Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Rozpoznawanie barw podstawowych u kierowców Taxi

Rozpoznawanie barw podstawowych u kierowców TaxiAby zostać kierowcą taksówki musisz prawidłowo rozpoznawać barwy podstawowe, jakimi są czerwona, żółta oraz zielona. http://www.dariuszkrasnicki.com/problem-z-rozpoznawaniem-barw-kat-c.html Zasady są identyczne jak dla kierowców samochodów ciężarowych oraz autobusów.

witam, proszę o poradę, chcę zostać taksówkarzem, ale mam lekki
daltonizm, rozróżniam podstawowe kolory, al tych kółkach kolorowych z cyferkami nie daję rady. czy to mnie dyskwalifikuje? Czy jednak mogę się starać?
proszę o poradę, ponieważ nie chcę zacząć całego procesu
przygotowania, wydać pieniędzy na samochód, a na końcu się okaże, że nie mogę wykonywać tej pracy.
będę wdzięczny za info.

witam,staram się o licencję TAXI.Potrzebuję zaświadczenie lekarskie i
psychologiczne o braku przeciwwskazań do pracy na stanowisku kierowcy(TAXI).
Czy podczas jednej wizyty można przeprowadzić psychotesty i badania lekarskie?

Witam serdecznie posiadając prawo jazdy kategorii B chcąc poruszać się samochodem służbowym do 3.5t (nie kierowca samochodu uprzywilejowanego, nie kierowca taxi nie kierowca przedstawiciel handlowy) muszę iść na badania psychotechniczne oraz badania okulistyczne muszę przejść specjalne jak zawodowy kierowca ? jakie są wymagania okulistyczne tak jak dla przedstawicieli handlowych czy jak kierowcy C lub D (chodzi o kierowanie samochodem służbowym B ) pozdrawiam

Witam. Pisałem już do Pana, ale mam jeszcze jedna sprawę. Od 2008 roku jeżdżę taksówką, teraz zrobiłem prawo jazdy kar.D i wszystkie orzeczenia lekarskie były oko. Teraz jak chciałem iść do pracy w MPK, wykryto u mnie ukrytego zeza,co dyskwalifikuje mnie jako kierowcę autobusu. Przecież badania na Taxi z 2008 i teraz z 2012 nic takiego nie wykazały. Czy jeśli ten lekarz prześle te swoje negatywne wyniki na kierowcę autobusu, to mogę tez stracić uprawnienia na Taxi? Czy mogę w jakiś sposób się przed takimi konsekwencjami uchronić. Przecież inni lekarze popełnili błędy, co naraziło mnie na koszta i być może utratę jedynego źródła dochodu(taxi). Byłoby to jakimś dramatem.
Pozdrawiam

Importowane z Youtube Sprawdzamy auta przed zakupem dla każdego klienta w Warszawie iokolicach, nasza firma sprawdza Auta Hybrydowe, Elektryczne i Auta Diesel oraz LPG. Zamów sprawdzanie samochodu z naszą firmą w Warszawie. Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

One thought on “Rozpoznawanie barw podstawowych u kierowców Taxi

  1. Czy istnieje jakakolwiek sytuacja na drodze, w której lampka na sygnalizatorze zmienia barwę? Moim zdaniem nie trzeba w ogóle rozróżniać kolorów aby poruszać się poprawnie w ruchu drogowym. Wydaje mi się, że lampy na sygnalizatorach są zawsze ustawione w odpowiednich miejscach. Wiemy, że gdy zapali się ta na górze (czerwona) to nie można jechać. Nie musimy do tego rozpoznawać jej koloru…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!