Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Opony zimowe SEMPERIT | Specjalista od trudnych warunków | Moto LAB

Opony zimowe SEMPERIT | Specjalista od trudnych warunków | Moto LABGrossglockner Hochalpenstrasse, czyli najwyżej położna droga w Austrii i miejsce mojego testu opon zimowych Semperit Speed-Grip 3.
Ale zanim trafiłem do tego majestatycznego miejsca odwiedziłem miejscowość Traiskirchen, gdzie kiedyś opony Semperit były produkowane. Absolutnie nie spodziewałem się tego, co zobaczyłem na miejscu. Możecie liczyć na URBEX.
Odwiedziłem również muzeum Semperit, gdzie poznałem inżyniera, który dawniej pracował przy projektowaniu opon.
Będzie ciekawie!!! Gwarantuje.

Opony zimowe SEMPERIT Speed Grip 3 znajdziecie w sklepie Inter Cars:
https://intercars.pl/produkty/opony/semperit/speed-grip-3/2010102/
Felgi aluminiowa MAK:
https://intercars.pl/szukaj/felgi-aluminiowe-206/?ignore_vehicle=1&cf_producent=MAK#ignore_vehicle=1&cf_producent=MAK&availabilities=2

Muzeum w Traiskirchen
https://www.stadtmuseum-traiskirchen.at/

#SEMPERIT
#INTERCARS
#Grossglocknerstrasse

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

20 thoughts on “Opony zimowe SEMPERIT | Specjalista od trudnych warunków | Moto LAB

  1. Semperit-a zimowe miałem kiedyś założone na Forda Fiestę (przez wcześniejszego właściciela) i te opony wytrzymały spokojnie 10 lat użytkowania i około 80 tyś km za to letnie nowe Fuldy około 40 tyś nie wytrzymały. Filmik fajny nagrany w ciekawym miejscu :)).

  2. Dzień Dobry . Miałem te opony tej marki Semperit master grip mieszkam w Beskid Śląski to są super opony na głęboki śnieg górską krętą drogę zwłaszcza robią robotę na zakrętach "patelni " u nas Beskid Śląski trochę ludzie je używa czy można przetestować szwedzkie opony marki gislaved ?

  3. Posiadam troszke mocniejsze Polo 6R 250+HP jako pierwsze zimówki do tego auta kupiłem Semperity speedgrip 2, teraz mam miśki alpiny i powiem szczerze że na sempericie auto się o wiele lepiej prowadziło i można było bezpieczniej korzystać z mocy i na wiecej w zakrętach można było sobie pozwolić.
    A tak szczerze to wolałbym tam pojeździć na letniej oponie (obecnie conti sport contact 5 na 18") przy temperaturze około 20 st żeby móc jeszcze mocniej pojeździć po tych serpentynach 🙂
    Pozdrawiam.

  4. Jechałem tą drogą z rodzicami w 97 roku. Jechaliśmy Fiatem Tipo 1.6ie a opony to były Michelin. Widoki były niesamowite. Wjechać to jedno potem jeszcze trzeba z tamtąd zjechać co nie jest wcale takie proste.

  5. Chciałbym tam się przejechać swoim autem 😀 BMW E39 na semperitach . Mało wiedziałem o tych oponach . Kupiłem zeszłej jesieni właśnie to BMW na speed gripach i byłem w szoku jak one kleją na śliskim i śniegu mimo silnika 2.8 . Zacząłem zgłębiać temat tej opony ponieważ tuż przed zmianą na letnie opony złapałem jakieś żelastwo w zimowego speed gripa i widzę że nie tylko ja mam dobre zdanie o tych oponach

Dodaj komentarz

Zadzwoń!