Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Tanie auta z silnikiem V6 | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

Tanie auta z silnikiem V6 | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TVDynamiczne przyspieszenie i świetne brzmienie to bezsprzeczne zalety silników V6. Zwykle kojarzą się z drogimi, luksusowymi i prestiżowymi autami – nie zawsze musi tak być. Na rynku aut używanych możemy znaleźć wiele propozycji, które nie są drogie, jednak pod maską kryją mocny silnik. Jesteście ciekawi jakie modele znaleźliśmy? Zapraszamy na film!

1:33 Citroen C5 I
5:18 Renault Laguna II
8:44 Ford Mondeo MK3
11:47 Peugeot 607
14:31 Hyundai Sonata V

🚘 Znajdź polecanego w filmie Citroena C5 na OTOMOTO: https://bit.ly/72_citroen_c5

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/72_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/72_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#taniev6 #przegladogloszen #otomoto

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

20 thoughts on “Tanie auta z silnikiem V6 | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

  1. Miałem Mondeo ST moc ok ale auto mało komfortowe jak dla mnie Lagunę 2 też miałem z 3.0 benzyna był to bardzo komforotowy samochód nowoczesny ale jego kaprysy były nie do zaakaceptowania, później mialem Peugoet 407 3.0 benzyna i był fajny miał mało kaprysów ale troszkę mniej komfortowy niż Laguna. Teraz mam Peugeota 407 Coupe ale w dieslu bo lepiej ciągnie na trasach z silnikiem 3.0 biturbo wogóle inne auto niż zwykła 407.

  2. 3.0 V^ w "reno" citroen i peugeot to te same jednostki , "reno" espace 3.0 i wiele innych , nawet wsadzili to do clio 🙂 a po za tym że się obniża to utwardza ci wspomaganie masz wyczuwalny opór na kierownicy po czytaj sobie o grupie PSA i będziesz wiedział że te silniki montowali bardzo długo – a czemu jeździły długo ??? bo jak byś nie wiedział skrzynia biegów jest przewymiarowana i wzięli ją z C8 dużego ciężkiego auta . Wymieniać plusów jest więcej ale po co ?? ceny nie potrzebnie podskoczą 🙂 . W citroenie jebią się tylko klapy nawiewu , i czujniki w kołach , reszta działa non stop . Mam 3 sztuki 2 z 2003r . wszystko V6

  3. Jak ktoś szuka V6 z tamtych lat to polecam Audi z 2.7 biturbo na czele. Po wirusie łyka to to V8 ki a części można kupować po cenach złomu, bo A6 i A4 w których były te motory jest na pęczki.
    Jak boicie się turbo to 2.8 i 2.4 też są pancerne. No i super pracują z LPG.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!