Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaCo będzie w kolejnych odcinkach? Najświeższe i sprawdzone info zawsze na Instagramie Łukasza (https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria/) i Michała (https://www.instagram.com/producent_caroseria/). Tam też macie możliwość zadawania pytań, na które odpowiemy podczas testu 😳😮

Renault Sport, czyli w skrócie RS. Każda kolejna generacja samochodów z tym oznaczeniem powodowała, że fanom motoryzacji przyspieszało tętno. I tak – działo się to nawet u tych, którzy z produktów francuskich uznawali za sensowne jedynie wino, ser i ewentualnie bagietkę, a osiągnięcia francuskich inżynierów, cenili równie wysoko, jak czeskie śledzie i holenderskiej stoki narciarskie. Wiemy o czym mówimy, bo gdyby nie literki RS, to także uważalibyśmy, że najlepszym francuskim samochodem jest Moutarde de Dijon. Nieważne na jakim aucie napis RS się nie pojawił, zmieniał go, niczym król Midas, w złoto. Czy to było Twingo, czy Clio, czy największe w sportowej gamie Renault – Megane.

Ostatnia generacja tego modelu ma 300 koni, automatyczną skrzynię biegów i na pierwszy rzut oka niczym szczególnym nie różni się od Golfa GTI, Focusa ST czy Hyundaia I30N. Ale gdy przyjrzymy się mu bliżej to dostrzeżemy sporo różnic i to na korzyść auta z Francji. Szkoda, że będziemy mogli o nim niedługo mówić tylko, jak o historii… Zapraszamy na test najpewniej ostatniej, prawdziwej Meganki RS.

@CaroSeria #renaultmegane #meganers #hothatch

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”
Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

CaroSeria

43 thoughts on “Renault Megane RS, czyli miłość francuska bez happy endu (TEST PL 4K) | CaroSeria

 1. Jaki to jest rocznik?

 2. Fajny test. Focus ST chyba lepszy. Szkoda, że nie da się tego zagazować. Ceny paliw dziś zabijają.

 3. Ty a kogo przed 30 stać na takie auto?? O.o większość z ludzi z wymienionej przez Ciebie grupy wiekowej uważa, że jego golf III/IV w SDI to sportowe auto…

 4. Przesunięcie z pozycji trzy na pozycję dwa .Caroseria a więc . Miejsce 1 Pertyn Ględzi Miejsce 2 CaroSeria Miejsce 3 Marek Dives miejsce ostatnie spadek z pierwszego czyli 4 miejsce Autocentrum

 5. 9:30 No chyba nie działało.

 6. Megan RS po 200 tyś zawsze był

 7. Hell Polish bruh, are you ready for the Germans to steamroll you again?? 😀 lol

 8. Redukcja zmiany biegów jest problemem w skrzyniach 6 biegowych, w 7 biegowych nowy sterownik już to ogarnął i nie ma takich spóźnień 🙂

 9. Może zrobiłbyś test z poliftowym Trophy, ale na torze tak jak cla45amg – świetny test potrafiłeś zrobić a warto tam zabrać megane RS

 10. Skoro to auto pali 10 litrów to wytłumaczy mi ktoś jak moje grande punto 1.4 w turbo pali ponad dychę głownie w mieście? 😅

 11. Obecnie renówka to najlepsze auto kompaktowe jakie jest. Auto mi się syper podoba. Poważnie się zastanawiam nad przesiadką. Jest to co trzeba. Silnik jest ok, można mieć ponoć mechaniczne wskaźniki prędkości, Klima ma pokrętła, podłokietnik jest przesuwny. Trochę szkoda trzymaczy na kawę, bo mnie nie przekonują, ale w 508GT mam też w dziwnym miejscu i od kilku lat już nie marudzę na nie. Ciekawe czy można mieć pakiet wyciszenia? Wiem ale już stary jestem, ale nie aż tak żeby przygłuchy. Przyspieszemie ma słabe.

 12. Z tego co słyszę to sympatia dla Sashy Grey nie maleje, z tego co pamiętam to już nie pierwsza paralela z ust redaktora Bąka z nią w ‚roli głównej’

 13. to, ze szybciej wbija bieg do gory niz redukuje to normalna rzecz w dwusprzeglowkach

 14. Can you please tell me which winter tires are installed by factory?

 15. Częsta przypadłość dwusprzęgłowek, skrzynia "ma przygotowany " już w zanadrzu bieg wyższy, a nie niższy – stąd ta róznica.

