Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Hot hatche do 50 tysięcy zł | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

Hot hatche do 50 tysięcy zł | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TVHatchback, minimum 200 koni i budżet do 50 tysięcy złotych. Czy uda nam się znaleźć auta, które dostarczą nam emocji, ale nie nadszarpną nerwów kolejnymi awariami? Sprawdźcie nasze typy!

4:06 Alfa Romeo Giulietta 1750
6:57 Audi S3
10:51 SEAT Leon Cupra R
14:34 Renault Clio RS
17:35 Ford Focus ST

🚘 Znajdź omawiane modele na OTOMOTO: https://bit.ly/otomoto_hothatch_za_50k

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/68_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/68_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#hothatchza50k #przegladogloszen #otomoto

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

33 thoughts on “Hot hatche do 50 tysięcy zł | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

  1. Auta z V8 i automatem do 40 tyś. zł, którymi można jeździć na co dzień. Nadwozie i rok produkcji bez większego znaczenia. Ważne, żeby ładnie brzmiał, sam zmieniał biegi, nie psuł się zbytnio i sprawiał ogólną radość z jazdy 🙂

  2. Gratulacje za zdobycie przycisku 🙂 z reszta program jest zajefajny wiec nie ma sie co dziwic. Moze w nastepnym odcinku Marcinie polecisz jakies sedany lub kombi 4×4 do 80k. Pozdrawiam 🙂

  3. Nie nooo, weź Marcin.. Takie rozpakowywanie przycisku od YT powinno odbywać się w osobnym filmie, a nie z przeglądem aut dla facetów chcących wyrwać laski pod liceum.. Do zbyt ważne wydarzenie dla społeczności OtoMoto TV.. Dobra, wzruszyłem się.. idę po chusteczkę.. narka..

Dodaj komentarz

Zadzwoń!