Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Mercedes Klasa S 400d (2021) - test, prezentacja, jazda próbna

Mercedes Klasa S 400d (2021) – test, prezentacja, jazda próbnahttps://bit.ly/OfertaWrobel
Nowa Klasa S Limuzyna, która jest synonimem elegancji, luksusu, wyjątkowości. Co zmieniło się w jednym z najbardziej luksusowych modeli Mercedesa? Zapraszamy za prezentację najnowszej klasy S 2021 po liftingu wraz z naszym Product Expertem!

#Mercedes #KlasaS #prezentacja

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

20 thoughts on “Mercedes Klasa S 400d (2021) – test, prezentacja, jazda próbna

  1. Spoko film jak wiele innych ..Pozdrawiam serdecznie z Wrocławia wszystkich ludzi z Wadą wymowy RRRRRRRRRRRRRR BEZ URAZY NIKOGO RZECZ JASNA ALE NA Systemie Dolby Atmos 7.1 wszystko wyłapuję..

  2. Według mnie do tych testów powinna być dodana krytyka, Rozumiem że ten kanał jest po to aby mówić że "Mercedes jest najlepszy" ale "unormalni" to rzeczywistość klienta.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!