Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Toyota Corolla E12 - Bezawaryjna. Co poza tym? | Test OTOMOTO TV

Toyota Corolla E12 – Bezawaryjna. Co poza tym? | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy Toyotę Corollę dziewiątej generacji. Czy po latach ten samochód nadal jest gwarancją bezproblemowej jazdy? Czy warto rozważyć jego zakup? Jak spisuje się na drodze? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Toyotę Corollę z 2004 roku z silnikiem benzynowym 1.4 l o mocy 97 KM.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Ruszamy na pomoc naszym ukraińskim sąsiadom! Jako Grupa OLX stworzyliśmy specjalną kategorię „Dla Ukrainy” / Для України, którą znajdziesz na stronie głównej OLX. Dysponujesz samochodem lub busem, czasem oraz chęcią pomocy uchodźcom z Ukrainy? Wybierz podkategorię Transport | Транспорт i dodaj ogłoszenie za darmo!

Nie zwlekaj i przejdź na stronę:
https://www.olx.pl/dla-ukrainy/transp

Poznaj kilka zasad:

✅ usługa oferowanego transportu powinna być bezpłatna
✅ ogłoszenia można dodać w języki polskim i/lub obcym
✅ dodawanie ogłoszeń w tej kategorii jest darmowe

Oprócz transportu chcesz zaoferować nocleg, pomoc medyczną lub prawną czy przekazać artykuły spożywcze i higieniczne? Dodaj ogłoszenie!Każda pomoc ma znaczenie!

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

0:00 Wstęp
1:43 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
2:44 Wnętrze i wyposażenie
7:06 Bagażnik
8:17 Wrażenia z jazdy
9:34 Przyspieszenie i test elastyczności
9:59 Test wygłuszenia wnętrza
10:28 Bezpieczeństwo
10:39 Test spalania
10:47 Ceny
11:23 Gama modeli i silników
14:23 Awaryjność i serwisowanie
15:50 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Toyotę Corollę na OTOMOTO: https://bit.ly/205_otomoto_Toyota_Corolla_E12

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/205_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/205_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#ToyotaCorolla #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

31 thoughts on “Toyota Corolla E12 – Bezawaryjna. Co poza tym? | Test OTOMOTO TV

 1. Mam 18letni hatchback. Czarna listwa ochronna na drzwiach się odkleja. Licznik prędkości czasem przestaje działać, mechanik zapytal czy w tym samym czasie ABS nie działa….ale skąd mam wiedzieć czy ABS nie działa w tym samym czasie co licznik nie pokazuje prędkości? A tak zarowki z przodu s przepalają ale tylko w Polsce , bo w UK jeździłem 10 lat i ani jedna się nie zjarala, w Polsce w ciągu roku już 2 się zjaraly.

 2. Akurat mam e12 tyle ze z 2.0d4d i śmiać mi się chce z obiegowych opini o slabych dwumasach i wtryskach. To sa akurat oryginalne czesci przy 260tys przebiegu ktore mi sie nie zepsuly no i super trwale amortyzatory. Poza tym wymienialem juz wszystko po kolei rozrusznik, alternator, sprzeglo, 2x swiece itd. Kazdy element w tych toyotach jest zawodny, elementy klimy, zamki, podnosniki szyb, radio 3xszt, antena, doslownie wszystko jest wkurzajace. Potwierdzam ze przy naszych drogach padaja laczniki stabilizatora te tansze od razu, lepsze max 30tys. Zarowki przestaly mi sie przepalać od kiedy wykruszylem plastikowe kostki i zostawilem same konektory, tam jest prawdopodobne źródło przegrzewania H7. W aucie zima trzeszczy i puka wszystko we wnetrzu i zawieszeniu. Prowadzenie jest za to bdb przewidywalne jak sie nauczysz, grunt to dobre opony i wyczucie. Spalanie niskie jak lubisz szybko jezdzic, wysokie dla miasta i jazdy mieszanej. Dość dlugo nagrzewa sie silnik i slabo grzeje w kabinie zimą. Klimatronic zyje swoim życiem. Hamulce dobre ale dosc usterkowe, wszystko koroduje. Buda na 18lat bez rdzy oprocz nadszybia na dachu dramatyczna wada uszczelki powoduje korodowanie przy samej szybie. Swiatla swieca dobrze, bez rewelacji klosze plastikowe co rok trzeba polerować bo zachodza. Komfort jazdy dobry, duzo miejsca, wygodne fotele. Komputer pokładowy oszukuje spalanie i 1l! Osiagi auta lepsze niz w katalogu o 2s i max o 20km/h. Auto ma ta zaletę ze nie jest wrazliwe na ilosc pasazerow i bagazu, nie pali wiecej i nie traci na osiągach jak benzyny. Max to 8l w trasie przy 160km/h. Lusterka fajne duze, widoczność dobra przez szyby tylko slupki przednie dosc grube. Blachy w moim odczuciu grube i mocne, lakier miekki i rysujacy sie. Sylwetka nudna ale dosc ponadczasowa. Glosniki i jakość dzwieku z radia dobra, ale samo radio szumi za często. Skrzynia biegów bardzo dobra, precyzyjna, przydalaby sie 6tka na autostrade, w środku głośno nie ma porownania z nowymi autami. Materialy odporne na zuzycia plastiki i tapicerka bez wytarc.

