Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaToyota Highlander to duży (na europejskie standardy) lub średni (na amerykańskie standardy) SUV lub crossover. W Stanach Highlander to podmiejska alternatywa dla tereowej Toyoty 4Runner, w Polsce dla małego Land Cruisera (bo duży nie jest już oferowany). W gamie Toyoty 7-miejscowy Highlander plasuje się powyżej RAV4. W Stanach jest też bardziej przygodową alternatywą dla minivana Sienna.

📢 💲Link do kalkulatora OC na Rankomat.pl: https://rankom.at/marekdrives 📢 💲
Formularz do odbioru 150 zł z kodem 💥 MDRI150 💥 (ważny do końca 2021 roku) – dodatkowo szansa na wygranie iPhone 12 pro!: https://rankomat.pl/motozwrotka/zgloszenie
Oferta obowiązuje przy zakupie polisy na kwotę min. 500 zł

↔ Toyota Highlander wymiary:
✔ długość: 4966 mm
✔ szerokość: 1930 mm
✔ wysokość: 1755 mm
✔ rozstaw osi: 2850 mm
✔ bagażnik: 268/658/1909 L

💲 Toyota Highlander cena od: 215 000 pln

💲 Toyota Highlander cena wersji testowej: 250 000 pln

🎯 Podoba się? Zasubskrybuj tutaj: https://bit.ly/SubMarekDrives

💥 Możesz mnie śledzić na:
https://www.wieruszewski.com
https://facebook.com/marekdrives
https://twitter.com/mwieruszewski
https://instagram.com/marek_drives

📢 📢 Razem z Anią mamy drugi kanał – https://bit.ly/AniaiMarekJada. Opowiadamy tam na luzie o naszej pracy, odpowiadamy na bardziej złożone i powtarzające się pytania, publikujemy pierwsze wrażenia o nowych samochodach, zanim nagramy test. Zajrzyj i jeśli Ci się spodoba, zostaw suba: http://bit.ly/DajNamSuba

🚙 Obejrzyj też:
BMW X5 https://youtu.be/XwFnjEenT2g
KIA Sorento https://youtu.be/C7AUL79bVL4
Land Rover Defender https://youtu.be/nQqP5joUKaw
Land Rover Discovery https://youtu.be/OAG7vpOLaIU
Mazda CX-9 https://youtu.be/rWvf3h8i9Hk
Mercedes-Benz GLE https://youtu.be/eHXkBFVadWc
Mercedes-Benz GLS https://youtu.be/Pysoq1p9Qxw
Renault Espace https://youtu.be/fudsfQWGMTk
Suzuki Across https://youtu.be/u2KfZFFz2d0
Toyota Land Cruiser 150 Prado https://youtu.be/WknoVGdxutY
Toyota RAV4 https://youtu.be/cmY4qF_OsxQ

#MarekDrives #ToyotaHighlander #Toyota

📌 Dzięki za oglądanie testów na kanale Marek Drives. Jeśli Ci się podobało, być może zainteresują Cię AutoCentrum, Jest Pięknie, Moto doradca, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Zachar OFF i Złomnik.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

Marek Drives

41 thoughts on “Toyota Highlander 2021 – American Dream? (PL) – test i jazda próbna

 1. Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach mailem:
  https://marekdrives.tv/pl

 2. Toyota ma w ofercie dużo bardziej rodzinny samochód, choć też z sporymi wadami w tym aspekcie – Sienna. Ten sam napęd, ta sama platforma. Toyoto – wprowadź Siennę do sprzedaży w Europie.

 3. Tak naprawdę kto teraz wozi narty w aucie wypożycza się na miejscu

 4. Czekamy na test mazdy cx 60. 😎

 5. Lubię twoje testy I doceniam że w końcu ktoś dobre mowi po angielsku. Czy robiłeś test SEATa Tarraco?

 6. Całkiem przyjemny test. Natomiast nie wiem skąd u Pana to stwierdzenie, że inni producenci lepiej radzą sobie z systemami asystującymi. Jeździłem chr, rav4 i HL z toyoty, na co dzień autami z grupy Vag i nie zauważam różnicy np jeśli chodzi o asystenta ruchu poprzecznego między chr, a q3 sportback

 7. No cóż, przy tej cenie auto zachwytu nie wzbudza no i głośne w środku powyżej stówy.

 8. mimo wszystko to auto to nadal moja niespełniona miłość aktualnie .

