Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Reakcja na 476 KM! Podwożę ludzi Mercedesem C63 AMG | OLX - lecimy z pomocą

Reakcja na 476 KM! Podwożę ludzi Mercedesem C63 AMG | OLX – lecimy z pomocąOLX – lecimy z pomocą! to akcja charytatywna podczas, której zbierane są środki na dziecięcy oddział rehabilitacyjno – ortopedycznego szpitala klinicznego im. Degi w Poznaniu. Przez cały wrzesień w butiku można było kupić używane przedmioty pozostawione przez darczyńców, a zebrane środki zostały podwojone przez OLX i przekazane na rzecz szpitala.

My postanowiliśmy, że poza zrobieniem obfitych zakupów, zapewnimy wspierającym trochę rozrywki. Odwiedzający mieli okazję przejechać się z Marcinem Mercedesem C63 AMG o mocy 476 KM. Sprawdźcie ich reakcje!

Więcej o samej akcji tutaj: https://youtu.be/PgxKF_wEZkQ

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://otomoto.pl
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/otomoto_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#mercedesamg #papis #otomoto

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

34 thoughts on “Reakcja na 476 KM! Podwożę ludzi Mercedesem C63 AMG | OLX – lecimy z pomocą

  1. Fajny odcinek! Poproszę o test używanej Mazdy MX-5 III (NC) myślę, że będziesz się bawił równie dobrze co w C 63 AMG 🙂 nie uwierzysz póki się nie przejedziesz 🙂 przyspieszenie oczywiście nie takie ale fun z prowadzenia podobny:) Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!