętrzu wygląda inaczej, niż przy zabudowie przestrzeni blaszaka za grodzią 😉

  3. Wygląd zdecydowanie na minus. Zrobiło się z tylnej części auta coś a'la Doblo, czy Berlingo, podczas gdy starszy model miał swój charakter (mógł się podobać lub nie, ale był nie do pomylenia z innym autem). Ponadto szyny drzwi przesuwnych "na wierzchu" i kierunkowskazy boczne z zapomnianych zakamarków magazynu VW (identyczne były w Fabiach z 2000r.). Wnętrze ok, ale z systemem inforozrywki 100% racji. Słaba intuicyjność to jedno, ale "płynność" działania to kpina w czasach, w których smartfon za 600 zł działa nieporównywalnie lepiej. Szkoda auta, bo koncepcja kombivana jak najbardziej na plus.

  4. Vw to katastrofa co nowszy model to gorzej.Jakosc to juz totalne zerooo Twarde tandetne plastiki wewnątrz to juz u nich norma A cena kosmos za co tu płacić Francuzi i Koreańczycy przegonili ich juz dawno

  5. ok, caddy już jest, poproszę jeszcze jeden z 4 bliźniaków: peugeot rifter, citroen berlingo, toyota proace city lub opel combo, fajne by było porównanie z caddy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!