Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Toyota Auris I - Niezawodna jak Corolla | Test OTOMOTO TV

Toyota Auris I – Niezawodna jak Corolla | Test OTOMOTO TVW dzisiejszym filmie przyjrzymy się bliżej Toyocie Auris. Jest to model, który częściowo zastąpił legendarną Toyotę Corollę. Czy swoją poprawnością i niezawodnością sprostał bardzo wysoko postawionej poprzeczce? Czy warto się nim zainteresować podczas poszukiwania auta używanego? Przekonacie się, oglądając nasz najnowszy film!

W odcinku Toyota Auris I z 2008 roku z silnikiem benzynowym Dual VVT-i o pojemności 1,6 litra i mocy 124 KM.

00:00 Wstęp
00:29 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:41 Wnętrze i wyposażenie
06:48 Bagażnik
07:19 Wrażenia z jazdy
07:51 Przyspieszenie i test elastyczności
08:32 Widoczność i bezpieczeństwo
08:42 Test wygłuszenia wnętrza
09:03 Test spalania
09:11 Ceny
09:36 Gama modeli i silników
12:26 Awaryjność
12:49 Koszty serwisowania
13:12 Wersje specjalne
13:44 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Toyotę Auris I na OTOMOTO: https://bit.ly/69_toyota_auris

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/69_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/69_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#toyotaauris #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

45 thoughts on “Toyota Auris I – Niezawodna jak Corolla | Test OTOMOTO TV

 1. "Motyla noga, kto to tak niefrasobliwie zaprojektował, niech mnie to dundel swisnie ten wadliwy wehikuł" hahaha, od teraz jak mi się coś w aucie zepsuje dokładnie to samo będę mówił 😅

 2. Powiedział nikt.. nigdy. Takie wyrażenia istnieją tylko w teorii. Mogę się założyć, że sam też prędzej panią lekkich obyczajów rzucisz niż motylą nogą ;D

 3. Man takiego Aurisa 1.4 D4D i nalatane prawie 400 tysięcy km. Żadna z podawanych usterek nigdy się nie pojawiła…. Albo udany egzemplarz, albo dobrze o niego dbam. Mocy przy komplecie 5 osób trochę brakuje, ale przeważnie jeżdżę sam. Wtedy jest naprawdę nie zły. Spalanie w okolicy 5 L./100km. Naprawdę fajne autko.

 4. Może nie mam auris ale mam juz 2 toyote e12 i e15 teraz. Co mi brakuje w tym filmie to brak informacji podkreślającej brak wymiany rozrządu w tych autach. Silnik bez obsługowy. Na e12 miałem 400tys i rozrząd nie wymieniany dalej jeździ i e15 310tys i tez bez remontu rozrządu. Ważne jest tylko aby kac dobry olej i zmienność go co 10 tys. Oby 2 w gazie. Zero problemów. Jak się coś zużyje zawsze dostępne. Tu tyle, zawsze Toyota 🙂

 5. Po jeździe próbnej, naprawdę zadbanym egzemplażem, zrezygnowałem z poszukiwania tego modelu. Owszem wygląd,wygoda, ergonomia to zalety auta ale ten silnik to porażka. Żeby zaczął jechać trzeba bardzo wysoko kręcić a wyje wtedy niemiłosiernie. Zawieszenie nie jest zbyt komfortowe, biegi wchodzą ciężko,słabo wyciszony. Mocno przewartościowany samochód.

 6. Aaa właśnie bym zapomniał. Żarniki ksenonów przeszły po tygodniu użytkowania. A konie mechaniczne trzeba podzielić przez 0.5 bo późniejsza moja laguna 1.6 110km wciągała nosem Aurisa jeśli chodzi o przyśpieszenie.

 7. Kupiłem kiedyś 3 letniego Aurisa z Polskiego salonu, przebieg 45000km. Nie dojechałem do domu, pompa wody siadla. Po kolejnych 5 tyś km sprzegło,po kolejnych 5ciu wodziki skrzyni biegów, po kolejnych 5ciu zaczeło wyć łożysko w skrzyni biegów. Spezedałem badziewie i nie chcę słyszeć już o Toyocie.

 8. Jesli mazda 6 3gen jest minimalnie lepiej wygluszona to masakra, a dla mnie to auto jest slabo wyciszone jak na konkrencje z tamtego okresu, ale mazda to musi byc tragiczna w porownaniu z jej konkurencja (prawie 10 lat roznicy !!)

 9. Nic dodać nic ująć. To naprawdę dobre auto, mam właśnie 1.6 przed liftem. Obszerne wnętrze, bezawaryjny, mało dynamiczny silnik. Co do ksenonow to niestety prawda – przepala się jeden palnik na dwa lata.
  Produkcja rozpoczęła się w 10.2006r.

 10. parę szczegółów: pokazany tempomat to dodany przez użytkownika, ponieważ fabrycznie po lewej stronie na kierownicy powinien być jeszcze przycisk tempomatu (tak można samemu dołożyć tempomat, a manetki są dostępne na allegro/aliexpres, porty i program jest wbudowany w każdego aurisa). Ktoś narzekał na trzeszczce plastiki i parujące lampy (to oznacza ze pęknięte geniuszu :D), od razu można wyczuć ze jakiś typowy Janusz kupił zakatowany model i ocenia tym sposobem japońska motoryzacje. Plastiki owszem są twarde, a trzeszcza tylko i wyłącznie w miejscu skrzyni biegów. Uchwyty na kubki mi się nie złamały, a mam model z 2009 i moje jakoś wożą cały czas pełny termos 500ml. Spalanie 1.4 d4d mimo tego, że nie jest super dynamiczny, ale tragedii tez nie ma jak na 90km, to spala przy 90km/h 4,0L a przy 140km/h 6,5L, wiec oszczędność znaczna (sprawdzane przez 40tys km), jeśli twoim priorytetem nie jest superdynamika, tylko bezpieczna i komfortowa podroż z punktu a do b. Zrobiłem taki sam jak tutaj test elastyczności: 60-90 na 3 biegu i… jest lepszy, bo 5,0 sekund . Niestety decybelomierza nie mam by sprawdzić głośność w środku, ale dla mnie mogło by być lepiej (jak na przykład w focusie z tego samego roku tez z dieslem 1.6) szczególnie w prędkościach od 110km/h. Czy zawieszenie jest miękkie… no nie wiem 😀 jest sztywniejsze, ale auto prowadzi się bardzo pewnie (co w porównaniu, focus dla mnie był za miękki i miałem wrażenie, że mi pływa po drodze). Rożnica doświadczenia może być to, że kupiłem auto z salonu z przebiegiem 120k km, wiec auto oddane w stanie jakim powinno być, a nie kupione od kogoś i to co trzeba było zrobić to zostało olane. 14k zł to minimum za zadbany model, ale raczej ze sporym przebiegiem. Auris 2 za 30 tys ? no chyba a z nalotem przynajmniej 300k jak nie więcej, a auris 1 po lifcie wszystkie silniki miał z DPF bez wyjątku. Zużywające się tarcze i klocki… kupiłem ze stanem klocków przód 80% tył 50% po 50 tys km przód około 50% tylko około 30% albo jeżdżę turbo ekonomicznie albo to efekty nie kupowania najtańszych tarcz i klocków 😐 (wersja 1.4 d4d, która ma mniejsze tarcze od przykładowo 2.0 d4d lub 1.6 vvti). Wszystkie wymienione awarie to spora rzadkość oprócz uszczelek przy większych d4d, powinien tak wymieniać przy innych autach wtedy jego filmy trwały z 25-30 minut ;).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!