Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Paul Wallace testuje Mercedesa GLE Coupé

Paul Wallace testuje Mercedesa GLE CoupéDołącz do Paula Wallace’a z Supercars of London podczas jazd próbnych w Andaluzji nowym Mercedesem GLE Coupé, łączącym cechy SUV-a z napędem Plug-In Hybrid. Przetestujmy jego 100 km zasięg w trybie elektrycznym. GLE coupe wyróżnia sylwetka pełna wizualnej siły i elegancji, bez uszczerbku dla przestrzeni wewnętrznej i aerodynamiki. Aktywuj EQ Boost i poczuj sportowe emocje podczas jazdy. A co GLE Coupé oferuje wewnątrz? Przede wszystkim rewolucyjny i intuicyjny system MBUX, który w połączeniu z najnowocześniejszymi systemami bezpieczeństwa sprawia, że każda podróż staje się relaksującym przeżyciem.

Niektóre usługi wymagają osobnego członkostwa i dodatkowej ilości danych, a model dostępny jest tylko na wybranych rynkach. Pojazdy zawierają opcjonalne wyposażenie w zależności od indywidualnej konfiguracji i rynku. Film został nakręcony z profesjonalnym kierowcą do celów demonstracyjnych. Pamiętaj, że ręce muszą być cały czas na kierownicy, a kierowca pozostaje odpowiedzialny za ciągłe monitorowanie procesu parkowania i otoczenia.

► Przewiń video do części, które interesują Cię najbardziej:
00:00 Intro
01:28 Funkcje podczas jazdy
04:17 Stylistyka
06:04 Zawieszenie pneumatyczne
06:39 MBUX i łączność
08:29 Design wewnętrzny
09:28 Systemy bezpieczeństwa
11:12 Rozmieszczenie funkcji w kabinie

► Mercedes-Benz w mediach społecznościowych:
https://www.facebook.com/MercedesBenzPolska/
https://www.twitter.com/MBPolska
https://www.instagram.com/mercedesbenz_pl/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

3 thoughts on “Paul Wallace testuje Mercedesa GLE Coupé

  1. Oficjalna srona mercedesa to jakaś programistyczna porażka. W dodatku mało logiczna. Jak już się załaduje po 2 minutach dokopiesz się do wybranego modelu to Cię na samym końcu załatwią np zamiast km masz wpisane kw. Albo jesteśmy w unii albo w ciemnej przestrzeni. Samochody są ok ale strona od szybkości i logicznych podstron to dno.

  2. Jak tam z oszukiwaniem klientów? Dalej będziecie usuwać komentarze? Polecam potencjalnym klientom obejrzenie filmików na youtube o S63, gdzie Mercedes jawnie naraża klienta zdrowie lub życie!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!