Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
PRZEŁOM W SPRAWIE S 63 AMG? Czy BIEGŁY SĄDOWY przebadał MERCEDESA?

PRZEŁOM W SPRAWIE S 63 AMG? Czy BIEGŁY SĄDOWY przebadał MERCEDESA?👉 Jeżeli macie jakieś problemy z serwisem bądź leasingiem nowego mercedesa to piszcie do nas śmiało – Problemymercedes@gmail.com

Bieg spraw w historii wadliwego fabrycznie Mercedesa S63 AMG, wydanego w użytkowanie Szymonowi przez Mercedes-Benz Polska i Mercedes-Leasing, wyraźnie spowolnił. W nowym odcinku, który publikujemy pół roku po ostatnim materiale, wyjaśnimy Wam powody takiego stanu rzeczy oraz sam brak publikacji kolejnych materiałów w sprawie.

Bardzo często pytacie nas co dzieje się z samochodem, postępowaniem sądowym. Czy w ogóle sprawa jest wciąż aktualna. Tak, jest aktualna. Ten film zobrazuje Wam – po raz kolejny – materię, z jaką się mierzymy.

Jak wiecie z poprzednich nagrań, wadliwy samochód został przejęty przez Mercedes-Benz Polska, a sama umowa leasingowa zakończona ze względu na stan techniczny pojazdu – ze znaczącą stratą finansową dla Szymona. Równolegle ruszyło postępowanie sądowe, w którym Szymon dowodzi swoich praw związanych z użytkowaniem wadliwego fabrycznie pojazdu.

Zgodnie z wydanym postanowieniem sądu, samochód miał zostać zabezpieczony w stanie nienaruszonym do czasu oględzin biegłego, które zostały zaplanowane już po nakręceniu ostatniego filmu. Co przez te pół roku działo się z samochodem?

W tym materiale pokażemy Wam przebieg i efekt wspomnianych oględzin, które w stosownej do wydanego postanowienia sądowego formie i czasie, odbyły się… wyłącznie dzięki naszej interwencji w Warszawie! Jak się okazało na miejscu, Mercedes-Benz Polska po raz kolejny w skandaliczny sposób próbował sterować biegłym by obejść obowiązki wyznaczone mu przez sąd! O właściwym kontakcie z klientem nawet nie wspominamy, bo poprzednie materiały obnażyły politykę niemieckiej marki w tym zakresie…

Jak możecie się domyślić, dla dobra postępowania cywilnego i samego Szymona – poszkodowanego w tej sprawie, nie możemy pokazać w filmie wszystkich dokumentów. Ale możemy punktować i upubliczniać kolejne kłamstwa i oszustwa, których dopuszcza się Mercedes-Benz Polska.

Oglądajcie uważnie! .

Zachęcamy do udostępniania materiału w kanałach społecznościowych, ku wiedzy społeczności motoryzacyjnej w Polsce i za granicą. Nie pozwólmy na tak kłamliwe i niesprawiedliwe traktowanie klientów, jakie stało się udziałem marki Mercedes-Benz w Polsce!

#mercedes #s63 #wadliwes63 #amg #sąd #wada #wadafabryczna #ściągawprawo #wibruje #globalmotors #szymon

————
👊 Subskrybuj Global Motors ➛ https://goo.gl/8V9AU3
📷 Instagram Adama ➛ https://www.instagram.com/adam_global…
📷 Instagram Marcina ➛ https://www.instagram.com/marcin_glob…
📮 Facebook ➛https://www.facebook.com/globalmoptors
🖥 Strona WWW ➛ https://globalmotors.pl/
🌐 Profil OTOMOTO ➛ https://globalmotors.otomoto.pl/
📞 Zadzwoń do nas: 792 201 202 / 731 301 300
📧 Napisz do nas: kontakt@globalmotors.pl
————

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

43 thoughts on “PRZEŁOM W SPRAWIE S 63 AMG? Czy BIEGŁY SĄDOWY przebadał MERCEDESA?

