Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Szybkie kombi z LPG do 40k złotych | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

Szybkie kombi z LPG do 40k złotych | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TVPrzed Wami następny Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO. Tym razem poruszamy sprecyzowany temat – kombi, powyżej 200 koni mechanicznych z LPG w kwocie do 40 000zł. Które modele znajdą się w powyższych kryteriach? Na co uważać w samochodzie zasilanym gazem? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w filmie. Zapraszamy do oglądania!

03:27 Volvo V70
08:56 Audi A6
13:57 Renault Laguna
16:48 BMW Seria 5
22:14 Mercedes E Klasa
26:33 Opel Insignia

🚘 Znajdź omawiane modele na OTOMOTO: http://bit.ly/99_otomoto_kombi_200km_LPG

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/99_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/99_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#kombiLPG #przegladogloszen #otomoto

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

50 thoughts on “Szybkie kombi z LPG do 40k złotych | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

 1. Witam, kiedy otomoto doda w końcu możliwość zaznaczenia w dodatkowym wyposażeniu w wyszukiwaniu zaawansowanym takich elementów jak wentylowane fotele czy reflektory led, które stają się coraz popularniejsze autach niższych klas? Gdzie można zgłaszać takie pomysły? Pozdrawiam

 2. Cześć, cieszę sie, ze czytasz nasze komentarze i pomagasz w codziennych problemach z wyborem samochodów.
  Moja propozycja #przeglad:
  Samochód od ok.140 kucy, z możliwością łatwego załadowania bagażnika, dobry silnik benzynowy nadający sie do LPG, rocznik powyżej 2010r. do 40tys. Podołasz zadaniu? 😉

  (Typy w dieslu to by byly np. Passat b7 Variant, Skoda Superb II)

 3. Oczywiście Versatility miałeś na myśli.
  V70 2.5T mk2 zrobiłem 80 tys. na gazie i szklanek nie ruszałem. Jak chyba większość posiadaczy tego silnika. Wymiana szklanek co roku/20 tyś.? Raczej nie w tym silniku. Nie wrzucajmy wszystkich motorów bez hydraulicznej kompensacji luzów zaworowych do jednego wora, bo to nie ma sensu.
  Pozdro

 4. Zaraz zaraz jakie 256 zł i tyle a ubezpieczenie? Jak kupujemy auto zarejestrowane w PL to już jest ubezpieczenie ,niestety przy autach niezarejestrowanych jest to dodatkowy koszt i może być bardzo wysoki.

 5. Taki pomysł, którego jeszcze nie było – co powiesz na przegląd tanich "elektryków" (np. do 50k)? Wiadomo, Peugeot iOn, Nissan Leaf, Renault Zoe… Ciekawe co jeszcze można znaleźć?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!