Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Elektryczne Audi RS3!? | News OTOMOTO TV #9

Elektryczne Audi RS3!? | News OTOMOTO TV #9Czy następne Audi RS3 będzie wyłącznie elektryczne? Czy ostatnie podwyżki opłat za postój w strefie parkowania w Warszawie są zgodne z prawem? Jakie miasto jest najdroższym pod względem parkowania w Polsce? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w dzisiejszym odcinku, w którym prezentujemy najciekawsze newsy tygodnia OTOMOTO TV. Dodatkowo poruszymy również kwestię budowy fabryki Tesli w Niemczech, a także dowiemy się dlaczego Dacia Logan wyprzedziła Porsche 911 na słynnym torze Nürburgring.
Zapraszamy do oglądania!

👂Odcinek dostępny w formie podcastu na Spotify: http://bit.ly/OM_podcast_news9

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/133_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/133_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

Źródła materiałów: http://bit.ly/OM_News9

#AudiRS3 #news #otomoto

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

19 thoughts on “Elektryczne Audi RS3!? | News OTOMOTO TV #9

  1. Tesla używa generatorów bo jacyś debile z grupy "Vulcan" podpalił kable doprowadzające prąd do fabryki. Pewnie myśleli że jak coś takiego zrobią to Tesla sobie pójdzie precz i jeszcze przeprosi.

  2. Puck 15 min za darmo, ta "Kaszubska" chciwość…
    A co do mola to można przejść do restauracji i do końca idąc prawą stroną niżej przy jachtach.
    Nikt by się nie utopił, tam jest góra metr głębokości 😂

  3. W Gdańsku pierwsza godzina 5,50, druga 12 zł, a dalej nie patrzyłem bo zakręciło mi się w głowie. Żeby parkować codziennie przez 8 godzin w miesiącu trzeba by sprzedać samochód…

  4. Marcinie.. błagam… 🤣🤣 czy moje uczucia i miłość do całego świata dla Ciebie nic nie znaczy?? hahahhahahahahahha, no ludzie… na jakim my świecie żyjemy 😂😂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!