  1. Zachęcamy do udostępniania oraz łapkowania materiału w kanałach społecznościowych, ku wiedzy społeczności motoryzacyjnej w Polsce i za granicą. Mamy nadzieję że sprawa w końcu będzie miała swój pozytywny finał, niestety dzięki swojej postawie nie będzie on miał charakteru polubownego, a zmuszeni zostaliśmy do wystąpienia na drogę sądową. W naszym materiale chcemy pokazać że duże korporacje z którymi musimy czasem walczyć swoją postawą nie traktują klienta indywidualnie a pracujący tam ludzie do znudzenia powtarzają wyuczone na szkoleniach formułki. Nie pozwólmy na tak kłamliwe i niesprawiedliwe traktowanie klientów, jakie stało się udziałem marki Mercedes-Benz w Polsce!

  2. jest to trochę groteskowe, że taki moloch jak Mercedes-Benz zamiast zezłomować jawnie wadliwe i zagrażające zdrowiu i zyciu auto woli iść w zaparte i uskuteczniać jakąś wojenkę. Ciężko mi się odnieść do ewentualnych wytycznych z centrali ale mam dziwne poczucie, że w tej całej sytuacji Mercedes-Benz Polska to ostatni wyraz może być kluczowy. Nie bronię Mercedesa, wszak jeżeli faktycznie nie mieli zamiaru bronić jednego wadliwego pojazdu to powinni po prostu zrobić "czystki" w swoim Polskim salonie, aczkolwiek jak sobię popatrzę jak szybko nowe Mercedesy się "rozłażą" to niewykluczone, że to po prostu aktualna filozofia firmy. Dużo blichtru, jeszcze więcej przekonania o swojej "legendzie" przy coraz bardziej kiepskim podejściu do wykonania i klienta.

  3. Witam serdecznie. Rozumiem, właściciel nie brał takich rzeczy pod uwagę przy roszczeniach w stosunku do Mercedesa ale czy wiadomo w końcu co jest przyczyną takiego zachowywania się samochodu na drodze. Nie bardzo mi sie chce wierzyć , że nikt nie wie co powoduje takie wibracje. Może warto go odkupić i robić dalej z tego Show rozbierając go na części. Pozdrawiam

  4. Największą bekę mam z tego że typ jeździł uszkodzonym autem i najebał ponad 30.000km 🤣🤣🤣🤣 jak ja bym miał taką sytuację to po 2km zawracam i oddaje auto że jest uszkodzone a nie po 30.000km 😉

  5. Czekam z niecierpliwością na finał sprawy. Obserwuję ten żenujący spektakl i nie wierzę, że firma Mercedes może się tak zachowywać w stosunku do klienta! Brawa za wytrwałość i zawziętość. Zaczynam się zastanawiać czy następne zakupione przeze mnie auto to będzie również Mercedes…

  6. Ja w latach dziewiecdziesiatych walczylem z Toyota osiem lat. Mialem okazje przyjrzec sie blizej jak to wszystko w sadach (w moim przypadku byla to Warszawa, choc jestem z Krakowa ) wyglada. Jedna wielka klika broniaca interesow firm motoryzacyjnych.

  7. Rozwala mnie zawsze zwrot "witam serdecznie". Kiedy to słyszę włączają mi się sensory antydymaniowe, czujność się wyostrza a wiara w dobre intencje wypowiadającego jakoś się ulatnia. Co do Niemców i ich mentalności, byli to faszyści w czasie IIWŚ i są nimi stale. Taka niemiecka cecha narodowa której nie można wyplenić. Można tylko się zabezpieczyć. Druga sprawa to dla pieniędzy zrobią wszystko bez żadnych skrupułów. Ich sporadyczne "wyrzuty sumienia" to pozoranctwo które wynika wyłącznie z zimnej kalkulacji i zewnętrznych nacisków a nie z ich własnych decyzji. Taki sąsiad to nieszczęście, ale trzeba jakoś z tym żyć, bo z drugiej strony jest nie lepszy. Wracając do tematu, może powinniście odstąpić od badania na skutek działań tego „serdecznego” pana Marcina i złożyć skargę do sądu. Otrzymałby karę grzywny za utrudnianie wykonania decyzji sądu. Z takimi warchołami po dobroci się nie da….

  8. Mercedes…to stan umysłu, nadaje się do rosji i na wertepy,a już kiedyś mówiłem że do Polski trafia zawsze towar i produkt drugiej kategorii.lub wybrakowany. Dotyczy to wielu wielu produktów . Dziwi mnie postawa generalnego importera,i producenta ale to inna bajka

Dodaj komentarz

Zadzwoń!