Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
SAAB 9-3 II - patrz jaka franca! | Test OTOMOTO TV

SAAB 9-3 II – patrz jaka franca! | Test OTOMOTO TVSaab 9-3, czyli najpopularniejszy model legendarnej marki. Świetne silniki oraz prowadzenie, do tego wysoki poziom bezpieczeństwa. Pomimo tego marka upadła! Czy zatem warto kupić używanego Saaba? Zapraszamy na kolejny test!

W tym odcinku testujemy Saab 9-3 II z rocznika 2010 z silnikiem 2.0T o mocy 210 KM.

00:00 Wstęp
00:28 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:53 Wnętrze i wyposażenie
08:10 Bagażnik
09:05 Wrażenia z jazdy
10:01 Przyspieszenie i test elastyczności
10:40 Test wygłuszenia wnętrza
10:57 Test spalania
11:06 Ceny
11:47 Gama silnikowa i polecane jednostki
14:37 Awaryjność
16:11 Koszty serwisowania
16:19 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Saab 9-3 II na OTOMOTO: http://bit.ly/otomoto_saab_9-3_II

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://otomoto.pl
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Zobacz więcej recenzji samochodów używanych: http://bit.ly/recenzje_uzywane_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/otomoto_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#saab9-3 #recenzja #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

39 thoughts on “SAAB 9-3 II – patrz jaka franca! | Test OTOMOTO TV

 1. Niebywałe, że trzeba to niektórym tłumaczyć. Mięso użyte na początku stanowiło gadżet, ale po nagraniach zostało zabrane umyte i przygotowane na obiad zwierzakom.
  Warto zachować pewną dozę rozsądku w ocenie filmów w internecie np. kiedy wyrzuciliśmy ipada nie znaczy, że on tam nadal leży.
  Budujące jest jednak to jak obudziło się zmartwienie o marnowanie jedzenia lub mieszkańców Afryki, zamiast jednak tracić czas na takie komentarze warto wesprzeć jakąś działalność charytatywną.
  Pozdrawiamy!

 2. KŁAMSTWO !!!!!!
  mam SAABA 93 II SS 2008r
  i
  SĄ !!!! schowki w tylnych drzwiach
  JEST !!! piąty zagłówek
  a podłokietnik z przodu się nie przesuwa
  oparcia sie poprostu zamyka i tych cięgien się nie dotyka
  lpg to tylko do kuchni , zapalniczki i komory … no może jeszcze do golfa
  a nie do takiej gabloty

 3. Szkoda tylko że te samochody mega ale to mega dużo palą dosłownie rzędu samochodu 3.0 V6
  Czyli jeśli to automat i np na LPG to 17_18l po mieście to norma i trzeba naprawdę uważać z gazem bo bardzo łatwo można to spalanie podwyższyć

 4. Oglądałem ten odcinek rok temu jak i kupiłem rok temu Saaba 1.9 TiD 150km ze zwiększoną mocą do 180km z roku 2007. Trafiło się dodatkowo tak, że wszystko w aucie było zrobione (klapy wirowe, mapa silnika, zaciski, klocki i tarcze, wycięty dpf, sprzęgło, dwumas). Kombiaczek serio dobrze się prowadzi, cenowo filtry, olej, tarcze czy klocki moim zdaniem śmiesznie tanie. Rzeczywiście drzwi kierowcy lubią poskrzypieć czy przy głośnej muzyce "popierdzieć". Wysokie siedzenie na plus chociażby przy jeździe nocą czy ograniczonej widoczności. Czy kupił bym jeszcze raz? Oczywiście. Ledy, xenon, grzane fotele, dotykowe radio w takich pieniążkach jak najbardziej na plus. Większość aut w takiej cenie jest po prostu "goła". Przyznać się mogę, że mi się "trafiło", a wszystko to za 15.900zł. Szczerze polecam.

 5. Mam 9-3 Aero z 2005r czyli przed liftem, plastiki nie trzeszczą aż tak jak w wersji poliftowej a tapicerka po 200tyś wyglada bardzo dobrze, bardzo komfortowy samochód, genialne naglosnienie fabryczne, ksenony, zawieszenie i fotele rewelacja, dość paliwożerny z silnikiem 2.0T ale za to bardzo podatny na podnoszenie mocy, nie nadaje sie na auto rodzinne niestety bo ma mało miejsca z tyłu i dość mały bagażnik, posiadam jako drugie auto w domu do upalania w weekendy, jeden z najlepiej wygladajacych sedanów wedlug mnie

 6. fantastyczny samochód! miałem w kombi ale sprzed lifta. rewelacja. jednak z tym tekstem o oletarnym klubie właścicieli.. to nie prawada te samochody są coraz strsze i kupują małolaty którzy nie inwestuja w te samochody tylko eksploatują więc elitarność jest na poziomie e36… tak tak zdarzają się wyjątki bo tacy zdarzać się muszą ale to jest garstka może 5% właścicieli…

 7. Sam jeżdżę 93 SS 2.0t i nie zamienię na nic innego. Tylko że ja posiadam przedlifta bo wersja po jak dla mnie ma dziwny ryj 🙂 co do silnika to nie mam zarzutu bo jeśli odpowiednio się dba to auto się odwdzieczy. Uwielbiam ♡ pozdro piloty;-)

 8. Nie wiem skad porownanie do passata skoro saab aspirowal do konkurencji z audi, bmw, mb i volvo. Wypowiem sie z perspektywy uzytkownika (nie wlasciciela) przedlifta z dieslem 2.2 TiD. Auto nie jest zle, ale ten silnik to skansen, slabo jedzie i sporo pali (trasa 5.7l-6.5l, srednio przy spokojnej jezdzie w kolo komina 7.5-8l). Spasowanie plastikow to tragedia, skrzypi wszystko, nawet popielniczka kiedy sie wysuwa, luszczy sie gumowa powloka z przyciskow i wykonczenia deski. Wyciszenie na poziomie aut kompaktowych. Z plusow to bardzo przyjemnie i precyzyjnie sie prowadzi i jak na obecne ceny to jest swietnym autem.

 9. Przedlift: minusy to ścierające się przyciski od klimatyzacji, radia, panelu sterowania szybami, psujące się elektryczne składanie lusterek, głupiejące zamki drzwi – raz działają raz nie tzn nie wszystkie naraz ale pojedynczo.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!