Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
SUZUKI SX 4 - czy SUV powinien być ładny? | Test OTOMOTO TV

SUZUKI SX 4 – czy SUV powinien być ładny? | Test OTOMOTO TVSuzuki to producent kultowych pojazdów jak motocykl Hayabusa lub lekka terenówka Samuraj. Koncern ten tworzy także bardziej przyziemne propozycje jak SUZUKI SX4. Nic dziwnego, w końcu SUVy są modne. Niby wszystko się zgadza, jednak w tym wyglądzie jest coś nie tak… Koniecznie zobaczcie jak wypadł w naszym teście!

W odcinku Suzuki SX 4 rocznik 2011, z silnikiem 1.6 o mocy 120KM.

00:00 Wstęp
00:32 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:44 Wnętrze i wyposażenie
05:47 Bagażnik
06:27 Wrażenia z jazdy
08:00 Bezpieczeństwo
08:07 Przyspieszenie i test elastyczności
08:55 Test wygłuszenia wnętrza
09:17 Test spalania
09:48 Ceny
09:57 Gama silnikowa i polecane jednostki
12:22 Awaryjność
13:23 Koszty serwisowania
13:38 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Suzuki SX 4 na OTOMOTO: http://bit.ly/otomoto_suzukiSX4

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/14_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/14_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#suzukiSX4 #papis #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

45 thoughts on “SUZUKI SX 4 – czy SUV powinien być ładny? | Test OTOMOTO TV

  1. Zupełnie rzetelny opis. Miałem kiedyś taki samochód (1.6 4WD) i zgodzę się z większością uwag i zalet. Spalanie podobne, od 5,5 (poza miastem) do 10 (autostrada), średnio ok. 7. Napęd 4WD bardzo sprawny, prowadzenie LEPSZE niż w następcy SX4 S-cross.
    Co do udziału Fiata, to trzeba sprostować – Włosi (studio projektowe należące do Fiata, nie Fiat) mieli udział tylko w ostatecznym projekcie nadwozia na bazie koncepcji japońskiej i dali swoje diesle i (niestety kiepskie) skrzynie 6-biegowe.

  2. Mam to auto, bardzo celny opis. Rzeczywiście na trasie jest głośno (brak 6tki, wysokość pojazdu) spalanie mam dokładnie takie jak wasze. Plastiki takie se ale auto ma fajny prześwit, jest idealne do miasta (nie za duże) do tego jest bezawaryjne. Ja polecam, jest to jedno z najtańszych 4×4 w swojej klasie..

  3. Mam SX4 (sedan) i zastrzeżenie co do kwestii widoczności. Przednia szyba tak, super, ale ten boczny słupek z trójkątną szybą powinien dostać grand prix na targach spierdolonych idei. Na przejściach tworzy martwą strefę i trzeba się wychylać w przód lub tył, żeby nie przegapić pieszego. Panowie włosiarze od projektowania chyba sami nie przejechali się własnym dziełem po jego zmaterializowaniu się. Inaczej nie umiem sobie wytłumaczyć tego defektu.

  4. Powiem tak, sam mam Suzuki SX4 z tym silnikiem i napęd na przód, rocznik 2014, ze wszystkim się zgadzam oprócz spalania, ale to już wiadomo zależy od umiejętności kierowcy, nie ukrywam, że milion km się zrobiło w życiu, więc moje spalanie w tym aucie przy prędkości 90 km/h 4,6 litra (oczywiście badane na odcinku około 50 km, więc moje testy są wiarygodne) przy prędkości 140 km/h na autostradzie to 8,3 litra (trasa Łódź-Warszawa odcinek około 130 km, gdzie są często wzniesienia) i spalanie w mieście, a mieszkam w Łodzi (jedno z najbardziej zatłoczonych miast w Polsce) latem moje średnie spalenie po mieście (badany zasięg na około 200 km) to wynik 6,8 litrów, natomiast zimą (przy takiej temperaturze około zera stopni i na minusie 5 stopni bez nagrzewania silnika na postoju) to wynik spalania 8,3 litra, nie wiem skąd u Was w teście się wzięło 9,2 litra po mieście, to już trzeba mieć bardzo ciężką nogę i katować auto!!!

  5. Bardzo rzeczowy, konkretny test! Szukam samochodu do miasta do 20000. Czy mogę poprosić Pana o poradę? Teraz Hyundai Getz. Chciałbym coś trochę większego. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

  6. W tym modelu są dwa rodzaje przednich szyb. Wersja gola i wersja z folią akustyczną. Ta druga będzie cichsza w srodku. Mozna to poznac po symbolu "ptaszka " na szybie kolo nazwy producenta. Wiem po produkuje te szyby

Dodaj komentarz

Zadzwoń!