 3. Nieprawda, że przepalają się żarówki i że bierze olej. Mam to auto już 10 lat i tylko dwa razy wymieniłem przednią żarówkę. Olej od wymiany do wymiany nie zmienia położenia na bagnecie. To dotyczy również wszystkich płynów, które nie ubywają. Klimatyzacja nie była sprawdzana prze zemnie ani razu i działa wyśmienicie. Auto jest bardzo komfortowe w porównaniu z innymi a kierownicą kręcę jedną ręką co mówi jak to jest ciężko. Wymieniam tylko części eksploatacyjne a motor pali na dotyk. Obecnie na liczniku mam 130 tysięcy i wszystko udokumentowane. Moje auto identyczne jak na filmie, tylko po liftingu nieco ładniejsze. Pozdrawiam…

 4. 1.4 benzyna. 165000 nalotu. Urwała się póloś, wymiana sprzęgła, pękła szyba sama po sobie. Dziwnie trzęsie się przy ruszaniu, olej lubi. Ale jedzie nawet 170 i odpala w każdych warunkach.

 5. Bardzo słaby stosunek tego co dostajemy za tą cenę. W japoncu po tylu latach blacharsko jest końcówka.
  Nie rozumiem ludzi którzy są w stanie przepłacać za toyotę czy Honde która jest chrupkiem.
  Mozna kupić znacznie świeższe auto za te pieniadze.
  Ktoś powie. Nie do zaje****. A ja powiem, że blacharz weźmie więcej i to tylko rozwiązanie na jakiś czas.

 6. A może by tak Focus mk1? Chętnie bym się dowiedział co o nim sądzicie i może usłyszał jakieś ciekawostki. Posiadam egzemplarz z 2003 roku z silnikiem 1.8 TDCI 100km w kombi. Ja go osobiście uwielbiam ale są różne opinie. Pozdrawiam!

 7. Miałem hatchbacka E12, taka wersja wyglada zdecydowanie lepiej niz sedan. Napraw bylo dość dużo. Z wiekszych usterek lewa półoska mi zardzewiała i się urwała podczas jazdy na autostradzie. Sprzeglo przy 150k km tez sie zepsulo. Reszta to swiece, przegub i jakies tam drobnostki. Szalu nie bylo, u brata w Audi A3 tez 2003 rocznik, napraw bylo chyba nieco mniej.

 8. Usterki tego auta po 260tys km ubywa minimalnie płyn z chłodnicy co 1 tys km tak 100ml podobno standardowa usterka jakiś łącznik czy coś przy chłodnicy, łożysko na 5 biegu w skrzyni standardowa usterka koło 200tys km w aucie robi się głośno powyzej 120km/h , zawiasy schowka pod klimą z gó..litu standard w tym modelu tak to wszystko działa 1.6 silnik 110km daje radę bardzo elastyczny co mu wrzucisz to pojedzie nie woła o redukcję biegu dodam jeszcze że uszczelki w szybach bocznych też jakieś lipne , gniją blachy kotwiczne i może być problem z dostaniem nowych a w tyle tarczo- bębny

 9. #marcinprzetestuj kiedyś historyczną i przełomową foczkę I (1998-2005), fiesię V (2001-08), fiata pandę III (w produkcji!), Renię Clio IV (2012-19), Polo V (2009-17), średnio udanego Golfa VI (2008-13), forda fusion (2002-12) lub B-Max (2012-14) i oczywiście… ukochane Megane II w wersji innej niż 5d i Grandtour (2002-09)! 😁

 10. Miałem przez 2 lata E12 po lifcie z 2005 roku👌👍
  1.4 D4D i 90KM. Spalanie magia i zero, kompletnie zero awarii. Przejechałem nią 60k km. Co 10k km wymiana oleju i filtrów i hamulce przód i tył zrobiłem na zapas😉
  Świetne auto, polecam gorąco☺

Dodaj komentarz

Zadzwoń!