Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaChevrolet Cruze to ciekawa opcja w segmencie C. Tani kompakt, który jest bliskim krewnym Opla Astry. Niestety Chevrolet wycofał się z oficjalną sprzedażą z Europy. Czy to dobra decyzja? Czy nadal warto zwrócić uwagę na używane modele tej marki?

W dzisiejszym teście Chevrolet Cruze z roku 2012 z silnikiem 1.8 DOHC z fabryczną instalacją LPG.

🚘 Znajdź Chevrolet Cruze na OTOMOTO: http://bit.ly/otomoto_chevrolet_cruze

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://otomoto.pl
🔹 Facebook: https://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: https://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Zobacz więcej recenzji samochodów używanych: http://bit.ly/recenzje_uzywane_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/otomoto_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#chevroletcruze #autogniezno #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

OTOMOTO TV

42 thoughts on “CHEVROLET CRUZE – zapomniany konkurent Golfa | Test OTOMOTO TV

 1. Z minusów z własnego doświadczenia to
  1 niedopracowany DPF ustroistwo 🤬
  2 lusterko wsteczne mały zakres regulacji . Osoba 1,80. Nie podciągnięte lusterka do góry

 2. 2.0 163km to się dopiero odpycha 👊

 3. Świetny odcinek 🙂 Miałem właśnie zakupić takiego Orlando, ale wybór padł jednak na Cruze'a w kombi. Nie żałuję wyboru. Cruze w kombi ma bardziej agresywny i sportowy wizerunek, jednak Orlando jest takim minivanem w którym się siedzi wyżej co jest na plus. Niestety dla mnie na wielki minus jest pojemnośc bagażnika. Testując to auto stwierdziłem że nigdy nie byłłby wykorzystany 3 rząd siedzeń, a nawet po jego złożeniu podłoga jest bardzo wysoko, kwadratowa i niewielkich rozmiarów. W Cruzie to inna bajka.

  Dla ciekawości przesiadłem się z Hondy Civic Ufo VIII gen na Cruze'a i może każdy się zdziwi, ale nie żałuję wyboru. Love my Chevy 🙂

 4. Mam wersję kombi – kawał świetnego auta za grosze… W 2016 roku kupiłem za 38 tys., a dziś… mógłbym sprzedać (po 5 latach!) za 30 tys. zł… 🙂 Dlaczego? Bo teraz naprawdę ciężko kupić tanio i dobrze kombi… Auta poszły cenowo mocno do góry, więc dobre używane auta nie tylko przestały tanieć, a wręcz podrożały – tak, jak mój Cruze. A warto, bo moje już 9-letnie auto nie ma grama rdzy, ma niezawodny silnik 1.6 (wolnossący) i bardzo fajną ergonomię. Osobiście zrobiłem jedynie dodatkowe wyciszenie (drzwi, maska, bagaznik) matami butylowymi i pianką kauczukową, co poprawiło komfort podróżowania na autostradzie – do tej pory przy prędkości 130km/h było głośno – po wyciszeniu jest znacznie lepiej, można sobie podróżować – moja typowa trasa, to A4-S3 (650km) Kraków-Szczecin. Daje radę… Mam LPG, więc spalanie… 8,5 litra 😉 Wg mnie auto lepsze od Astry J kombi – Cruze jest chyba mniej awaryjny (100% made in Korea).

 5. Jaki najlepszy silnik w tym modelu pod gaz?

 6. mysle o tym ze tak, ople to cienizna, nigdy bym nie kupił, plus tak jak w škodzie te zegary gdzie prędkościomierz-to cyfry są skierowane w okrąg, jakby nie moglybyc normalnie, niby nic ale dla mnie coś bo jednak patrzymy cały czas na prędkościomierz, w ogóle nie podoba mi się takie rozwiązanie

 7. Jeżdżę do pracy do Niemiec i tak raz w tygodniu bym musiał robić nim blisko 400km. Warto kupić taki samochód do tego? Jeżeli nie to jaki budżet do 20k zł

 8. patrze za używanym, ktos o wzroście 195cm+ siedział jako kierowca? da rade?

 9. Zgadzam sie, opla usunąć z polski xd

 10. Zarówno Cruze ale też Aveo 5 drzwi super samochód.. Motocyklowe zegary… Corsa się chowa a bebechy te same.. I pewnie jak się zdarzy po dziadku kupić benzynę to z miejsca…

 11. 2.0 R4 163KM to już chyba fajnie śmiga? 🙂

 12. Kiedy test chevrolet epica i Captiva???

 13. Epica jest lepsza ma siłowniki klapy bagaznika i większy i bogatsze wyposażenie.

 14. Cruze tho kupa złomu. Został zbudowany jak najtańszym kosztem żeny sprzedawać masowo Meksykańcom w ameryce. Został zaprojektowany na 150 tys kilometrów, potem ma się rozsypać.

