Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
TOP 5 błędów początkujących motocyklistów!

TOP 5 błędów początkujących motocyklistów!

Cześć,

Zapraszam na kolejny film!

W tym „odcinku” opowiem Wam jakie są, w mojej opinii, najczęstsze błędy początkujących motocyklistów.

Pamiętajcie, że wciąż macie rabat w sklepie motocyklowym MOTOBAKCYL!
Szczegóły poniżej!

Link do postu w grupie ZF:
https://www.facebook.com/groups/667004787483175/permalink/908692229981095/

#################################
SKLEP MOTOBAKCYL
Na kod podany w filmie macie 7% rabatu na cały asortyment!
Dzięki Adam!
Link: https://motobakcyl.com.pl/
##################################

Zachęcam do subskrybowania kanału
o tu :
https://www.youtube.com/channel/UCQc2Jo_YzzL3k2gEKYRcvDw?sub_confirmation=1

A może coś więcej motocyklach? a proszę

Patrz w lusterka! – https://youtu.be/ymNPthFpmFU
4 Grzechy Główne – https://youtu.be/Mp74rJ9cN2s
Top 4 najczęstszych błędów przy wyborze motocykla – https://youtu.be/UkctufahIOA
TOP 5 motocykli 125cc – https://youtu.be/pIPa8FNStWk
Jeździsz skuterem? TO NIE JESTEŚ MOTOCYKLISTĄ! – https://youtu.be/osSxiGCMGK8
Top 5 motocykli do 5000 zł – https://youtu.be/7W9h6NGUz7w
Mam za mocny motocykl! 125 lepsze od litra? – https://youtu.be/HX-359HFNNM
Boisz się jeździć na motocyklu? – https://youtu.be/6TDzpudXt1U

Inne Moje Filmy

Upgrade RAM w lenovo – https://youtu.be/jOPBLDFO4QE
Memtest86 i naprawa pendrive – https://youtu.be/oepqAxWrlLE
Jak wygląda Ambilight w TV Philipsa – https://youtu.be/fVd2UJMl3CU

A może chcesz sam coś nagrywać?

Davinci Resolve porady – https://youtube.com/playlist?list=PLdCdqMS7stpTrLNk59fYfGoNWeI_IcycD

W materiale zastosowano szereg modyfikacji video oraz efektów specjalnych dodanych w celu podniesienia wrażeń widza, dynamika filmu może wydawać się szybszą niż jest w rzeczywistości ze względu na zmiany tempa odtwarzania materiału. Liczniki nie są skalibrowane i pokazują prędkość zawyżoną bądź zaniżoną. Wszystkie uniesienia koła są zmontowane za pomocą programu. Jakiekolwiek podobieństwo przedstawionych na tym kanale (w filmach) osób, miejsc, wydarzeń jest czysto przypadkowe. Jazda po ulicy, polach, łąkach i lasach to efekt komputerowy. Wszystko co właśnie zobaczyłeś nigdy się nie wydarzyło i jest produkcją filmową.

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

38 thoughts on “TOP 5 błędów początkujących motocyklistów!

 1. O hamulcu już było, to ja dodam coś o gazie. Co ty opowiadasz?
  Jeżeli dodajesz gazu to jedziesz szybciej. Jeżeli jedziesz szybciej to zwiększasz, a nie zmniejszasz promień skrętu. Wszystko jedno, czy na motocyklu, czy w samochodzie. Nikt nigdy nie przeleciał zakrętu na wprost bo za wolno w nim jechał. Gazu dodajesz na wyjściu, jak już prostujesz motocykl, a nie jak widzisz, że się zakręt zacieśnia. No Jezus Maria, przecież to jest rada z kategorii tych zabójczych

 2. Pkt. 5 – większa masa oznacza większą przyczepność ?? A ja byłem przekonany, że im większa masa tym większa siła bezwładności. Rozumiem, że taki Suzuki Intruder będzie miał krótsza drogę hamowania niż np. CBR 125 z jedną tarczą hamulcową. Mam nadzieję, że moja krytyka będzie potraktowana konstruktywnie i przyniesie korzyść dla Ciebie i oglądających / czytających. Wybacz ale zamiast subskrybować Ciebie zasubskrybowałem SZKOŁA KIEROWCÓW TURBO. Motocykliści – szkolmy się i trenujmy. Szanujmy i myślmy. Pozdrawiam i LWG

