Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Opel Crossland X 1.2 Ecotec Turbo 110 KM, 2018 - test AutoCentrum.pl #386

Opel Crossland X 1.2 Ecotec Turbo 110 KM, 2018 – test AutoCentrum.pl #386Opel Crossland X zastąpił Merivę. Czy transformacja wyszła Oplowi na dobre?

Spis treści:
0:45 – nadwozie
2:17 – test Dwumetrowca
5:15 – bagażnik
6:23 – wnętrze, system multimedialny
10:15 – silnik
11:24 – wrażenia z jazdy
14:53 – ceny

Zobacz także:

– TEST, część techniczna: https://www.autocentrum.pl/filmy/wideotesty/opel-crossland-x-1-2-ecotec-turbo-110-km-2018-techniczna-czesc-testu/

– Pomiar przyspieszenia: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-przyspieszenia/opel-crossland-x-1-2-ecotec-turbo-110-km-mt-przyspieszenie-0-100-km-h/

– Pomiar zużycia paliwa: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-spalania/opel-crossland-x-1-2-ecotec-turbo-110-km-mt-pomiar-zuzycia-paliwa/

– Wszystko o modelu Opel Crossland X: https://www.autocentrum.pl/opel/crossland-x/

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: http://www.instagram.com/zachar_off

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/autorentgen/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie za udostępnienie Parku Miejskiego do nagrań.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

31 thoughts on “Opel Crossland X 1.2 Ecotec Turbo 110 KM, 2018 – test AutoCentrum.pl #386

  1. W dośc krótkim czasie jeżdziłem Astrą 5 i Crosslandem X, po tym jak przesiadłem sie z dużego w miarę luksusowego samochodu, decydując że czas po prostu na samochód młodszy i taki którym nie będę się męczył szukaniem miejsca do parkowania. Otóż okazało się że taka przesiadka jest dość bolesna, trochę jakby się było zdegradowanym ale to temat na osobny komentarz. Moim zdaniem ciekawie wypada właśnie porównanie Astry 5 i Crosslanda. Astra z zewnątrz wygląda mocno przeciętnie właściwie się jej nie zauważa, natomiast w środku jest dość starannie wykończona i bardzo przyjemnie zaskakuje. Chyba niepotrzebnie jednak Astrę skurczono, robiąc z niej taki "samochodzik". To co zaś jest plusem to dość dobry żwawy silnik (miałem 1,4 125 KM) pracujący praktycznie bezgłośnie. Crossland trochę odwrotnie – z zewnątrz wygląda dosyć ciekawie, robi wrażenie dużo większego od Astry. W środku natomiast jest dosyć prosto.. Silnik niestety też pracuje dużo głośniej. Natomiast dużym plusem jest praktyczny bagażnik – dzięki temu że jest wysoki, można przewieźć znacznie więcej niż wynika to z "litrów". Dużym atutem jest to że dość wysoko się siedzi. W "luksusowym" aucie siedziałem bardzo nisko i do sząłu doprowadzało mnie gdy przede mną było jakieś kangoo, czy caddy i zero pojęcia co sie dzieje przed nimi. Podobnie wsiadanie i wysiadanie – w aucie typu crossland – jest to dużo przyjemniejsze. Jeśli zatem jezdzi sie duzo po miescie, wsiada i wysiada ten fakt ma znaczenie. Natomiast jeśli podrózuje sie na długich dystansach – wazna jest cisza wygodne fotele itp. Pierwszym zatem pytaniem które trzeba sobie zadać- po co potrzebuję głównie samochodu. Oczywiście mając pokażny budżet, można nabyć auto które spełnia wszystkie te warunki jak np volvo x 60. Jeśli nie trzeba szukać jak najlepszego kompromisu. Ja wybrałem Crosslanda X.

  2. Jeździłem i powiem tak: za 80 tys.+ nie opłaca się (w żadnej konfiguracji), bo po prostu są na rynku auta lepsze w tej cenie (np. Suzuki). Crossland to duża Corsa. I tyle. Jest kanciasto, plastikowo, za to niezwykle praktycznie (wielki bagażnik jak na krótkie auto), bogato w bajery (dwustrefowa klima, niezłe audio, czujniki, kamery) i wystarczająco wygodnie. Auto zrywa się miło (110k), zawieszenie jest OK (nie wiem skąd te narzekania – może od osób które porównują go z Lexusuem albo BMW?). Samochód do wszystkiego, nie wybitny w niczym – w mieście zwrotny i mały, w trasie da radę nawet trochę poszaleć. Wsiada się wygodnie, siedzi wysoko – kobieta w spódnicy doceni:) Jak się poszuka, ponegocjuje i wyrwie za około 65-70k warto (da się), nawet bardzo warto. Bo Opla można kupić tanio i daje radę.

  3. Zachar fajnie wszystko ale ile kosztuje to co testujesz… Za niecałe 60 klocków masz 1,2 pierdzacy tech całe 82 🤣wróć niby 81 kucy… Nie wierzę że ten samochód przy tym silniku radzi sobie😃

  4. Słaby ten CROSSLAND , wsiada się jak do mydelniczki , ciasno jak cholera, łokciami się dotyka pasażera , silnik – dla mnie kosiareczka i w dodatku z 5-cio biegową skrzynią , więc zwiastuje to na autostradzie kręcenie do 5 tyś obrotów . Meriwa 1,4 T 140 km duży moment i jazda pomiędzy 1500 a 2000 obrotów w mieście , na autostradzie max 3000 obrotów bo już jest 150 km/liczniku. Opel schodzi na psa, ceny z kosmosu , za mydelniczkę 85 tyś to skandal, to tylko trochę wyższa Corsa. Nigdy więcej OPLA w tym wydaniu , ostatnia dobra astra sedan w gazie 140 km. 8,5 l/100. PSA wykończy opla i zostanie sam z kosiarkami , miałem 4 ople 3 jeszcze jeżdżą , potem inna marka

  5. Ładny, brzydki ? o gustach się nie dyskutuje. Auto ma być praktyczne i funkcjonalne. Nie sztuką auto kupić, ale je utrzymać. Crossland czy Meriva? Wybrałbym … z małych crossoverów Mazdę CX3, Kia Stonica, Citroena C3 aircross z vanów Hondę Jazz, Forda B-max. A to tylko … my opinion …

  6. Lepiej jak by Meriva została minivan jest bardziej praktyczniejszy. Zamiast tworzyć nowy model Crosslanda x, PSA mógł zwiększyć kilka centymetrów prześwit w Merivie i dodać napęd 4×4 I więcej twarzy byłoby uśmiechniętych 🙂

  7. Kolejne auto z brakiem regulacji wysokości pasa bezpieczeństwa.. Czy to naprawdę tak drogi dodatek do auta, który w pewien sposób wpływa na bezpieczeństwo kierowcy? To już w moim starym Corsa B z 1993 było takie coś..

Dodaj komentarz

Zadzwoń!