 9. Panie Marku w USA highlander jest oferowany w wersji 7 lub 8 osobowej. Trzeci rząd w USA odziwo jest przystosowany do przewozu trzech osób. W wersjach wyższych od LE w drugim rzędzie oferowane są dwa fotele kapitanskie. Szczegóły w katalogu amerykańskiego highlandera lub na stronie Toyoty amerykańskiej.
  Super test oglądam już któryś raz z rzędu.
  Pozdrawiam

 10. Fajnie wszystko opisane

 11. Max prędkość 186km/h to trochę słabo.

 12. Piękna toyota kawał porządnego samochodu. Toyota to moja najbardziej ulubiona marka samochodów.

 13. Piękny samochód i nie ma wad ale wszystko psuje ta rura od wydech widać ja strasznie jak sie jedzie za tym autem:(

 14. Czy mogę się dowiedzieć ile ma Pan wzrostu? Chodzi mi o trzeci rząd, mówi Pan że jest dużo miejsca, ale z tego co widzę to ledwo się Pan tam mieści, a kolana ma Pan bardzo wysoko uniesione.
  Dziękuję

 15. Często testujesz samochody wyższe od siebie? 😉

 16. Ja mam stare Mitsubishi Pajero Sport – 2.4 DID (178 KM) z 2013 roku – nie zamieniłbym na tę Toyotę. Podróż do Chorwacji całą rodziną 2+2 (15 i 11 latek) przed Bałkany (Bośnia) – średnie spalanie 7.3 l/100 km, wszędzie wjadę, podjadę pod każde wzniesienie, nie straszne mi dziury w drodze i przejadę przez bród o głębokości 70 cm. Co prawda nie mam 3-go rzędu siedzeń, ale nie jest mi potrzebny. Wszystko mam mechaniczne -zero problemów z elektroniką. I co najważniejsze – bez SCR i filtra cząstek stałych – całkowicie legalnie mam EURO-4.
  Nie wożę zbędnej masy w postaci akumulatorów, mam za to reduktor. Prędkość maksymalna 180 km/h i tyle wyciąga bez problemu. Przypuszczam, że hałas mojego diesla będzie mniejszy niż skrzyni e-CVT, która powyżej 150 km/h zaczyna po prostu wyć.

 17. Panie Marku, test jak zawsze „petarda” – konkret, z jajem, ciekawie i co tez ważne dynamicznie bez zanudzania (niektórzy mogliby się uczyć od Pana, nawet Ci „Top”).
  Mam pytanie – czy uwzględnia Pan test Hondy Odyssey? Jego możliwości są niesamowite (te „ładunkowe” oczywiście, ale jezdne tez niezle). Sam jestem zainteresowany i znam grono takich ludzi zwłaszcza ze modne teraz sprowadzanie aut zza wielkiej wody 🙂
  Temat nie taki niszowy jak kilka lat temu. Mało fajnych testów PL. Byłoby miło ale wiadome, że to nie koncert życzeń 😉
  Serdeczne pozdrowienia!
  Tomek

 18. Kusi mnie zakup tego samochodu. Teraz mam inne wydatki, więc muszę odpuścić chwilowo, ale mam go na oku i może w następnym roku. 🙂

 19. Piękna. Przed chwilą oglądałem ją na placu przed salonem. Tylko cena mnie trochę przeraziła. Testowany egzemplarz został wyceniony na 62 tys. euro. A test jak zwykle extra.

 20. Witajcie.
  Czy ktoś może wie ile to (rzeczywiście) pali w trasie tak przy 120km/h? Tego auta nie kupuje się by jakoś szczególnie martwić się o spalanie ale brakuje mi takich danych. W mieście wiem że można osiągnąć 6 litrów.

