Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Skoda Superb 2020 - test i recenzja - Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

Skoda Superb 2020 – test i recenzja – Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]Słyszysz: Skoda, myślisz: simply clever. Z marketingowego punktu widzenia Skoda poradziła sobie doskonale. Ale czy wszystkie te simply clevery są wyjątkowe dla tej marki? Sprawdźmy to.

[English subtitles available]

Inne wideo, które warto obejrzeć:

KIA Stinger: https://youtu.be/SCHOqzyyPT0
Volkswagen Arteon: https://youtu.be/rGX9gvhY-6Q
BMW Serii 3: https://youtu.be/T7r7LuV7ijI
Peugeot 508: https://youtu.be/DDFI2CrjB4g
Lexus ES: https://youtu.be/DpToxES9hIA

#skodasuperb #simplyclever #jestpięknie

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

48 thoughts on “Skoda Superb 2020 – test i recenzja – Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

 1. Niestety w filmie widać mocno negatywne nastawienie do marki, przez co ogólny przekaz nie robi dobrego wrażenia. Oczywiście nie wszystko w aucie musi się podobać i nie trzeba go na siłę zachwalac, aczkolwiek na filmie widać że Pani czepia się niektórych rzeczy na siłę. W tym przedziale cenowym skoda oferuje bardzo dużo, co oczywiście nie znaczy, że nie ma lepszych aut. Jest masę testów superba i jest on raczej pozytywnie przedstawiany przez osoby testujące. Byc może Pani chciała się wyróżnić z tłumu dając negatywna recenzję. W mojej subiektywnej opini jest wiele kanałów na YT które robią po prostu lepsze i bardziej obiektywne recenzje dlatego ode mnie łapka w dół.
  Pozdrawiam

 2. Jezus Maria,jaki ten film jest durny. Przywalanie się do wszystkiego, na siłę. Składający tak naprawdę z wyśmiewania praktycznych rozwiązań…bo są praktyczne i "były w innym aucie kiedyś" ew "ja tego nie potrzebuję". Jezus maria…
  "Jakaś funkcja której ja nie potrzebuję? JAKIE TO DURNE I NIE POTRZEBNE,PO CO TO KOMU. MIAŁABYM DLATEGO KUPIĆ SKODĘ?"
  To miał być test czy coś w rodzaju kabaretu? Czy film kierowany na kliki?

  Zero jakiekolwiek treści czy merytoryki. A potem "Skodziarze mnie chcą rozszarpać". Jakikolwiek by samochód nie był testowany, to gdy autor z góry pochodzi negatywnie, z obraną już tezą i nawet nie bawi się w merytorykę to spotka się z krytyką. Gdzie tu zaskoczenie?

 3. Ta wiara ma ewidentny problem ze skodą. Jeżdźę różnymi autami i naprawde skoda daje rade. Jezeli jest dobra wersja jest spoko. Darcie łacha z kierownicy to jest jakiś nonsens. Systemy bezpieczeństwa działają bez zarzutu. Nie wiem o co Pani chodzi. Volvo poza bardziej wysublimowanym wnętrzem w podobnej konfiguracji jest bardzo podobne tak w prowadzeniu jak i wyciszeniu wnetrza itp.

 4. Mam audi q7 i superba. Superb świetnie czyta znaki i rewelacyjnie działa w nim aktywny tempomat. Systemy te są skuteczniejsze niż te w q7 z 2015roku. Daje łapkę w dół zwłaszcza za prześmiewa ie się z kieszeni na kamizelkę. Zapytam czy pani ubiera kamizelkę siedząc w środku czy po wyjściu z auta kiedy zdecydowanie łatwiej o dostęp do ów schowka? Jeśli odpowiedź brzmi w aucie to oznacza że pominęła pani kolejna zaletę jaka jest przestronność tego modelu skody.

