Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Peugeot 308 II - Kolejna odsłona popularnego kompaktu! | Test OTOMOTO TV

Peugeot 308 II – Kolejna odsłona popularnego kompaktu! | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy Peugeota 308, II-giej generacji. Czym różni się od poprzednika? Dlaczego to auto przypadło nam do gustu? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Peugeot 308 II z 2016 roku z silnikiem diesla 1.6l o mocy 120 KM.

0:00 Wstęp
0:51 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
1:39 Wnętrze i wyposażenie
6:23 Bagażnik
7:27 Wrażenia z jazdy
7:51 Przyspieszenie i test elastyczności
8:19 Test wygłuszenia wnętrza
8:30 Bezpieczeństwo
8:50 Test spalania
9:03 Ceny
9:28 Gama modeli i silników
12:27 Awaryjność i serwisowanie
14:39 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Peugeot 308 II na OTOMOTO: https://bit.ly/163_otomoto_Peugeot_308

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/163_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/163_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#Peugeot308 #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

39 thoughts on “Peugeot 308 II – Kolejna odsłona popularnego kompaktu! | Test OTOMOTO TV

 1. Uwaga na siliniki 1.5 130 KM – w filmie jest mowa o MOKRYM filtrze cząstek stałych – w rzeczywistości tam jest SUCHY filtr – weryfikowałem kilka VINów w ASO – nigdzie nie znaleźli pojemnika na dodatek EOLYS

 2. Żadnej informacji o padających pompach w zbiornikach adblue. Brak możliwości wymiany samej pompy bo zbiornik zgrzewany. Tylko nowy oryginalny zbiornik w tej chwili za 2600zl plus wymiana. Reszta ok. W 1.6 bluehdi 120km. Poprawione silniki już nie puszczają podkładki pod wtryskami. I nie zatyka się smarowanie turbiny.

 3. 1.HDI/TDCI
  2.JTD
  ….

  Przy okazji prezentacji bagażnika i testu walizek może zrobisz test dla narciarzy i deskarzy? Np. czy tunel zmieści deskę w pokrowcu i czy trzeba składać kanapę. Testy świetne. Pozdrawiam

 4. Kolego bzdury gadasz w wyższych wersjach wyposażenia, jest kolorowy wyświetlacz na którym ,są podawane informacje z komputera, jaki też mapa nawigacji.
  Taki samo, obrotomierz wskazuje w Aston Martin i jakoś nikt nie narzeka A wręcz chwalili za innowacje 😜

 5. Jazda na tylnej kanapie na dłuższą metę jest porażką bo oparcie jest ustawione prawie pionowo!Tego prowadzący nie pokazał bo i tak by nie wiedział.Dlatego tak duży ma bagażnik.Peugeot musiał zabrać wygodne miejsce na kanapie.Jaki morał?
  Taki, że po takich testach nie jesteś w stanie wiedzieć wszystko o aucie,dlatego od tego są Fora.Pozdrawiam.

 6. Użytkuję kombi 1.6 HDI 120 z ad blue w wersji GT line. Auto jak na kombi wyglada super – nie jest to typowy karawan. Bagażnik przepastny, bardzo ustawny. Pozycja za kierownicą dla mnie idealna. Uwielbiam tę małą kierowcę. Zegary są bardzo przyjemne, obrotomierz mi w ogóle nie przeszkadza, wręcz cieszy. Ekran między zegarami jest kolorowy, wyświetla dopuszczalną prędkość i komunikaty nawigacji.
  Ekran multimediów jest wolny, lubi się zaciągnąć lub nawet włączyć po 30 sekunach. Nie stanowi to dla mnie problemu ponieważ używam klimatyzacji w trybie automatycznym i nie dotykam go zbyt często.
  Nie jestem fanem skrzyni biegów. Jej skok jest za długi, główka zimą nieprzyjemnie zimna a do tego jej praca jest wyraźnie slyszalna. Wrzucenie biegu bardziej słychać niż czuć.
  Samochód użytkuję na długich trasach i tam spisuje się doskonale. Cicho i bardzo wygodnie. Fotele z funkcją masażu są bardzo wygodne. W mieście zaskakuje doskonała zwrotność, a kamera cofania bardzo ułatwia parkowanie tego dość długiego samochodu. Spalanie zaskakująco dobre chociaż w wersji ze szklanym dachem auto jest ciężkie. Dynamika wystarczająca do bezpiecznej jazdy, nie jest to rakieta. Światła w technologii full led są doskonałe. Jedzie się jak w dzień chociaż zdarza się że kierowcy z przeciwka sa nimi oslepiani pomimo automatycznej regulacji ich wysokości.
  Wnętrze mojego egzemplarza pomimo duzego przebiegu nie nosi śladów zużycia, tylko na główce skrzyni biegów są widoczne zarysowania od obraczki.
  W wersji GT line wielkie felgi wyglądają doskonale ale jazda staje się zbyt twarda na dużych nierównościach.
  Dodam że auto nie miało żadnej usterki, a olej zmieniam co około 12000 km.
  Bardzo polecam dla rodziny, jako narzędzie pracy i dla każdego kto potrzebuje dużego kombi. Warto poszukać lepszej wersji wyposażenia.
  Dodam jeszcze że wersja hatchback ma krótszy rozstaw osi przez co na tylnej kanapie jest mniej miejsca.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!