Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Renault Clio II - W cenie telefonu | Test OTOMOTO TV

Renault Clio II – W cenie telefonu | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy Reanult Clio II generacji. Samochód, który na dobre zagościł na naszych drogach. Jaki jest powód popularności tego auta? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Dlaczego odpowiednio zadbany egzemplarez możemy określić mianem niezawodnego? Opowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w najnowyszm filmie OTOMOTO TV!

W tym odcinku testujemy Renault Clio II z 2001 roku z silinkiem benzynowym 1.6l o mocy 107 KM.

0:00 Wstęp
0:53 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
2:02 Wnętrze i wyposażenie
6:30 Bagażnik
7:39 Wrażenia z jazdy
8:20 Przyspieszenie i test elastyczności
8:44 Test wygłuszenia wnętrza
9:11 Bezpieczeństwo
9:36 Test spalania
9:56 Ceny
10:41 Gama modeli i silników
15:01 Awaryjność i serwisowanie
16:27 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Renault Clio II na OTOMOTO: https://bit.ly/157_otomoto_Renault_Clio2

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/157_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/157_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#RenaultClio2 #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

20 thoughts on “Renault Clio II – W cenie telefonu | Test OTOMOTO TV

 1. Przesiadłem się na 1.2, 8V z 98’ z CC 900. Podróże w góry i nad morze stały się przyjemnością. Jeździłem tak długo, aż życie zmusiło mnie do kupienia E klasy. Inaczej bym pewnie latał do zajeżdżenia.

 2. ja posiad reno clio 2 z 2001 1.2 16V ubogą wersję ale da się żyć bo nawet przejechałem 100km i nic się nie działo u mechanika byłem tylko 3 razy za pierwszym razem ustawienia oś skrętu i wymiana tarczy koła i drobne naprawy koszt 700zł za drugim razem wymiana świecy i cewka zapłonowa 270zł za trzecim razem naprawa hamulców tylnych 200zł a mój clio ma 168000 około przejechane.

 3. Co to znaczy że przełamał złą opinię o Renault ? Przecież to właśnie wcześniej w latach osiemdziesiątych Renault to były pancerne auta a z biegiem czasu coś się popsuło i są tylko dobre czy jak kto woli poprawne. Za tą cenę i te spalanie to nie ma sensu przepłacać i lepiej kupić Poloneza Caro Plus , jest trwalszy , praktyczniejszy , mniej awaryjny , ma tańsze części zamienne i jest o wiele bezpieczniejszy .

 4. Wypowiem się jako użytkownik 2 szt. Clio 2 ph1 jedno jak i drugie 2001r. Użytkowane w jednym czasie tzn.4lat. Pierwsza sztuka to Clio 1.9dti a drugie to Clio 2.0 16v "sport". Z czego 2.0 jest używane do codziennej jazdy więc w tym kom.na tym się skupie.
  1) 2.0 16v 178 KM napewno nie jest autem ktore w cyklu miejskim spali mało. Samochód sztywny i bardzo agresywny biorąc pod uwagę stosunek masy do mocy mówiąc wprost nie jeden właściciel BMW..Audi..itp TOPOWEGO AUTA będzie zawstydzony i to srogo.. bezcenne gdyż auto dla nie wtajemniczonych nie zdradza potencjału. Części do tanich nie należą jak i spalanie (w moim wypadku 99% miasto). Jeśli chcesz zrobić wrażenie na dziewczynie/kolezance/koledze nie kupuj tego auta bo dla wielu to tylko Clio. Kup jakieś BMW itp ..Jeśli jara Cię "karcenie" kierowców wyżej wspomnianych marek kup Clio 2 2.0 16v "sport". Kupując pamiętać należy że o ile pojemności 1,2 do 1,6 potrafią wybaczyć błędy o tyle w 2.0 margines się zmniejsza tak samo z eksploatacją i obsługą wolnossacego benzyniaka który wybaczy zapomnienie ale nie niedbalosc. Zalecane paliwo Pb98 też nie należy do najtańszych a lejac Pb95 (wbrew opinią niektórych ja to czułem na mocy) nie jest to to samo auto. Reasumując: szukasz szpanu nie kupuj Clio ..szukasz emocji kup Clio 2.0 sport ..szukasz adrenaliny jak byś skakał ze spadochronem kup 3.0 v6 (ceny kosmiczne) które ma legendę że zabiło więcej Francuzów niż 1 Wojna Światowa. Ja zachęcam i polecam zwłaszcza że nie jest prestizowym szpanowozem używanym do katowania przez młodzież. P.s za cenę Clio 2 ph1 sport kupisz śmiało "prestiżowy" samochód więc to Twój wybór czego oczekujesz.

 5. Jestem spod Poznania. Chętnie udostępnienię do testu Octavię 1 z prostym 2,0 i lpg. Wersja elegance. Przebieg 290 tys.km. Tempomat ,klimatronik,elektryka itd. wszystko sprawne. Jeśli macie ochotę na test czarnego kombi,to jestem do dyspozycji.

 6. juz ponad 6 lat temu na studiach kupilem takie clio z 12.2000 na moment przed liftem od starszego pana, ktory kupil auto w salonie i serwisowal je w jednym aso od poczatku do konca posiadania
  aktualnie 89 tysiecy przebiegu 1.2 8v (d7f)
  Korozji brak oprocz powierzchownej korozji pod klapka wlewu, gdzie co kilka lat trzeba przetrzec papierkiem i przemalowac (typowa przypadlosc przez blad konstrukcyjny w postaci braku kanalu odwadniajacego)
  Awarii brak
  Klimatyzacji brak
  Wspomagania brak
  Dynamiki brak

  Mowiac krotko. Dach, silnik i 4 kola. Spelnia swoje zadanie jako zwykle narzedzie do przemieszczania sie bez strachu ze woda nam ochlapie nogawki po wjechaniu w kaluze albo ze lewarek wpadnie do kabiny przy zmianie kola, co w 21-letnim samochodzie wcale nie jest takie oczywiste. Tutaj blacharstwo trzyma sie ma 5+

 7. Ja mam clio II z 2002
  1.2 po lifcie z " weselszymi" reflektorkami
  To moje pierwsze auto i naprawdę bardzo je lubię.
  Jeździłam również innymi podobnymi cenowo jednak właśnie w clio było mi najlepiej.
  Miało czasem problemy ale to jak każde auto, w dodatku wiekowe.
  Ale koszt części to rekompensuje 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!