 21. Jak dla mnie warto brać, wielkie, fajny silnik i ten highlander troche wygląda

 22. Volkswagen uniemożliwił korzystanie z fabrycznej nawigacji. Wypuścił aktualizacje map w dniu 21.06.2021r. Po ściągnięciu archiwum, rozpakowaniu, usunięciu starych map z karty SD – nowa aktualizacja się nie mieści na karcie SD. Brakuje ok 0,5 Giga miejsca na karcie. Efekt jest WOW!! Stare mapy usunięte z karty a nowych nie można wgrać. Nawigacja fabryczna unieruchomiona. Dziękuję VW :/

 23. Ma Pan tak dobre testy, że potrafisz mnie Pan ,,wyleczyć” z każdego samochodu… problem taki, że przez to chyba nigdy nie znajdę auta dla siebie :D.

 24. Brałem go pod uwagę ale ten promień skrętu zdaję się nie do zaakceptowania

 25. Zdecydowanie American Dream.. Od zawsze było spore zainteresowanie highlanderem, a ta wersja bije na głowę inne terenówki. Wygoda i niezawodność w jednym aucie

 26. Fajny wóz ale za duży!!!

 27. Czy lepiej sienne kupić, czy highlander?

 28. Testowałem i nie rozumiem czemu narzekasz na zwrotność tego auta. Zaieszenie jest dziwne trochę nieprzewidywalne na nierównej jezdni i to jest spory minus ale nie skręt. Jedynie auta ze skretna tylna osią klasjują sie wyżej. Mało miejsca za kierownica proponuje odsunąąć fotel :).

 29. Moja mama ma tą toyote

 30. Ciekawi mnie czemu ciągle w kazdym aucie, szczegolnie suv'ów i tych wszystkich crossover, gdzie budowa idzie nie tylko wzdłuż, ale także w górę, jest taki mały schowek? Kto to projektuje? Przeciez nawet pod maską jest już dużo miejsca, bo jednostka 2litrowa, to nie 4 litrowa.

 31. A porownanie z Lexusem RX450h bedzie??

 32. Marek ogromna prośba – czy mógłbyś zrobić od czasu do czasu trochę testów ze tak powiem bardziej dynamicznych? Bardzo lubię te twoje testy ale weź czasem ten samochód i przejedź go w takich warunkach normalnych w Polsce czyli: jedziesz za jakimś zawalidrogą TIRem musisz go wyprzedzić i co się wtedy dzieje, czy jedziesz z prędkością autostradową i jak się samochód zachowuje przy 130140km/h jak jest głośny, bo oprócz jazdy w mieście czy swobodnego poruszania się po bocznych drogach to są częste i normalne sytuacje drogowe .

 33. Toyota prędko nie zginie jak prezentuje takie auta. Suvy są teraz w modzie i to właśnie takie. Dla mnie ok

 34. Dzięki za test, brakuje info o szczegółach : elektronicznych ,muzyka, systemach ,układu kierowniczego,ukladu hamulcowego, info że termos nie wchodzi do schowka w drzwiach mało znaczący

 35. Jak zwykle stronniczo dla Niemców.

 36. No to czekamy na test Ford Explorera. Zobaczymy kto wtedy ma najwięcej miejsca z tyłu i w bagażniku 🙂

 37. kierunkowskazy na żarówkę w lampach LED w 2021 roku to jakaś kpina.

 38. Sprostowanie do materiału w filmie: Mazda Cx-9 jest dostępna w Europie – natomiast nie jest dostępna w Unii Europejskiej. To zresztą ciekawe jak EU się "zwija"… Natomiast wspomniana Cx9 dostępna jest od ręki w firmowych salonach Mazdy na Ukrainie, Białorusi i Rosji (Kaliningrad), razem z innymi modelami jak np. Hyundai Palisade (blizniak samochodu roku Kii Telluride), najnowsza Kia Carnival czy kilka rasowych suvów rodem z USA. Ale: "…Ciebie nie stać, Ty musisz oszczędzać…" jak mawiał klasyk. Pozdrowienia dla Pan Marka, jak zawsze ciekawy materiał.

 39. Jak to toyota ma w zwyczaju, robić dobre auta tak właśnie powstał ten highlander

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg