Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
[PL/EN] Atoto A6 - Przyzwoita i tania stacja multimedialna 2DIN - Test

[PL/EN] Atoto A6 – Przyzwoita i tania stacja multimedialna 2DIN – Test[4K UltraHD 2160p] [ENGLISH SUBTITLES / NAPISY PL] Urządzenie nie jest pozbawione wad, ale w tej cenie zdecydowanie ciężko będzie zakupić coś lepszego jeżeli zależy Wam na systemie Android w Waszych samochodach.

-= SPIS TREŚCI – SZYBKO SKOCZ DO INTERESUJĄCEGO CIĘ FRAGMENTU =-

00:01 – Wstęp
02:12 – Rozpakowanie oraz zawartość zestawu
03:33 – Instrukcja obsługi do wglądu
04:00 – Opis panelu przedniego
07:36 – Tył urządzenia – przeznaczenie złącz
09:23 – Pomiar poboru prądu na postoju
10:12 – Ważna uwaga dot. podłączenia urządzenia do zasilania
10:47 – Testy pozostałych złącz radioodtwarzacza
11:41 – Test wejść wideo (kamera cofania, dodatkowe złącze CVBS)
12:26 – Montaż w pojeździe
13:07 – Obszerny test zestawu głośnomówiącego
18:15 – Test wbudowanych aplikacji (kamery cofania, radioodbiornika)
18:43 – Testy wydajności (benchmarki) + parametry sprzętowe
19:22 – Działanie Map Google – próba drogowa
20:05 – Słowo o pozostałych testowanych aplikacjach (YouTube, PowerAmp, Spotify, Tidal)
20:40 – Współpraca z diagnostyką pokładową (interfejsy typu ELM, preinstalowana aplikacja Torque)
20:56 – Podsumowanie testu funkcjonalności, wrażenia z 7-miesięcznej eksploatacji
21:17 – Test żywotności w pigułce
22:21 – Rozbiórka sprzętu, zamontowane podzespoły
25:02 – Podsumowanie testu sprzętu
25:28 – Informacje dot. sponsoringu
25:49 – Podziękowania dla Dominiki
26:00 – Zakończenie

-= POWIĄZANE MATERIAŁY WIDEO =-

Test trwałości tanich stacji multimedialnych – omawiam w nim zastosowaną także i tutaj procedurę testu żywotności:
https://youtu.be/1S3rWMGIGzw

-= PRZYDATNE LINKI =-

Bezpośredni link do tego konkretnego urządzenia na portalu Amazon:
https://amzn.to/2NEqNAi

Link do sklepu marki na portalu Amazon:
https://www.amazon.co.uk/atoto

-= LAGUNA FAN oraz RYSIUNCIO =-

Polecam Wam kanały kolegów „Laguna Fan” oraz „Rysiuncio” traktujące o Renault:

https://www.youtube.com/user/nio55ut – Laguna Fan
https://www.youtube.com/user/rysiuncio – Rysiuncio

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

48 thoughts on “[PL/EN] Atoto A6 – Przyzwoita i tania stacja multimedialna 2DIN – Test

 1. Potrzebuję pomocy, kupiłem tego typu radio i chcąc je przetestować pod zasilaczem ATX, niestety radio się resetuje po jakiś 30 sekundach od uruchomienia, podłączam przez kabelki testowe i gwoździkiem do molexa, to tak nie zadziała, czy raczej radio uszkodzone?

 2. Szacunek za wykonaną pracę!
  To nie jest kolejna, z dupy, recenzja jakiegoś hipstera obwieszonego chińskimi gadżetami (równie dobrze można obejrzeć reklamę producenta) tylko fachowe podejście do testowania.

 3. Dziś (26.06.2021) znalazłem ten kanał poprzez ten film. Wprawdzie nie interesuje mnie samo urządzenie, ale test bomba, aż przyjemnie obejrzeć. Szacunek za wnikliwość! Popieram takie podejście. 🙂 A nie jedno urządzenie już diagnozowałem, naprawiałem, czy konstruowałem. Slideshow instrukcji obsługi do pauzowania – pomysłowe, brawo. 🙂 Również miły akcent wyrażenia wdzięczności na końcu za pomoc. Jakość, wiedza i klasa. Myślę, że początkujący twórcy wideo o elektronice mogą zainspirować się tymi cechami w Twoich filmach i podchwycić pewne pomysły, nauczyć się czegoś szybciej niż samodzielnie poprzez próby i błędy. Wartościowa twórczość. Gratuluję

 4. Japier** trafiłem na ten film przypadkiem. Obejrzałem cały. Chłopie jak ja cie szanuje! jak ja szanuje to co zrobiłes.. Nikt tak do tej pory nie zaspokoil mojej ciekawości, i tego jak nawet wychodzą napięcia… Wińszuję pracy, wiedzy, umiętności, oraz chęci do tworzenia takich filmów! Czapki z głów szczególnie za odmowę promowania g**wna. daje łapkę i suba!

 5. Zajebista recenzja. Ale mam pytanie. Co byś polecił z niższej półki cenowej o podobnych fuknckjach ale z podobnie dobrze działającym zestawem głośnomówiącym? Bo ten działa wręcz wzorowo co pokazujesz na teście.

 6. Czapka z głowy za jakość testu. Szczegółowość oraz stopień komplikacji. Rozpiska czasowa, itd. REWELACJA. Chyba nigdy i nigdzie nie ogladałem TAK PROFESJONALNIE przeprowadzonego testu z rozbiorem na atomy. Gratuluję autorze i dziękuję – kłaniając się w pas!

 7. Witam. Wiem ,że materiał dodany był rok temu ale chciałbym kupić takie radio z aliexpress. Sęk w tym ,że pod tą nazwą Atoto,nie mogę znaleźć. Prosiłbym autora o pomoc. Jakiś działający link? Chodzi mi o sprawdzony sprzęt aby dźwięk nie był jak z wiadra…

 8. Jeżeli nie ma podstawowego urządzenia i pośredniego urządzenia to co daje określenie "jednostkę główną"?
  A wystarczyło powiedzieć urządzenie bez stopniowania jego hierarchii w pudełku.

 9. Świetna recenzja. Trafiłem na ten film w sumie przypadkiem. Wielki szacun za poświęcony czas na przygotowanie się do nagrania jak i na same testy. Pełna profeska. Leci sub i łapa w górę 🙂

 10. Test rewelacja, chociaż produkt zupełnie nie dla mnie i w tej konwencji nie można spodziewać się jak się domyślam zbyt wielu filmów z kolejnymi testami. Jedyne co mi przeszkadza to bezsznurowa sieć internetowa zamiast po prostu WIFI. Łapka w górę oczywiście.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!