Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Mitsubishi Outlander 2.0 Turbo 201 KM acceleration

Mitsubishi Outlander 2.0 Turbo 201 KM accelerationPrzyśpieszenie O1T oraz elastyczność na 4 i 5 biegu. Misiek w serii na oryginalnej nie regenerowanej turbinie z przebiegiem ponad 300 kkm. W momencie kręcenia tego filmiku Misiek miał 180 KM, został zhamowany tydzień później… Winowajcą był popękany kolektor wydechowy

Importowane z Youtube Sprawdzamy auta przed zakupem dla każdego klienta w Warszawie iokolicach, nasza firma sprawdza Auta Hybrydowe, Elektryczne i Auta Diesel oraz LPG. Zamów sprawdzanie samochodu z naszą firmą w Warszawie. Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

13 thoughts on “Mitsubishi Outlander 2.0 Turbo 201 KM acceleration

  1. Nie wynika z komentarzy ile KM ma to auto, powinno być ich 200 jak wynika z opisu filmiku. Jeżeli 20KM już "ucieklo" i zostało 180KM to przyspieszenie całkiem spoko, natomiast jeżeli jest 235KM (taka wielkość też się w komentarzach przewija) to przyspiesza dość kiepsko bo Outlander 1 to nie jest ciężki samochód. Pzdr.

  2. najlepszy jest dźwięk auta, miałem przyjemność jeździć takim z małym przebiegiem, potem jeździłem Stubro w forku sam nie wiem co lepsze, chyba forek miał lepsze napędy. teraz jeżdżę volvo hym inna bajka Ale bez mocy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!