Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Range Rover Velar 3.0 SD6 V6 300KM: Urzekający SUV - #239 Jazdy Próbne

Range Rover Velar 3.0 SD6 V6 300KM: Urzekający SUV – #239 Jazdy PróbneDziś przed Wami Range Rover Velar. Piękny monumentalny SUV stanowiący dopełnienie gamy Range Rovera. W tym wypadku napędzany silnikiem 3-litrowym o mocy 300 koni mechanicznych.

Przy współpracy z: Foton Accesories
——————————————————————————–
Produkcja:
Ellipsis Agency
https://www.facebook.com/ellipsisagency1

Scenariusz i reżyseria:
Łukasz Zaczyński

Operator:
Łukasz Zaczyński

Montaż:
Łukasz Zaczyński

Pomoc na planie:
Karolina Stawiszyńska
Piotr Migas

——————————————————————————-
Facebook: http://facebook.com/jazdyprobne
YouTube: http://youtube.com/jazdyprobne
Instagram: lzaczynski
WWW: http://jazdyprobnetv.pl

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

23 thoughts on “Range Rover Velar 3.0 SD6 V6 300KM: Urzekający SUV – #239 Jazdy Próbne

  1. Już kiedyś Cie chwaliłem, jednak znów zrobiłeś postęp jeśli chodzi o fachowość i wykonanie. Nie powstydził by się Ciebie żaden program TV. Ale ja dzisiaj nie o tym. Od 2 minuty do 4 minuty filmu muzyka przebija to co mówisz. Nie brzmiało to zbyt dobrze a właściwie brzmiało to bardzo źle. Nie wiem czy to wina mojego TV (bo oglądam Cie na YouTube przez Apple TV czy może jednak źle to wysterowałeś. Zwróć uwagę następnym razem. Pozy tym superos. Z przyjemnością oglądam Twoje filmy. Pozdrawiam.

  2. Uważam, że auta są coraz mniej praktyczne, w 211 jest przycisk wyczuwam go klikam nie muszę nawet patrzeć … Mam rozpraszający ekranik od głupiego nawiewu szukaj przycisku który itd. Mnie osobiście irytuje coś takiego i nie podoba mi się szczerze. Jestem też ciekaw tak czysto patrząc w przyszłość jak będą po dłuższym czasie zachowywać się systemy obsługi szybki wyświetlacze co będzie jak uszkodzenia taki wyświetlacz będzie pierdyliard kosztować.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!