Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jak wybrać pierwsze auto RC? Poradnik zakupowy (2020).

Jak wybrać pierwsze auto RC? Poradnik zakupowy (2020).Temat wyboru auta RC jest długi i szeroki niczym rzeka, dlatego w tym filmie skupiam się na dylematach, których sam doświadczyłem i opowiadam o autach, które brałem pod uwagę podczas zakupu swojego pierwszego pojazdu RC.

———————
Polecane auta:
– WLToys 144001
– Overmax X-Monster 3.0
– Amewi Ranger AM24 (Hobby-Plus CR-24)
– RGT Adventurer V2
– Amewi AMXRock AM18 (Hobby-Plus CR-180)
– Axial SCX24
– Kyosho Mini-Z
– RGT EX86010-CJ

———————
Zdjęcia:
https://www.flickr.com/photos/pictures-of-money/17123251389/ (Autor: Pictures of Money,
Licencja: Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0) https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/)
https://www.flickr.com/photos/tolomea/4502304186/ (Autor: Gordon Wrigley,
Licencja: Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0) https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/)
https://www.flickr.com/photos/jonsowman/7846254036/ (Autor: jonsowman,
Licencja: Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0) https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/)
https://www.flickr.com/photos/78037110@N03/20263755848/ (Autor: LANE Boys RC,
Licencja: Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0) https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/)s
https://www.flickr.com/photos/78037110@N03/14250531966/(Autor: LANE Boys RC,
Licencja: Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0) https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/)
https://www.flickr.com/photos/ericlbc/2836781386/ (Autor: Eric BC Lim,
Licencja: Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0) https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/)
https://www.flickr.com/photos/bedworth/12443138824/ (Autor: Mathew Bedworth,
Licencja: Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0) https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/)
https://www.flickr.com/photos/78037110@N03/14270329521/ (Autor: LANE Boys RC,
Licencja: Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0) https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/)
https://www.flickr.com/photos/78037110@N03/14250529046/ (Autor: LANE Boys RC,
Licencja: Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0) https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/)

Muzyka:
– That One Bar Scene – RKVC

Kamera:
– Xiaomi Mi Note 10 Lite

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

26 thoughts on “Jak wybrać pierwsze auto RC? Poradnik zakupowy (2020).

 1. Hejka miałem tego zielonego wl toysa (tego którego nie zbyt polecasz) I też go nie zbyt polecam zepsuł mi się po miesiącu kupiłem teraz sobie carsona x10e 4×4 który jest o niebo lepszy

 2. Mam pytanie w sprawie zakupu czy lepiej kupić auto wpl i wydać kolejne 200zł na modyfikacje żeby jeździł albo kupić coś droszego np taki axial scx24 jak Ty i jeździć bez żadnych modyfikacji

 3. Co byś polecił na powrót do RC, tylko zamiast nitro, jakiś elektryk.
  Mocno zainteresowałem się HPI SAVAGE X FLUX V2, ale chciałbym poznać jakaś alternatywę w podobnej skali i cenie.

 4. dam ci łapke w gure ale nie podoba mi się że tak oceniłeś autko WLtoys 12428 ponieważ mam takie za 800zł i sprawdza się genialnie wszystko działa i jerzdże nim od 3 lat w zaruwno trudnym leśnym a nawet asfaltowym terenem i sprawuje się wręcz wzorowo więc przykro mi że go nie uwzględniłeś ale i tak film dobry myśle że twoje wybory w tym filmie też są dobre choć jak muwiłem szkoda że nie uwzględniłeś autka WLtoys 12428 bo moim zdaniem dla dzieci w przedziale od 10lat w zwyrz terz będzie dobrym wyborem takrze film i kanał super ale mugł byś przetestować autko WLtoys 12428 zanim się o nim wypowiedziałeś dziękuje z możliwość napisania komętarza

  MIŁEGO DNIA DOWIDZENIA 😉

 5. Pozytywne zaskoczenie. Spodziewałam się listy badziwia a kolega dorobił lekcje 🙂 sam mam 30 modeli kazdy za wieksza kase. Ale na poczatek dla dzieci dales dobre porownanie i ciekawe opcje na start.
  Brakuje mi info o scx10.2 szczególnie używany mozna kupić za ok 1000 zl.
  A do kyosho w pl moze byc roznie z częściami. Do RTG tylko Chiny :/

  Pozdrawiam

 6. do wl toys nie ma części lepiej kupić latrax (traxxas) teton lub inne latraxy najlepiej kupić hpi lub traxxas a t całe overmaxy to zabawki i za 1000zł lepiej kupić hpi lub traxxas

 7. Posiadam model Amewi AM24 i jest to dobry model do jezdzenia przez nie wielkie przeszkody, ponieważ np gdy wjedziemy w trawe i wkręci sie ona w koła wtedy lepiej odpuścić gaz ponieważ w ten sposób polamalem 3 kardany

 8. Ten pierwszy wueltojs to gówno sam się przekonałem mam autko jakieś 6 miesięcy i było dwa razy w naprawie iną zębatki poza tym bardzo szypko się grzeje a akumulatory kture są w zestawie to jakieś tanie baterie nie wiadomo jakiej firmya porządne baterie to 1 3 samochody nie wiem jak to się ma do tego drugiego autka ja bym polecał dozbierać na coś lepszego brat ma model za 900 zł i wugule się nie psuje

Dodaj komentarz

Zadzwoń!