Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Opinie o ProRacing: Testy na hamowni powerbox ProRacing UNICATE XT - ENG subtitles

Opinie o ProRacing: Testy na hamowni powerbox ProRacing UNICATE XT – ENG subtitlesKolejny materiał z cyklu ProRacing Opinie, tym razem z niezależnej hamowni Tuning Project w Strzegomiu. Prezentujemy pomiary fabryczne i z naszym powerbox ProRacing UNICATE XT. Samochody testowane to: Porsche Macan z 2020, BMW M5 z 2019 oraz VW i AUDI A6 DIESEL.

ProRacing® Chip Box UNICATE XT™ to nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenie dwukanałowe wykorzystujące technologie Multi-map™, zaprogramowane do pracy z turbodoładowanymi silnikami benzynowymi oraz turbodoładowanymi silnikami diesla wyposażonymi w system wtrysku Common Rail. Posiada wbudowane wyświetlacze LED oraz klawiaturę umożliwiającą samodzielne programowanie.

Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: https://proracing24.com/
Dziękujemy za pomoc, wykonanie pomiarów panu Piotrowi z https://tuningproject.pl/
Filmy z cyklu ProRacing Opinie znajdziesz na playliście: https://www.youtube.com/playlist?list=PLJbU_T6jerUj4lGcnan9DY6NEVRuHpG4b

#proracing #opinie #hamowania #test

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

26 thoughts on “Opinie o ProRacing: Testy na hamowni powerbox ProRacing UNICATE XT – ENG subtitles

  1. Mam chip ProRacing w Berlingo 1.6HDI jestem mega zadowolony, chyba te filmiki na kanale miłośników 4kolek to jakaś konkurencja wam robi bo ja osobiście czuje wyraźnie większa moc, samochod lepiej się zbiera z dolnych obrotów, ogólnie komfort jazdy się bardzo poprawił, nawet żona jak zabrała auto to powiedziała żeby u niej takie coś zrobić tez bo samochod jak by lekki się zrobił i łatwiej się nim jeździ. Użytkuje boxa od 3lat i nie mam się do czego przyczepić, wszystko hula jak należy. Osobiście polecam

  2. Chciałbym poznać opinię ludzi – którzy założyli box – odnośnie spalania . Bo mi na dwóch autach wzrosło ! A obiecywano obniżenie nawet o 15%🤭

  3. A Fiat freemont 2.0 diesel 163 km z 2015 ? Tez najbardziej odpowiedni będzie cr10 ?czy jest różnica czy to automat czy manual?oraz czy te opcje można zmieniać przez aplikację czy ręcznie pod maską?

  4. Ja od siebię mogę polecić montowałem w swoim volvo s40 1,9 td 95km nie sprawdzałem na hamowni ale odczucia przy takim power box normalnie ciągnie jak ford focus chyba to był silnik 2.0 TDCI 136 KM naprawdę mocy przybyło sporo

  5. Witam, dzisiaj przyszedł mi Wasz box. Napotkałem jednak problem podlaczenia, mianowicie box posiada 4 piny, a czujnik iat w moim samochodzie 5 pinów. Teoretycznie przewidziana jest taka sytuacja, natomiast jestem laikiem elektroniki samochodowej i nie do końca wiem gdzie mam szukać kolejnego czujnika chyba MAP, bo ten który znalazłem ma dwa piny. Silnik konstrukcji Volvo 2.5t 220KM w fordzie

  6. mam ide lagune teaz pytanie kupię od was to cudo i co one da zwiększy mi ciśnienie paliwa czyli pompę szlak trafi albo końcówki wtrysków się rozlezą czy to zmienia wszystkie wartości czyli powietrze paliwo itp bo samo zwiększenie ciśnienia paliwa da mi nie cale 9 procent mocy więc jak to działa bo nowa fura sama w sobie ma moc a starsze już nie a uwzględnijcie że mój silnik nie jest zajechany i wymieniane oleje i filtry na bieżąco lecz ma swoje lata czy to jakoś usprawni mi moc silnika czy jak wyżej napisane zwiększy ciśnienie paliwa tylko

Dodaj komentarz

Zadzwoń!