 5. 2:362:39 kwintesencja najczystszego zła. Zaś co do samego auta, myślę że 3:17 wyjaśnia wszystko, czyli czym skoda jest na tle vag, na co pozwala jej się być, co biednej skodzie pozostaje i czym musi walczyć (plastikowymi gadżetami, odchylanymi zagłówkami czy kocami w torbach)

 6. Takie gadanie o rzekomych plusach (tych SC) które potem są komentowane "ale dla mnie nie mają znaczenia", a potem gadanie ze nie ma tego czy tamtego jest nie na miejscu… Nowe, nowym ale porównajcie ceny używanego Superba kombi 2.0TB 220-280KM z DSG (2015/18) do np. BMW, Audi, Volvo (podobne parametry) czy chociażby VW Passata to i tak jest dużo tańszy a oferuje tak wiele. I co mają jeszcze dodać? Jakie systemy bezpieczeństwa? Spadochron, ponton czy katapultę?

 7. Dziwi mnie ze ludzie kupuja te skody. Ja jak ide do salonu to auto nowe MUSI wygladac inaczej od tego co juz bylo klepane. Nie wyobrazam sobie zebym mial tak samo wygladajacy samochód od np kolegi ktory wyjechal z salonu 6 lat temu. Zmiana świateł i jakis dupereli nie sprawi ze bede myslal ze to cos nowego.

 8. Powtarzasz po mezu ze uchwyty na kubki sa na enegetyki – NIEPRAWDA – to rozmiar zwlyklych puszek 0.33 lub pol litrowych butelek. To ze nie pasuja na wasz domowy termos to wylacznie wasz problem

 9. Fajna recenzja, ale wygląda dosłownie jakby "Marek Drives" zmienił płeć. Lokalizacja i ujęcia nie te same? Pani porusza te same tematy co Marek i jak zdarta płyta: słabe wyciszenie, buja zawieszeniem, blah blah. Polecam sprawdzić decybelomierzem.

 10. Dlaczego nie kupie Skody???
  1. Gdy patrze na te smutne deski rozdzielcze dostaje depresi w tempie expresowym.
  2. Wyciszenie jest ponizej krytyki.
  3. Przod aut tej marki, a dokladnie atrapa, jest dla mnie kolejna rzecza nie do zaakceptowania.
  Pomijam juz temat typu, ze Skoda i BMW to nie auto tylko stan umyslu…

 11. 1:06 też mam parasolkę w aucie… Wielkie mi coś. Dajcie nie wiem… piekarnik. Wtedy ta Skoda będzie lepsza od Rolls Royce'a i od mojego auta. A może bardziej przydałby się schowek na Kapelusz np. zamiast koła zapasowego???

 12. Ludzie od zawsze wieszali psy na Skodzie za niedoskonałości czy też śmieszne wykonanie elementow czy też wyposażenie A zagłebiając się w tematykę Superb 3 generacji po fl Skoda dając ten model do testów volkswagenowi osoby zarządzające tą marką obciely koszty dla skody bo sam przedstawiciel vw powiedział że model prowadzi się lepiej od najnowszego Passata więc Skoda zawsze będzie gorsza od Volkswagena :p jakby ktoś się zagłebiał to miałby inne spojrzenie na tą Marke

 13. Kurcze wszystko fajnie ale jak ktoś miał styczność z Mondeo MK5 to nigdy nie będzie jeździł świadomie Superbem – cena podobna a właściwości jezdne, wyciszenie, wygląd i wiele więcej na korzyść Forda.

 14. jak ja słyszę Superb simply clever to od razu kojarzy mi się Saturday Car Fever. Dla niedowiarków polecam jego kanał. Tu widzicie skodową sielankę z wypożyczoną na krótko skodziną w najlepszej wersji. A rzeczywistość skodowo-dealerowa jest smutna i porażająca….kupujesz za grubą kasę auto którym nawet z salonu z powodu licznych usterek (niektóre wręcz żenujące jak próba wydania klientowi auta z potarganym fotelem) nie możesz wyjechać….także skoda to fajnie wygląda ale na obrazkach….

 15. No ja się bardzo zastanawiałem nad skodą ale jednak wybrałem Volvo S60 fakt jest bardziej usportowiony samochód a nie typowa limuzyna, ale jakość wykonania, cena i systemy bezpieczeństwa mnie przekonały poza tym Skoda moim zdaniem jest piękna z zewnątrz lecz w środku nie robi na mnie żadnego wrażenia gdyby nie znaczek skody lekko bym powiedział, że siedzę w Pasacie. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!