Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Seat Altea XL - Komu pasuje ten rozmiar? | Test OTOMOTO TV

Seat Altea XL – Komu pasuje ten rozmiar? | Test OTOMOTO TVRazem z MIO przygotowaliśmy dla Was specjalny rabat na videorejestrator Mio MiVue 788. Wpisz kod rabatowy OTOMOTO i ciesz się specjalną zniżką. Ilość użyć ograniczona!

💥Wykorzystaj tutaj: http://bit.ly/MIO_MIVUE_788_TANIEJ

Macie także szanse wygrać videorejestrator firmy MIO. Wygra autor najpopularniejszego komentarza tego tygodnia – zapraszamy do sekcji komentarze.

💥Regulamin konkursu: http://bit.ly/Regulamin_MIO_konkurs

W tym odcinku testujemy Seata Alteę w wersji XL. Hiszpańska marka nieco wydłużyła ten model bez zmiany rozstawu osi. Czy ten zabieg można nazwać przesadą oraz jaki ma to wpływ na codzienne użytkowanie? Na co zwrócić uwagę prza zakupie tego specyficznego samochodu z rynku wtórnego? Opowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w filmie OTOMOTO TV!

W odcinku Seat Altea XL z 2012 roku z silnikiem diesla o pojemności 2.0 litra i mocy 140KM.

00:00 Wstęp
00:45 Rejestrator MIO
00:54 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
02:08 Wnętrze i wyposażenie
06:45 Bagażnik
07:57 Wrażenia z jazdy
08:45 Przyspieszenie i test elastyczności
09:15 Test wygłuszenia wnętrza
09:29 Bezpieczeństwo
09:48 Test spalania
09:54 Ceny
10:22 Gama modeli i silników
15:06 Awaryjność i serwisowanie
15:41 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Seata Alteę XL na OTOMOTO: http://bit.ly/112_otomoto_Seat_Altea_XL

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/112_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/112_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#SeatAlteaXL #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

48 thoughts on “Seat Altea XL – Komu pasuje ten rozmiar? | Test OTOMOTO TV

 1. Jedno z najgorszych aut jakie miałem. Sporo miejsca w bagażniku względnie w środku z tyłu i to koniec plusów. Okno z przodu jak w kiblu wysunięte do przodu ale małe (duże słupki) praca zawieszenia niby tempo sztywny ale raz na jakis czas na nierównościach i w zakrętach zachowuje się dziwnie. Nie jest to pływający bus ale tez nie jest Ok .Przegłośny Diesel męczy przy dłuższych trasach. Wykończenie w środku to jedna wielka skorupa. Względnie bezawaryjny. Miałem używałem z przyjemnością sprzedałem

 2. Posiadam model z 2008r. 1,9TDI BXE, 105KM, 246tys. km. manual. Największe problemy to zamki, stacyjka. Oryginalne zamki padały po kolei, działały w kratkę aż przetrwał tylko kierowcy. W kilka tygodni padły dwa komplety szrotowe, nowe zamienniki fiksują po tygodniu. Podnośniki szyb również problematyczne. Psujące się wyświetlacze radia (inne niż w filmie). Właściwości jezdne: hałas, przednie słupki zasłaniają widoczność, odczuwalne podmuchy z racji gabarytów, odrobinę za mała moc, twarde zawieszenie. Wiele miesięcy walki z wodą lejącą się spod schowka zalewającą wentylator po wizytach na myjni (powód kiepskie uszczelki). Plusy: dużo miejsca dla pasażerów, pakownośc szczególnie duża po złożeniu siedzeń, przyzwoite spalani.

 3. Dzięki za dzisiejsze analizy, Arek. Nie proszę od jakiegoś czasu o analizy dodatkowych altów, bo te które mnie interesują i tak pojawiają się regularnie jak BNB, MATIC, AVAX, CAKE, CRO, o ETH nie wspominając. W tych niepewnych czasach i tak należy wg mnie obserwować BTC i jak to się przekłada na wyznaczone wcześniej poziomy na pozostałych krypto. Dzięki serdeczne za tą wiedzę i pozdrawiam!

 4. Posiadam taka Altee, 2009 rok, 200k km przejechane, 1.9 tdi 105kM. Na fabrycznych koniach srednio sobie radził. Zrobiona lekka mapa i odrazu lepiej, auto jest żywsze i lepiej wkręca sie na obroty, jezdzi sie duzo lepiej. Co do komfortu auto naprawde wygodne, dla 4 osobowej rodziny w sam raz. 😉

 5. Ja do tej pory bagażnik otwieram dzyndzlem otwieranie awaryjnego już pięć lat tylko jak cóś większego to trzeba półkę trzeba wyjmować. Ale czemu tego nie naprawię. No ten jeden element kosztuje 500zł

 6. Jakie pierdolety, odstający znaczek w klapie. Wszystkie gruzy zgrupy VAG mają problemy z zamkami, a z tym od klapy to najmniej. Auto spoko tylko nie dla wszystkich.

 7. Mam wersję starszą 1.6 MPI 2007 r.Uważam,że słabo się przygotowałaś.Tył mało atrakcyjny? Wybrałem to auto bo tył mi się podobał,a przód to altea,altea xl,toledo,Leon to samo.Jeśli mówisz o schowkach to nie powiedziałeś o schowkach pod fotelami u kierowcy i pasażera,chyba,że nowszy model nie posiada.Z tyłu roleta która fajnie się składa jeżeli robimy zakupy.Pozdrawiam.

 8. Mam Alteę XL przedmiotową i ogólnie jestem zadowolony. W teście prowadzący wspomniał o konkurencji Altei wobec Tourana lecz altea to nic innego jak Golf V Plus ma ta sama płytę podłogową

 9. Mam altea xl z 2007 roku. zmieniłem już z tyłu dwa zamki w dziwach, dwa razy dźwignie do podnoszenie lewej przedniej szyby a ostatnio padła mi klapa otwierania bagażnika. Silink 2.0 fsi chodzi jak diesel.

 10. z mojego doświadczenia mogę powiedzieć ze .. Altea jest bardzo dobrym samochodem. Mój brat miał. dłuuuugo jeździł bez awaryjnie… żadnego wkładu w silnik.. oprócz olejów oczywiście.. silnik 2.0 tdi azv na pompowtryskach.. i powiem ze prowadzenie mnie zaskoczyło. bo prowadzi się lepiej niż moje audi a3 8p. co mnie osobiście zszokowało.. bo w opiniach niby audi lepiej się prowadzi.
  wygłuszenie wnętrza i praca silnika powiedział bym ze na tym samym poziomie co moje audi. ogólnie rzecz biorąc.. cenowo różnica duża miedzy audi a alteą.. i gdybym miał teraz wybierać między tymi dwoma autami.. wybrał bym alteę.. na starcie w podstawowym wyposażeniu dostajemy więcej.. to raz.. dwa prowadzenie.. dużo lepsze niż audi.. (nie ma w altei uczucia pływania przy szybkiej jeździe w zakrętach co zdarzało się w audi ponieważ altea ma silnik bardziej z tyłu a nie jak w audi zesrane umiejscowienie "na zderzaku")
  i ogólnie rzecz ujmując .. nie ma jakichś dużych różnic w wygłuszeniu czy codziennej eksploatacji..
  na koniec. Altea spoko samochód. jakbym miał go ocenić i porównać np z audi a3.. To Altea bije prowadzeniem i ceną a trójkę.. pozdrawiam. 🙂

 11. Myslę że lepiej było by podawanie wymiarów kubatury bagażnika niż pojemność w litrach. Znając w/w wymiary znaczna ilość "poszukiwaczy aut" zweryfikowała je do osobistych potrzeb, np : do wózka, motolotni czy posiadanych walizek

 12. O rany Boskie! Jeszcze nikt nie bębni o spalonej prawej żarówce hamowania? Nie no, no to ja muszę bo się udusze. Marcinie jak tak można, kompletny brak profesjonalizmu, samochód w ogóle nie przygotowany do testu. No jak tak można?

  A tak na poważnie. Autko bardzo przyjemne, podczas jazdy nie odczuwa się jego gabarytów, miło wspominam, użytkowany jako "firmówka". Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!