 3. Pkt. 3 – powiem Ci kolego…… coś tam mówisz z doświadczenia, coś tam z "biblii pokonywania zakrętów"….. nie rób tego….. znasz się tyle co ja albo nawet mniej bo ja już wiem, że uczyć mogę Siebie a nie innych a Ty jeszcze musisz to sobie uświadomić. Może zmień tytuł na coś w rodzaju: moje wrażenia i przemyślenia o TOP 5 błędów… Przemyśl to proszę. Oglądam dalej.

 4. Pozwolę Sobie złożyć prośbę o usunięcie pkt. 1 twojego nieporadnika. Postaram się w miarę czytelnie przedstawić moją krytykę dla tej części Twojego materiału. Treść wygląda jak manipulacja ponieważ przedstawia bardzo wybiórczo zagrożenia. Pomyśl jak niebezpieczna jest jazda lewą częścią pasa na drodze krajowej. Pomyśl kogo prędzej zauważy kierowca samochodu, który z przeciwnej strony będzie chciał wyprzedzać? Osobiście dla bezpieczeństwa na drodze krajowej sugerowałbym jazdę przy prawej krawędzi gdyż to samochody wyprzedzające z przeciwnej strony są dla motocyklisty i każdego uczestnika ruchu największym zagrożeniem a nie auta jadące w tym samym kierunku jak opowiadasz w swoim materiale. Inaczej ma się sytuacja w małych miasteczkach i na osiedlowych drogach gdzie jadąc właśnie środkiem dajemy Sobie największą szansę na zauważenie pieszego, który przechodzi w niedozwolonym miejscu lub na zauważenie wybiegającego dziecka. Podałem tylko dwa proste przykłady, które pokazują jak beznadziejna jest to porada, która może doprowadzić do poważnych konsekwencji dla osoby, która uzna ta poradę za dobrą. Mam nadzieję, że reszta poradnika będzie ok. Ps. motocykliści i reszta… bezpiecznych powrotów! LWG

 5. Witam ,jeżdżę od niedawna i wszystkie punkty trafione idealnie ,co do zakrętów mam za nie doświadczenie aby się wypowiedzieć. Ale wszystkie pozostałe zdążyłem już doświadczyć sam i się zgadzam ! Zwłaszcza nr 1 ,często w szkołach jazdy uczą aby się trzymać usilnie prawej strony. A wydaje mi się że skutecznie tym ograniczamy nasze pole widzenia jak i możliwość dostrzeżenia nas przez innych kierowców. Chociaż by włączających się do ruchu z prawej strony z ulic podporządkowanych.

 6. Odnośnie 1 błędu to nie tak dawno robiłem prawojazdy na moto to przez kawałek trasy jechałem delikatnie po lewej stronie od środka i dostałem błąd a w momęcie kiedy jechałem po prawej stronie pasa nie było takiej sytuacji 😶

 7. Dużym błędem podczas jazdy na motorze jest brak kamery na kasku. Ilu januszy i karyn zajechało mi drogę gapiąc się w telefon i jeszcze mieli jakieś problemy. Wszystkie ale kończyły się po pokazaniu kamery . ,, Dzisiaj na YouTube jutro na policji " Miny baranów bezcenne 😁

 8. Zgodnie z przepisami mają taki obowiązek, nie prawo😎 w Polsce mamy ruch prawostronny i należy jechać prawym pasem, możliwe blisko prawej krawędzi jezdni.
  Jeśli chodzi o białe pasy to byłem kiedyś na płycie poślizgowej i ona cała pokryta jest farbą drogową a na to leją wodę. Co do hamowania na zakręcie to ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć!!! Jedziesz sobie spokojnie dodajesz spokojnie gaz a tam ciągnik jedzie, nasz Polski C 360 z prędkością 27km/h 😎 i co teraz doradzi autor filmu? Tak bym powiedział 50/50 te rady….
  LWG

Dodaj komentarz

Zadzwoń!