Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Technologia Mild Hybrid w Fordzie Fiesta | Ford Polska

Technologia Mild Hybrid w Fordzie Fiesta | Ford PolskaJeden z naszych najpopularniejszych modeli — teraz jeszcze atrakcyjniejszy. Zobacz, jak Ford Fiesta EcoBoost Hybrid (Mild Hybrid) zapewnia Ci więcej mocy przy mniejszej emisji spalin.
Poznaj Forda Fiesta: http://ford.to/Fiesta

Ford Fiesta EcoBoost Hybrid to wyraz naszego zaangażowania w elektryfikację i jeden z 14 zelektryfikowanych pojazdów Forda, które zostały wprowadzone na rynek w 2020 roku.
Silnik EcoBoost Hybrid jest jeszcze bardziej wydajny dzięki zastosowaniu niewielkiego silnika elektrycznego z 48-woltową instalacją elektryczną.
Nie musisz polegać wyłącznie na energii elektrycznej (jak w przypadku samochodów w pełni elektrycznych) — gdy zachodzi taka potrzeba, silnik elektryczny zapewnia dodatkową moc jednostce spalinowej.
Dzięki zastosowaniu hamowania regeneracyjnego w technologii Mild Hybrid, akumulator magazynuje energię, która jest zwykle tracona podczas zwalniania. Pozwala to na bardziej obniżenie spalania i zmniejszenie emisji spalin.
Odkryj Forda Fiesta.

Dowiedz się więcej o modelach i technologiach Forda.

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/FordPolska?sub_confirmation=1
Facebook: https://www.facebook.com/Ford.Polska
Instagram: https://www.instagram.com/fordpolska/
Twitter: https://twitter.com/FordPolska
LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/ford-polska/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!