Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Peugeot 508 - test i recenzja - Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

Peugeot 508 – test i recenzja – Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]Są takie samochody, które raz zobaczysz i od razu chcesz się nimi przejechać. Tak było ze mną i Peugeotem 508. Czy się zachwyciłam? Obejrzyj wideo!

(English subtitles available)

Co u mnie, czym dziś jeżdżę? Oglądaj Stories na https://www.instagram.com/amgidynska/

Inne wideo, które warto obejrzeć:

BMW 330i: https://youtu.be/T7r7LuV7ijI
Mercedes-Benz C200: https://youtu.be/o8-6TRuzTIo
KIA Stinger: https://youtu.be/SCHOqzyyPT0
Prawidłowa pozycja za kierownicą: https://youtu.be/A26_tugAG0Q
10 błędów kierowców: https://youtu.be/T7bRji4jWPg

#peugeot508 #jestpięknie #noniewiem

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

21 thoughts on “Peugeot 508 – test i recenzja – Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

  1. Minęło prawie półtora roku, i jak? Udało się Francuzom? Mają jakąkolwiek sprzedaż? Na ulicach nie widzę tego auta zupełnie. Notabene widok deski z tych ujęć typu 2:55 to jakas plasticzana masakra, przypomina jakieś agd, boomboxa, suszarkę itp

  2. Chciałem tylko dodać że Pani testuję auto w 2019 roku mówi o Peugeocie 5008 który pojawił się rok wcześniej to zaznaczam że Peugeot 508 w Polsce pojawił się 2019 roku a w 2018 roku był już w sprzedaży we Francji Hiszpanii Włoszech w Niemczech Holandii Belgii Pozdrawiam

  3. 6:56 otwieranie zadziałało dobrze, bo było widać ze czujnik zadziałał prawidłowo, bo nim drugi raz zostało naruszone to już klapa się uruchomiła. Wiec się nie zatrzymała przez ponowne "machniecie nogą" tyko że osoba stała w lini zamykania klapy.

  4. Pytanie czy ten samochód miał być mega praktyczny wg producenta? Bo to jest liftbacko-coupe, które nie ma być "furgonem" niczym Skoda Superb, tylko atrakcyjnym i lifestylowym autem. Peugeot jako konkurentów tego auta wymienia: VW Arteona i Audi A5.

  5. Ford Mondeo mk5 jest kanapą na prostej drodze ? Może ze standardowym zawieszeniem. W Fordzie Mondeo mk5 dostępne jest również fabrycze tzw. sportowe zawieszenie gdzie są sztywniejsze amortyzatory i obniżone zawieszenie. Zatem są dwie wersje zawieszenia. Te sportowe pozwala na znacznie więcej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!