 16. Lhubie twoja fhancuska wymhowa.
  Bhawo

 17. Ciekawostka.. Te trzy światła halogenowe u dołu zderzaka przedniego ułożone są we flagę szachownicy. Oczywiste nawiązanie do motor sportu, najprawdopodobniej F1

 18. Wygląda świetnie i brzmi 🔥😈

 19. Kurde kiedy nowy film, ja już na bierząco od początku do meganki i z niecierpilowością czekam na następny materiał 🙂

 20. Ten przedni zderzak ma już te zazębienia w wersji po lifcie (Na pewno w Intensie).

 21. a to msce przed Garazem na sniegu to po Pasacie Sedanie

 22. Benny Hill rozjebał system ! Silny szacun !

 23. Samochód o którym marzę i mam mokre sny 🥺

 24. Jak zwykle ciekawy test 👌🏻 może wzięlibyście na tapetę BMW M135i?

 25. Jestem pod ogromnym wrażeniem znajomości języka francuskiego Pana Bąka.🙂

 26. VW id4 Zrób test. I mniej nażekaj w 2022.

 27. O, niezła wiwisekcja stosowania szpery. Coś za coś – auto o zdolnościach drogowych Megane RS, dawałoby spokojnie równie dużo readości mając 200km bez szpery (szczególnie że brak tylnego wielowahacza wprowadza turbulentność przy pokonywaniu zakrętów). Odczucie "dokręcenia" które daje szpera jest prawdziwie odczuwalne, gdy samochód ma wsparcie trakcji tylnej osi (stąd dla wielu Focusy ST wydają się nudniejsze od Fiest ST).

 28. Film dobry ale samochód średni…

 29. Ekraniem to się podczas postoju bawi a nie podczas jazdy…;)

 30. Panie Łukaszu mam prośbę, jest Pan bardzo podobny do mojego kolegi z roboty, kropla w krople. I niech Pan wrzucić w jakieś zdanie "natura się tym zajmię" 🙂 Pozdrawiam.

 31. Jestem ciekaw czy doczekam się w końcu jakiegoś typer 😄

 32. Piesek w takim aucie ? Widać, że nie Twoje, aaaa no i nieco płytki Pan prowadzący.

 33. Nie taki głupi pomysł z "ręcznym w drzwiach". Jedziesz z kobietą, która nie lubi szaleństw samochodowych więc otwierasz drzwi i wszyscy zadowoleni:
  1) Ty driftujesz z ucieszoną japą
  2) Kobieta szczęśliwa bo mogła "wysiąść w trakcie"
  3) ręczny działa
  4) samochód się wietrzy
  5) ludzie pod tesco bezdźwięcznie klaskają w miękkie rękawiczki
  6) dzieci w kolejce czekają na autograf

 34. Tu chociaż jest co kolwiek do trzymania kubka , bo w trójce niestety z RLinkiem nie ma niczego 😁 jak mozna byloo nie dodać tego do auta?

 35. Hasło odcinka: szpera 🙂

 36. Smerfna czapka! 😛

 37. Strzał w stopę tak samo jak A klasa AMG elektroniczny ręczny masakra jaki idiota pomyslał że to dobry pomysł? Jedyna opcja to dołożyć hydrauliczny ręczny o ile w AMG drift to nie problem bo kuty na cztery łapy to w Megane jest bieda i nędza…

 38. Tylko ja mam Coś nie halo z dźwiękiem? Przycisza i zglaśnia się co kilka sekund

 39. Trzy kubki dla trzech pasażerów – rozwaliły system. Siedzę i śmieje się już drugą godzinę

 40. System ten co samochód sam hamuje jak się drzwi otworzy to super, zwłaszcza jak ktoś nas napadnie z nozem i chce nam samochód ukraść😂 nawet nie ma jak uciec bo samochód sam staje 😂

 41. Kto puśił ta laskę za kierownice. Przecie ona pojęcia nie ma po co są w tej kierownicy "szprychy i bicepsy"… 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg