Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
BMW M5 4.4 V8 600 KM, 2018 - test AutoCentrum.pl #401

BMW M5 4.4 V8 600 KM, 2018 – test AutoCentrum.pl #401Czy BMW M5 z napędem na cztery koła jeździ tyłem? Czym nowa generacja różni się od poprzedniej? I co jest lepsze: BMW M5 czy Mercedes-AMG E63? Zapraszamy na film.

Spis treści:
0:35 – nadwozie
1:18 – wyposażenie
2:17 – M5 a zwykła Seria 5
4:05 – silnik
5:15 – napęd na cztery koła i drift
7:37 – ile kosztuje jazda M5?
8:39 – wrażenia zjazdy / porównanie: BMW M5 kontra Mercedes-AMG E63
17:08 – podsumowanie

Zobacz także:

– Pomiar zużycia paliwa: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-spalania/bmw-m5-4-4-v8-600-km-at-pomiar-zuzycia-paliwa/

– Pomiar przyspieszenia: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-przyspieszenia/bmw-m5-4-4-v8-600-km-at-przyspieszenie-0-100-km-h/

– Wszystko o BMW M5: https://www.autocentrum.pl/bmw/seria-5/g30-g31/m5-limuzyna/silnik-benzynowy-4.4-600km-od-2017/

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: https://www.instagram.com/autocentrum.pl/?hl=pl

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/autorentgen/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie za udostępnienie Parku Miejskiego do nagrań.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

50 thoughts on “BMW M5 4.4 V8 600 KM, 2018 – test AutoCentrum.pl #401

  1. Znasz się na motoryzacji jak prosiak na gwiazdach, podświetlenia w M 5 zawsze można wyłączyć. Zajmij się chłopie rolnictwem. Kanał żenada. Brak ścisłych informacji.

  2. Nigdy nie byłem fanem BMW. Pewnie dlatego że nigdy żadnego nie prowadziłem. Jedynie jechałem jako pasażer ale to M5 wygląda obłędnie, jeździ pewnie niezgorzej i brzmi nieziemsko. Gdybym miał dużo kasy w moim garażu na pewno miałoby swoje zaszczytne miejsce.

  3. Ja to jestem ciekawy jednego. Owszem auto zajebiste i moje marzenie. Pytanie po ilu kilometrach silnik powie „pierdole nie robię” i się rozleci najzwyczajniej. Chociaż głosy z tył głowy mówią mi „ty jesteś pojebany to je BMW M5 a nie 1.4TSI VW-a” XD

  4. Od dosc dawna można w salonie zamawiac wersje M5 Competition w wersji ok. 630PS na starcie, ale można zamowic jeszcze mocniejsze wersje strojone Indiwidualnie za krocie $$$ Kwintesencja M5 Power

Dodaj komentarz

Zadzwoń!