Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaCześć. Dziś mój test Range Rover Velar. Co to u licha jest? SUV? Wygląda jak podwyższone kombi. Tak, to prawda, Velar nie jest tak wysoki jak np. Discovery. Mało tego, dzięki pneumatycznemu zawieszeniu przysiada po wyłączeniu silnika, więc łatwiej wsiąść i wysiąść.

(English subtitles available)

www.jestpieknie.pl
Instagram: @amgidynska
Co mam na sobie:

Okulary Tommy Hilfiger, podobne: https://goo.gl/wa5b3d
Kardigan Max Mara, podobny: https://goo.gl/g3xrcQ
T-shirt Ralph Lauren, podobny: https://goo.gl/M718VC
Dżinsy Tommy Hilfiger Rome: https://goo.gl/ZJZZPW
Pasek Carolina Herrera, podobny: https://goo.gl/DZubkc
Mokasyny Coach, podobne: https://goo.gl/USCdFK
Torebka Coach Prairie: https://goo.gl/5NsNk5
Fitbit Alta: https://goo.gl/vY3Q4z

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

Ania i Marek Jadą

47 thoughts on “Range Rover Velar – test – Jest Pięknie za kierownicą

 1. Pani Aniu super jes przepiękny Velar ale jeszcze się gryzę z Land Rover sport ciekawiła by mnie hybrid plagin mieszkam w UK I w mieście dojerzdżam do pracy w poniedziałe I w piątek wracam do domu 😀

 2. Ma pani łapy? Czy to oznacza, że reszta psiej nomenklatury też do pani pasuje?

 3. 1:30 No nie dziwne, że nie działa jak samochód jest otwarty….

 4. Pan Marek w damskiej wersji

 5. to jest program typu "krytykuje wszystko" a nie rzetelny i obiektywny test. sorry ale naprawdę wiele jest jeszcze do dopracowania

 6. Fajnie jedno auto dla 2 recenzentów 😁 fit bit super 😁 ale jedno mnie martwi czy Marek ma ciepły obiad w domu czy się tylko mijacie i je na mieście 😂😂🤣🤣

 7. Jesteś ładną kobietą. Prowadz po swojemu, na luzie. Prowadzisz według własnego scenariusza. Bez znaczenia jest jakie auto. Program wciąż ten sam. Pozdrawiam serdecznie Jarosław Fabirkiewicz.

 8. Pamietam jak zaczynałem czytać pierwsze numery AMiS i pamietam jak faworyzowano VW właśnie dlatego, że miał porządne klamki za które można pewnie chwycić w razie wypadku (vectry i inne Francuzy miały kasetowe klamki). Zastanawia mnie, że po upływie 20 lat, przy obecnym nacisku na bezpieczeństwo i coraz ostrzejszych normach robi się takie elektryczne cuś i nikomu to nie przeszkadza.

 9. 1:20 przypadkiem auto nie powinno być zamknięte aby je otworzyć z opaski? Bo fakt, że kluczyk musi być w środku zdecydowanie nie wystarczy.

 10. jaka nuta w tle na poczatku?

 11. Śmieszno mało i humorystycznie

 12. do szklanek też potrzebujesz irchowych ściereczek ?! wszystko co szklane, maże się od palców !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 13. "Według instrukcji" to activity key działa i to zawsze, tylko trzeba umieć go użyć… 1. Umieścić zwykły klucz w bagażniku 2. Przy otwieraniu nacisnąć przycisk bagażnika 3. Zbliżyć opaskę do czujnika

 14. Co ta pani to żona Marka driver

 15. Podniesione kombi ??? to czym Wg Ciebie jest dopiero Q7 ? Ps. a może warto by najpierw sprawdzić jaka jest procedura otwierania z użyciem AK, zanim obtrącimy że nie działa? Ta sama historia co z MD i otwieraniem bagażnika gestem – czy tak ciężko było sprawdzić że czujnik jest w narożu samochodu ? zamiast przez kilka filmów opowiadać że nie działa 🙁 Ogólnie widać progres 🙂

 16. O no masz bardzo przyjemny glos….
  Kto takie glupoty gada?

 17. Jezu. velar to najprawdziwszy suv. Sam 3 tyg temu kupiłem. Co wy z tym combi "??

 18. super test. Auto bajka 😃

 19. Zachowanie i styl prowadzenia taki sam jak u Marka, to jest chyba jego zona, gosc nie ma lekko:D

 20. Oglądam MarekDrives co piątek, a Jest Pięknie odkryłem dopiero wczoraj. Bardzo fajny programik – zwięzły, dowcipny, nie dla mędrków, którzy wszystko wiedzą najlepiej i nic się im nie podoba – a już najbardziej, kiedy kobieta mówi o samochodach. Będę oglądał! Pozdrowienia.

