Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Trochę Inspiracji na koniec roku: Elitarna Szkoleniowa MultiGuru

Trochę Inspiracji na koniec roku: Elitarna Szkoleniowa MultiGuruZostań Policjantem wraz z Elitarną Grupą Szkoleniową do Policji. https://www.zostanpolicjantem.com/ Przejdź test psychologiczny oraz rozmowę kwalifikacyjną do Policji

Dr Dariusz Kraśnicki twój MultiGuru serdecznie Cię zaprasza.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

8 thoughts on “Trochę Inspiracji na koniec roku: Elitarna Szkoleniowa MultiGuru

 1. Witam złożyłem papiery i przygotowuje się do rozmowy z psychologiem czy jeśli pan/pani psycholog spyta mnie o wady i podam: dokładność, która jest często upierdliwa, tempo pracy co się trochę łączy z dokładnością bo często przez to ze chce być dokładny wykonuje swoją prace delikatnie za wolno ale tez staram się pracować nad tym i jak ma być coś szybciej zrobione to jestem w stanie przyspieszyć oraz samodzielność która tez moim zdaniem jest moja wada bo z reguły nie mam zwyczaju pytać o każdy krok szefa i działam co za tym idzie czasem popełnię jakiś błąd. Proszę o opinie kogoś kto przeszedł rozmowę z psychologiem albo ma o tym pojęcie czy takie 3 wady byłyby ok na rozmowie. Z góry dziękuje.

 2. Akurat ma pan rację co do przykładu nagrań sierżanta B. itp. Ludzie wolą słuchać czegoś luźnego lub tanie afery niż wskazówki szkoleniowe i coś o testach. Wszyscy inni kandydaci to moja potencjalna konkurencja więc nie mogę im kibicować.

 3. Trudno mi zrozumieć co ludzie chcą wyrazić bez słów NIE
  Niektóre ważne wydarzenia w moim życiu potrafią skłonić mnie do zmiany moich poglądów na to,co jest ważne,a co nie TAK
  Gdy zmienia się mój nastrój dostrzegam przed sobą nowe perspektywy TAK
  Uczucia są najważniejsza rzeczą w życiu NIE
  Gdy przeżywam jakieś uczucia potrafię je sobie uświadomić TAK
  W życiu spodziewam się pomyślnego biegu zdarzeń TAK
  Lubię dzielić moje uczucia z innymi ludźmi TAK
  Gdy przeżywam pozytywne uczucia wiem jak sprawić by trwały dłużej TAK
  Stwarzam sytuacje które sprawiają innym radość TAK

Dodaj komentarz

Zadzwoń!