Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Izera - elektryk Made in Poland

Izera – elektryk Made in PolandTrochę się obawiałem, że zobaczę na prezentacji Elektromalucha lub Elektroskładaka. Tym większe było moje zaskoczenie, kiedy ujrzałem prototypy, które mogłyby równie dobrze stać na targach w Genewie!

Zobacz jak wyglądało moje pierwsze spotkanie z Izerą – tak właśnie brzmi nazwa marki polskich samochodów elektrycznych! Te showcary są jeszcze dość dalekie od wersji produkcyjnej, ale wyznaczony przez nie kierunek rozbudza nadzieję i oczekiwania!

Dla zainteresowanych: https://izera.pl/

Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Zobacz co testuję teraz:
https://www.facebook.com/zacharoffpl
https://instagram.com/zachar_off

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

47 thoughts on “Izera – elektryk Made in Poland

 1. Trochę się obawiałem, że zobaczę na prezentacji Elektromalucha lub Elektroskładaka. Tym większe było moje zaskoczenie, kiedy ujrzałem prototypy, które mogłyby równie dobrze stać na targach w Genewie!

  Zobacz jak wyglądało moje pierwsze spotkanie z Izerą – tak właśnie brzmi nazwa marki polskich samochodów elektrycznych! Te showcary są jeszcze dość dalekie od wersji produkcyjnej, ale wyznaczony przez nie kierunek rozbudza nadzieję i oczekiwania!

  Dla zainteresowanych: https://izera.pl/

  Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

  Zobacz co testuję teraz:
  https://www.facebook.com/zacharoffpl
  https://instagram.com/zachar_off

 2. A ja bym chciał żeby ten samochód był przede wszystkim samochodem a nie jakimś jeżdżącym komputerem z którym będziemy mieć problemy żeby np włączyć klime czy radio (przebić się przez wszystkie menu na monitorze dotykowym brrrr…) ja jestem fanem prostych rozwiązań wole przyciski fizyczne od ekranów dotykowych , pomysł z tym tunelem środkowym i "wajchą" od biegów super moim zdaniem , jasny kolor tapicerki na desce rozdzielczej z przodu pod szybą ok super nie będzie się nagrzewać ale kierownica tam gdzie się rękami trzyma ma być ciemna żeby nie było widać brudu tak samo obicia drzwi co się otwiera jak klamka ma być ciemne praktyczne , dół jak podłoga ładny ciemny twardy plastik łatwo zmywalny żeby nie było widać brudu od butów , same sprawdzone technologie nie wystarczą musi też być zapas konstrukcyjny , brak koła zapasowego plusem ……. no epitety mi się cisną na usta… przednie lampy te światełka bym sobie darował z tyłu ładnie to wygląda . 7 lat gwarancji na cały samochód , 10 lat na akumulator i przeniesienie napędu plus gwarantowane utrzymanie pojemności aku na 90% pierwotnej po 10 latach a oprócz tego podana cena za wymiane całego aku plus możliwość naprawy aku ( wymiana celi) i jakieś zabezpieczenie aku że w razie spięcia w którejś celi żeby nam ją jedną odłączyło a nie cały akumulator spięcia dostał , klamki mi się nie podobają ale i tak bym wolał takie klamki niż jakieś cuda elektryczne dotykowe czy coś a w tylnym bagażniku ta wnęka to pewnie zostawiona na silnik przy opcji 4wd??? a i bagażnik ma być ciemny… ( sory że tyle nabazgroliłem ale może ktoś weźmie to pod uwage) A cena …… samochód ma mieć długą gwarancje i być dobry a nie tani , taniością z chinami nigdy nie wygramy trzeba się bić gdzie indziej bo na polu ceny to nie mamy szans …. tanie i kiepskiej jakości to nikt nie kupi samochód ma być pewny i bezaawaryjny

 3. Powiedz mi, po co jest ten Miś?

  – Właśnie, po co?

  – Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten Miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest Miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi?

  – Protokół zniszczenia.

  – Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach!

 4. I jeszcze tytułem komentarza po kolejnym roku rozwoju projektu, w odpowiedzi do adwersarzy sprzed roku. I pytanie w związku z tym: czego faktycznie oczekujecie? czy faktycznie przełomu w rodzimej motoryzacji? czy jesteście pewni, że taki składak będzie na tyle atrakcyjny technicznie i cenowo, żeby zawojować rynki? I dodatkowo bez wybudowanej marki i skutecznej sieci dilerskiej? Ja bardzo wątpię. Nie wątpię natomiast, że jak za rozwój gospodarki biorą się politycy o zerowym doświadczeniu w biznesie, to głównie będą efekty ale w postaci strat. A dowodów na to jest bez liku, zwłaszcza przy udziale obecnie nam miłościwie panujących.
  Prezes spółki Electromobility Poland Piotr Zaremba powiedział sejmowej podkomisji ds. elektromobilności, że Polska utraciła kilkanaście lat temu kompetencje do produkowania samochodów na masową skalę. Zaremba wskazał, że Izera zacznie działać jako „składak” elementów zakupionych od światowych dostawców. Stworzenie samochodu w Polsce od podstaw byłoby „wynajdowaniem koła od nowa”. Byłby to trudny, długotrwały i kosztowny proces, który niekoniecznie musiałby się zakończyć sukcesem. Według Piotra Zaremby polscy dostawcy części i komponentów motoryzacyjnych nie mają jeszcze kompetencji, by zapewnić własnej konstrukcji elementy w najważniejszych obszarach samochodu elektrycznego, a polskie firmy nie potrafią obecnie zaplanować, przygotować i rozpocząć seryjnej produkcji aut na masową skalę.

 5. Prosze mi powiedziec, jaki ma sens ruszyc z produkcja polskiego samochodu, budowac linie produkcyjna skoro juz teraz giganci motoryzacyjni jak VW, Mercedes… zaczna sie stopniowo kurczyc z produkcja, wynikiem jest tego ze zdrowo rozsadkowo to hurtowanicy zaczna niebawem juz w ogromnych ilosciach kupowac auta produkcji Chińskiej, nastapil juz przelom, "OBECNIE" Chinczycy produkuja juz auta ze standardem bezpieczenstwa na poziomie Europy, dokladajac do tego fakt, calkiem udane konstrukcje i oczywiscie mocno niska cena auta. Co w rezultacie doprowadzi wedlug mojej oceny za okolo 9 lat do bankructwa takich gigantow jak VW, Mercedes i innych… Rok 2031 zapowada sie juz okresem gdzie po Europie beda jezdzic auta w stopniu mocno zdominowanym przez producenta chinskiego. Bo jaki ma sens kupic drogiego FIATA skoro, auto podobne w tym segmencie bedzie "TANSZE" z tym ze juz z Chin. I druga sprawa, polskie auta w fazie poczatkowej beda mocno do "DOPRACOWANIA" dopiero, mowiac delikatnie mocno niedoskonale, rzec by nawet testowe, nawet kopiujac rozwiazania od VW, TOYOTY… No chyba ze Polacy zdecyduja o tym ze polskie auto bedzie "WYJATKOWO TANIE" co raczej jest malo prawdopodobne. Na te obecne czasy i realia jakie sa, nie ma sensu budowac nowej fabryki aut.

 6. Chętnie kupię ten samochód oraz moja rodzina jezeli nie zostanie zniszczony ten projekt przez pazerne osoby albo złodziej……. tzw Polski rząd………
  Tak samo jak zostało to zrobione z Grafenem i tworca Grafenu= syf kila i mogila

 7. Brakuje mi jak na ten moment bez ramkowych szyb w drzwiach 😁 bardzo kibicuje abyśmy mieli swoje samochody osobowe należy jak się to już od dawna bardzo bym chciał żebyśmy mieli swoje marki samochodów nie wiem czy widzieliście Warszawę m20 GT mega zajebista bryła czekam z niecierpliwością na masową produkcję tego samochodu POLSKIEGO pozdrawiam serdecznie Polaków hehe

 8. EN. Izera, PL. Miś.
  Na miarę naszych możliwości.
  Izera otwiera oczy niedowiarkom. To jest nasz samochód i to nie jest nasze ostatnie słowo.
  To jest samochód społeczny, który odpowiada żywotnym potrzebom społeczeństwa.

 9. Trzymam kciuki, żeby tego nie ze****i.❤️👌🏻
  To pokaże, na co Polskę tak naprawdę stać, po 34 latach po komunie.
  Chociaż design, jakoś dupy, nie urywa, ale za to może cena, jakość i zasięg urwie, powinno być taniej skoro robione będzie jednak tanią siłą roboczą Made in Poland dla rodaka Polaka.😏🤔

 10. Nic z tego nie będzie bo to będzie kosztowało ok 200000 jeśli w ogóle wejdzie do produkcji a tu potrzebny samochód kosztujący ok 120000 myślę że rozwiązaniem jest już homologowany i gotowy Vosco s106ev FSO SYRENA w Kutnie S.A. . Czas pokarze ważne jest pojazd dla mas a nie dla nowobogackich liczy się dostępność i ilość.

 11. Teraz tylko mam nadzieję jak Skarb Państwa kupił spółkę, że nie będzie za parę lat PiS miał propagandowego oręża że "to my wskrzesiliśmy polską motoryzację podczas gdy PO tylko wszystko sprzedało" :ccc

 12. Dlaczego tak dużo typków w Polsce jeździ starymi, gównianymi BMW (ponad 10 a nawet 15) i podniecają się, że to fajne samochody?

  Przecież to tanie złomy, które mądry człowiek jest w stanie sobie kupić za mniej niż 1 pensje, ale tego nie robi, bo nie chce mieć łatki "jestem dresem sebixem debilem".

  Szlajają się po mieście, nie mają inteligentnych zainteresowań w tych swoich parszywych złomach. Oby stare bmw-wy wybuchły, poszły w pył, tam miejsce tych gówien.

 13. Zachar, sorry powiedz to glosno i zajmik sie tematem, pomysł wycinki lasow pod Izere to jakis poroniony pomysl.. z calym szacunkiem a dlaczego ta fabryka ma powstac w jaworznie a nie na Wschodzie Polski gdzie jest wiele przestrzeni ku temu… w ramach – decentralizacji przemyslu. Kazdy rozsadnie myslacy powinien głośno zbojkotowac Izere za głupote zarzadzania projektem i antyekologiczne podejscie.. obraza mnie to ze z moich podatkow beda wycinane lasy pod cos co sie mieni ekologiczne, ktos kto wymyslil jez zwyklym deb..em marketingowym (to taka dyplomacja w stylu waszczykowskiego – obrazić swojego własnego klienta swoimi działaniami a potem oczekiwać zakupu – jakie to polskie) i jesli tacy ludzie stoja za projektem fiasko murowane!! wiec ani grosza z moich podatkow na to badziewie!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!