 21. Pliss… Nie nazywaj tych pogadanek testem… Sam Velar jest tylko minimalnie mniejszy od RR Sport'a, podejrzewam, że kolejne generacje Sport'a i "zwykłego" Range'a urosną i dopiero wtedy będzie można odszukać sens powstania tego modelu. Poza tym wejście 12v? Czy może po prostu gniazdko, czyli wyjście? Merytorycznie coś tam wiesz, gorzej z przekazem.

 22. Jak activity key ma działać, jeżeli samochód jest otwarty.
  Proszę abyś się zdecydowała: najpierw mówisz – chowane klamki to przesada, a potem, ze samochód fajnie z nimi wygląda.

 23. Aniu, zrób test Bentleya Bentaygi , mam na myśli test off road.

 24. Co do Activity Key gadałem ze sprzedawcą Land Rovera i więksi ubiezpieczyciele (nie jakieś małe budy) są przez Land Rovera przygotowani na to i zgaduję że przy ubezpieczaniu Velara pytają Cię czy masz Activity Key. A teraz jego działanie: Activity Key DEAKTYWUJE główny kluczyk i nie ma absolutnie możliwości włamania się do pojazdu (słowa człowieka z Land Rovera z którym gadałem tak sam byłem zainteresowany kupnem)

 25. Rozumiem, że jesteście parą czy małżeństwem z Markiem, ale jak możliwe, że on pozwolił Ci prowadzić testy ? Słaba wiedza i denrewujący głos to nic przy kopiowaniu 1do1 stylu Marka.

 26. Lepsza wersja z kobieta inny poglad na auto z innej perspektywy

 27. Oglądam filmiki Pani z powodu że kopiowanie Marka dobrze wychodzi:)
  Zastanawia Mnie czy to sposób na prowadzanie kanału czy jesteście na codzień tacy sami:)

 28. po co robic 2 razy to samo?

 29. Jesli juz robisz taki material to sie przyloz do niego. Nie ze Activity Key nie dziala tylko najpierw trzeba nacisnac przycisk do otwierania bagaznika by uaktywnic transceptor ktory bedzie emitowal sygnal przez 30 sekund i wtedy wlasnie sie przyklada ta opaske z chipem do loga land rovera i sie otwiera. Masakra jaki poziom.

 30. Super Test. Auto prześliczne – marzenie….
  Ile ja bym dał za przejażdżkę takim 🙂
  Pozdrawiam

 31. szkoda że dziecka nie macie bo też by swój kanał z testami założył 🙁

 32. Nie da się ukryć ze test mocno przesiąknięty panem Markiem D. Nawet intonacja podobna.

 33. Wow w koncu kobieta testuje samochody….jakas miła odmiana 😉 Daje suba i czekam na kolejne testy 😉

 34. Przecież to Pan Marek tylko w innej postaci xD Te same gesty, to samo wszystko XD

 35. Dokładnie to samo co na kanale Marka te same teksty, nawet ujęcia w praktycznie takie same i niestety muszę potwierdzić, że te słowa są strasznie sztuczne przez co bardzo denerwujące sam ton jest również taki odrzucający.

 36. Co to za hardkor parkować na lusterkach? Jak ktoś umie jeździć bez korzystania z jakiś komputerków to może takie coś robić. Nie każdy jest "kierowcą idealnym", który potrafi jeździć tylko na jakichś czujnikach jak ty.

 37. Większa liczba wyświetlaczy podczas jazdy będzie odwracać uwagę do sytuacji na drodze i zwiększać ryzyko wypadku.

 38. Wg instrukcji jest też napisane jak i gdzie przyłożyć actiivty key, żeby działał 😉 Co nie zmienia faktu, że opaska to żarcik.
  Pomiar bagażnika- a w X5 co wyszło z obliczeń (nie z danych z foldera)?
  Co Wy z tym podniesionym kombi….?

 39. A czy ten czarny pasek który ciągle lata na ekranie wyświetlacza to tak caly Czas??

 40. Słabo. Skoro mówisz, że Velar to podwyższone kombi to czym jest x6? Podwyższoną 3-ką? Pierw trzeba przeczytać instrukcję by wiedzieć jak działa opaska. De facto pomysł Jaguara. Pojemność bagażnika wszyscy producenci liczą tak samo wiec nie ma co się podniecać, że X3 ma tyle samo, bo nie ma. Brak 4 strefowej klimy to raczej błąd w konfiguratorze i dobrze o tym wiesz…

 41. a i blagam – wez zluzuj – bo prowadzisz program ewidentnie ze scneariuszem , nic na spontanie a przez to takie odgrzewane kotlety i familiada w emocjach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg
Call Now ButtonZadzwoń!