Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Renault Megane IV - Atrakcyjne, tanie i z bogatą gamą silnikową | Test OTOMOTO TV

Renault Megane IV – Atrakcyjne, tanie i z bogatą gamą silnikową | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy Renault Megane czwartej, najładniejszej jak dotychczas generacji. Czy warto zainteresować się tym modelem? Jakie są jego najczęstsze usterki? Jak spisuje się na drodze? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Renault Megane z 2016 roku z silnikiem benzynowym 1.2 l o mocy 130 KM.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Ruszamy na pomoc naszym ukraińskim sąsiadom! Jako Grupa OLX stworzyliśmy specjalną kategorię „Dla Ukrainy” / Для України, którą znajdziesz na stronie głównej OLX. Dysponujesz samochodem lub busem, czasem oraz chęcią pomocy uchodźcom z Ukrainy? Wybierz podkategorię Transport | Транспорт i dodaj ogłoszenie za darmo!

Nie zwlekaj i przejdź na stronę:
https://www.olx.pl/dla-ukrainy/transp

Poznaj kilka zasad:

✅ usługa oferowanego transportu powinna być bezpłatna
✅ ogłoszenia można dodać w języki polskim i/lub obcym
✅ dodawanie ogłoszeń w tej kategorii jest darmowe

Oprócz transportu chcesz zaoferować nocleg, pomoc medyczną lub prawną czy przekazać artykuły spożywcze i higieniczne? Dodaj ogłoszenie!Każda pomoc ma znaczenie!

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

0:00 Wstęp
1:23 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
2:46 Wnętrze i wyposażenie
10:49 Bagażnik
12:07 Wrażenia z jazdy
13:26 Przyspieszenie i test elastyczności
13:56 Test wygłuszenia wnętrza
14:07 Bezpieczeństwo
14:34 Test spalania
14:51 Ceny
15:29 Gama modeli i silników
19:40 Awaryjność i serwisowanie
21:20 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Renault Megane IV na OTOMOTO: https://bit.ly/202_otomoto_Renault_Megane

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/202_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/202_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#RenaultMegane#test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

21 thoughts on “Renault Megane IV – Atrakcyjne, tanie i z bogatą gamą silnikową | Test OTOMOTO TV

 1. Jestem użytkownikiem wersji 1.3 Tce 140 KM GT Line w hatchbacku i manualu. Zakładając, że zalety pojazdu zostały omówione w filmie, opiszę kilka mankamentów, które ujawniły się w moim egzemplarzu. Chyba należy to właśnie podkreślić, że w moim egzemplarzu, bo autoryzowane serwisy zgłaszane przeze mnie usterki traktują jako coś niespotykanego, co nie miało prawa się zdarzyć, chociaż ta wersja produkowana jest już od 2016 roku (silniki 1.3 Tce weszły nieco później). I tak:
  1. "jacuzzi" na pedałach, czyli mikro drgania, mrowienie, jak zwał tak zwał, w każdym razie coś co istotnie obniża komfort jazdy. Zarówno ASO jak i niezależni mechanicy nie znajdują źródła drgań.
  2. Nieregularne, ale częste wyciszanie dźwięku systemu audio w momencie wrzucenia pierwszego biegu. Żeby podgłosić trzeba na chwilkę wrzucić wsteczny i próbować jeszcze raz wrzucić jedynkę, licząc, że może się uda. Wg ASO to taki urok softwaru w autach z 2020 roku, ale aktualizacji brak i raczej nie ma co liczyć bo teraz jest Easy Link i w związku z tym R-Link 2 można już olać.
  3. Ja to nazywam "mgłą smoleńską", co objawia się ogromną białą chmurą z wydechu w momencie dodawania gazu. Wg serwisu tak ma być, ale to mój ósmy samochód i żaden z wcześniejszych takiej zasłony za sobą nie zostawiał.
  4. Mała odporność na obniżone temperatury: rano, kiedy jest na minusie, trzeba odczekać 1 – 2 minuty na pojawienie się obrazu na ekranie i odpalenie systemu audio, przy mrozie nie zawsze system hands free działa poprawnie (czasem drzwi nie chcą się odblokować i trzeba najpierw otworzyć bagażnik, żeby zamek puścił). Natomiast na szczęście nigdy nie było problemu z odpaleniem silnika.
  5. Coś czego również nie miałem w poprzednich pojazdach, to intensywny zapach benzyny po odkręceniu korka wlewu oleju. Wg serwisu tak ma być.
  6. Nachalne łączenie się z telefonem przez BT w poszukiwaniu plików audio, mimo ustawienia audio na USB. Z tym poradziłem sobie poprzez całkowite wyłączenie bluetooth w ustawieniach i jest ok.
  Może nie jest to wadą, ale osobiście nie miałem świadomości w momencie zakupu jak bardzo będą irytujące te wszystkie pikające systemy wspomagające, których dźwięk wydobywa się nie z niezależnych głośniczków tylko połączony jest z systemem audio. Finalnie, wszystko mam teraz powyłączane, ale mam nadzieję, że może przyszły nabywca skusi się na wydłużoną listę wyposażenia, chociaż dla mnie zupełnie zbędnego.
  Z plusów, jak na taki silniczek to całkiem nieźle zbiera się z miejsca, ale wyłącznie w trybie sport, w trybie neutral idzie jak wolnossak a w trybie eko staje się totalnym mułem. Mimo upływu czasu wystrój wnętrza prezentuje się całkiem nieźle. Brak dolepionego na siłę tabletu odbieram jako duży pozytyw.
  Szkoda tylko, że jakby nie ustawiał "pod siebie" profilu użytkownika to po wyłączeniu silnika i po włączeniu ponownym wszystko i tak wraca do trybu neutral. Wg ASO wymóg prawny związany z emisją spalin, która tylko w trybie neutral spełnia aktualne normy.
  Średnie spalanie z całego okresu użytkowania (1,5 roku) wynosi 10,5 l, ale przede wszystkim kręcę się po mieście na krótkich odcinkach. Gdyby sposób użytkowania był inny, podejrzewam, że można zejść niżej, ale na ile to trudno mi obecnie określić.

 2. Matko jedyna Ukraińcy mają za swoje oczywiście jest mi szkoda ale ich nie było nam szkoda rzucali Niemcom kwiaty pod nogi mnie Rzucamy Rosjan więc jaka w tym sprawiedliwość żadna I jeszcze kłamie bezczelnie biedni Rosjan

 3. Przycisk od tempomatu/limitera praktycznie jest nieużywany wiec nie ma większego znaczenia gdzie się znajduje. Z funkcji ogranicznika prędkości korzystałem tylko raz i to z ciekawości jak to działa, natomiast żeby korzystać z tempomatu wystarczy raz nacisnąć i zapomnieć na lata o istnieniu tego przycisku, .równie dobrze mógłby być pod maską. Reszta przycisków od tempomatu jest na kierownicy i to jest wszystko czego potrzeba, kolejny przycisk na kierownicy tylko by przeszkadzał (a jest to przycisk którego się nie używa ).
  Co tylnych kół skrętnych w Lagunie 3 działa to tak samo jak w Megane 4

 4. Друзья ПОЛЯКИ , спасибо за помощь Украине .надеюсь наше правительство это не забудет .давайте не ссориться и не нагнетать обстановку .мы другое- молодое поколение,не то что было при советском союзе .
  И да ,я тоже обладатель и любитель Рено Меган 4 .только у меня универсал

Dodaj komentarz

Zadzwoń!