Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Renault Koleos - Tani SUV o filmowej "urodzie" | Test OTOMOTO TV

Renault Koleos – Tani SUV o filmowej "urodzie" | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy Renault Koleos, czyli pierwszego SUV-a francuskiej marki. Czy pomimo intrygującego wyglądu ten samochód ma jakieś zalety? Jak spisuje się na drodze? Jak wygląda awaryjność tego modelu? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Renault Koleos z 2012 roku z silnikiem diesla 2.0 DCI o mocy 150 KM.

0:00 Wstęp
0:57 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
2:00 Wnętrze i wyposażenie
8:48 Bagażnik
10:29 Wrażenia z jazdy
12:12 Przyspieszenie i test elastyczności
12:33 Test wygłuszenia wnętrza
12:46 Bezpieczeństwo
13:02 Test spalania
13:20 Ceny
14:30 Gama modeli i silników
17:52 Awaryjność i serwisowanie
18:30 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Renault Koleos na OTOMOTO: https://bit.ly/199_otomoto_Renault_Koleos

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/199_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/199_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#RenaultKoleos#test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

28 thoughts on “Renault Koleos – Tani SUV o filmowej "urodzie" | Test OTOMOTO TV

 1. Kur..a ale brzydki. Przecież to Samsung. Jak azjatyckie z tamtych czasów może być ładne… Nie da się. W środku całkiem całkiem. Podobnie szkaradnym i nieproporcjonalnym autem z podobnych lat jest Hyundai ix 35. Chyba gorsza szkarada od tego samsunga.

 2. A mnie się podoba- i radziłbym, żeby Pan od testu był bardziej obiektywny a nie z góry nastawiony na krytykę tego z resztą bardzo udanego auta. Wygląd to kwestia gusu, a prócz tego karta nie musi być włożona do portu aby uruchomić/ zgasić silnik. Redaktor kiepsko się przygotował

 3. Oczywiście wygląd to sprawa gustu. Mam przedlifta 2.0 dci 150KM z automatem i nie jest to cvt. Może auto nie ma zbyt oszczędnego apetytu na paliwo ale ponad 10 przy stałej prędkości 140 raczej mi się nie zdarzyło, max 9l, przy stałej prędkości 120 spalanie w okolicy 7.7.

  Naglosnienie Bosse, jeżeli jest przeciętne to nie wiem co mają powiedzieć właściciele większości aut, myślę że większość z nich pozytywnie oceni dźwięk w Koleosie. U mnie głośność zmienia się właśnie dużym pokrętłem jednak po to jest pilot przy kierownicy aby na niej trzymać łapki 🙂.

  Nie zauważyłem też aby auto miało jakieś problemy z zakrętami, ani się nie wykłada ani nie ucieka z nich. Nie jest to też auto sportowe i że swoimi osiągami, zwlasza z automatem, nawet do niego nie aspiruje.

  W mojej oponi ilość miejsca jest dobra, mam 185 cm wzrostu i spokojnie spadam "za sobą", bagażnik nie wygląda ale na wyjazd wakacyjny spokojnie nam wystarczył. Mmam dodatkowo możliwość składania kanapy od strony bagażnika co jest przydatne i wygodne.
  Wielkość przycisku od ręcznego oceniam na plus, jest pod ręką i nie trzeba go szukać. Z resztą przy gaszeniu silnika zaciąga się automatycznie.
  Jako mieszkaniec Szklarskiej Poręby jestem bardzo zadowolony z napędu, jeszcze mnie nie zawiódł. Nie dał rady tylko raz ale z mojej winy bo wjechałem w mokry zbity śnieg sięgający powyżej progu i po prostu zawiesiłem auto.

  A minus na miejsce na kartę to już chyba tylko żeby był minus. Już nie pamiętam kiedy wyjąłem kartę z kieszeni kurtki, chyba jak ja wkładałem do innej kieszeni🙂.
  Ja mogę auto polecić. Mój znajomy ma dwa w rodzinie i też nie narzeka.

 4. Wybrałem bliźniaka czyli X Traila 2.0 dci bo jest prostrzy (zwykły kluczyk czy ręczny) oraz bardziej terenowy i jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo, bardzo praktyczny i niedrogi w utrzymaniu, jeśli ktoś się zastanawia, warto kupić!

 5. Jeżeli chodzi o testy aut używanych jak dla mnie jesteście nr 1. Fajnie, że pokazujecie testy bagażnika z walizkami – to pokazuje rzeczywistej możliwości przewozowe w odróżnieniu od często optymistycznych parametrów podawanych przez producentów.

 6. A po co ta kartę chcesz tam wkładać? Przecież wystarczy trzymac ja w kieszeni, torebce itd. Drzwi się otworzą, silnik uruchomi. Czepiasz się niesłusznie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!