 15. Chevrolet (aka Daewoo z GM) miał dobrą ofertę suvów i kompaktów. W PL sprzedawali się dobrze, ale zostali nagle wycofani z Europy przez kryzys, bo GM chciał skupić się na Oplu… Kuriozalnie chwilę później opla sprzedali PSA…

 16. Arabowie potrafią tym cuda robić na autostradach 😀

 17. Posiadam Cruza 1.8 z gazem wersja polift i fakt ludzie narzekają na spalanie na bęzynie ( podobne spalanie jak na gazie ok 10l na 100km) ale ktoś kto kupuje auto musi się liczyć z tym że na wodę nie pojedzie. Osobiście polecam, i fakt przyspieszenie nie jest wielkie ale to wolnossąca bęzyna bez turbiny tu nie ma 300 koni, ja daję radę sparwanie wykonywać manewr wyprzedzania. Drogi trzyma się całkiem dobrze. I jeden uwaga do filmu przy wezsji z GPS schowek jest jak na filmie nie przesunięty, wersję przed liftowe miały ten schowek wyżej umieszczony. I ta tapicerka w wersji polift jak dla mnie jest całkiem ładna w swej prostocie. Części tak jak powiedziano na filmie tanie, serwis też łatwo dostępny (to jest opel). Jedyne co mogę dodać to zalewać i korzystać ponieważ jak narazie (i odpukać) wymieniłem w nim części eksploatacyjne typu świece czy filtry. Mam nadzieję że komuś pomoże moja opinia.

 18. Jeździłem 1.8 140 w gazie, na wyższych obrotach auto jest naprawdę dynamicznie i świetnie trzyma się drogi. Na autostradzie przy prędkościach 180/190 lawirując między prawym a lewym pasem podczas wyprzedzania miałem wrażenie, że jestem przyspawany do asfaltu. Bardzo mnie to zaskoczyło, że AŻ tak dobrze się tym jeździ.

 19. Może recenzja Chevroleta Orlando ?? Pozdrawiam

 20. Mam 2.0 vCDi 163 KM, nie wymieniłbym go na żadnego golfa czy octavie

 21. Marcin kiedy Hyundai i 30 II SW ?? 😛

 22. Kiedy zrobisz o kia Sorrento odcinek 2009 3.3

 23. Mam cruze w kombi i złego słowa nie powiem, ja mam 1,7 173 KM 🤣

 24. Konkurent golfa? Chyba IV

 25. Dajcie jakiegoś luksusowego Youngtimera, teraz jest moda na klasyki😁może na początek MB w140 ?😉

 26. Uwaga na automaty które sa do zaprojektowane jedynie na wymianę….

 27. Jak u tych aut z zabezpieczeniem antykorozyjnym ?

 28. Astra lepsza niz Cruze.

 29. Zastnawiam się nad jego zakupem. Mam pytanie żarówki można wymienić w nim samodzielnie?

 30. ładna insignia 😀

 31. Szukamy z Mamą nowego auta dla niej. Znalazłam go przypadkiem na otomoto. Super auto. Świetnie wygląda. Konkret a nie jakiś wypierdek jak ople i skody.

 32. w wersji sedan na uwage zasługuje linia dachu która opada niczym w sedania 😉 ejjj weż nie pierdol 😉

 33. Walizki do bagażnika mieszczą się lepiej, niż do Mercedesa w204 którego test u was oglądałem.

 34. Pomimo że mam Peugeota 508, to podoba mi się Chevy Malibu

 35. Wycofanie Chevroleta było błędem bo marki z całkiem innych segmentów. Teraz GM nie ma już Opla w Europie więc Chevrolet by im się przydał. Może wróci.

 36. Podaliście spalanie benzyny czy gazu? Jeżeli benzyny, jak to będzie wyglądać dla gazu?

 37. Za szybko zbliżenia mijają nie da się. Obejrzeć nic ale. Ogulem lubię twoje recenzje

 38. Spalanie ja mam dużo niższe przy ogromnych korkach w wawie mam 8.8 chyba ze to gaz spalanie pokazuje a tez jakoś bardzo się nie staram

 39. Zrób proszę odcinek o bmw 3GT jak będziesz miał taką możliwość. Pozdrawiam

 40. Witam, kupiłem ostatnoo Cruze Kombi 1.4t wiadomo bierze trochę więcej od 8 do 10 w trasie, mam zamiar teraz założyć gazik z dobrej firmy, lecz ja mam lepszą wersję z nawigacją gdzie można ustawić swój pojazd tak jak konfiguracja zamka swiatel jasnosci wyswietlacza i nawigacja jest super polecam z LTZ. Ogólnie autko mi przypadło do gustu tylko mam jedną wade. Keyso open. mi nie działa jak chce otworzyć bez kluczyka a mam klucze w kieszeni naciskam przycisk klamki nie chce sie otworzyc tylko wszystko przez pilot, bezpieczniki dobre. Bardzo często w Cruze występują takie o to tylko wady klamek i czasem ogrzewania czy klimy i nic po za tym. Aby dbać i inwestować. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg