Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Samochody z Need for Speed: Most Wanted | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

Samochody z Need for Speed: Most Wanted | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TVPrzed Wami następny przegląd ogłoszeń OTOMOTO. Tym razem sprawdzamy auta według specyficznego klucza. Postawiliśmy na pojazdy z nieśmiertelnej gry Need for Speed: Most Wanted! Czym zaskoczą nas samochody z tego klasyka. Zapraszamy na wyjątkowy odcinek z tymi niesamowitymi i legendarnymi już autami. Tego nie można przegapić!

02:15 BMW M3
05:23 Porsche 911
08:44 Ford Mustang
15:06 Toyota Supra
19:16 Lamborghini Gallardo
21:50 Dodge Viper

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/150_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/150_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#NFS #przegladogloszen #otomoto

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

29 thoughts on “Samochody z Need for Speed: Most Wanted | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

  1. Przejrzałeś tylko 5 samochodów a co z innymi? Lepiej pokazać jakieś z 95ego tanie to może by ktoś kupił materiał byłby ciekawszy to nie lepiej pokazywać za 200tyś w Polsce jesteśmy.

  2. Czy jest szansa na odconek z NFS ProStreet? Też była bardzo ciekawa lista samochodów zwłaszcza z DLC(oficjalnie tylko na konsolach było ale wersja na pc miała je w plikach gry in fani i tak je odblokowywali)

  3. Te zdjęcia Lambo zrobione na odpiernicz sprzedający się nie postarał zamiast podjechać na jakąś fajną miejscówkę to fotki zrobił pewnie pod domem na ulicy jeszcze żeby to był jakiś zwykły samochód to bym nic nie mówił ale taka fura to jakbym miał kupować od razu by mnie zniechęciło.

  4. Europa : Normy emisji spalin małe silniki wyżyłowane 1L/130-150KM na turbince Tymczasem Amerykanie potrzymaj mi piwo
    Ameryka: takie tam 8-8.4L 600KM
    Da się ?! 😂

  5. Nie ma czegoś takiego jak M3 GTR GT, następny fuckup to BMW M3 "CLS", była CSL. Niestety, ale nie chce mi się za bardzo oglądać osoby która nie przygotowała się należycie do materiału 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!