Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Nowy Ford Kuga i opinie o firmie Germaz z Wrocławia

Nowy Ford Kuga i opinie o firmie Germaz z WrocławiaFilmik pokazujący motywy,http://www.badania-na-prawo-jazdy-wroclaw.com/ford-kuga-opinie-na-temat-auta.html jakie kierowały mną przy zakupie nowego Forda Kuga u dealera we Wrocławiu. Również krótka opinia o Firmie Germaz z ulicy Strzegomskiej we Wrocławiu, która pomogła mi w zakupie oraz przedstawiła bardzo ciekawą ofertę handlową. Cena zakupu tego auta była bardzo zachęcająca
Doktora Dariusz Kraśnicki serdecznie zaprasza zarówno zwolenników jak i przeciwników tej marki samochodu do przyjacielskiej dyskusji. Niestety moderuję komentarze obraźliwe i i niczego nie wnoszące.

W przypadku zainteresowania osobistego moją firmą
zapraszam do Przychodnia Medycyny Pracy
54-510 Wrocław Żernicka 215 B lub Pracownia
Psychologii Transportu 54-514 Wrocław
Kmicica 3 tel 601 775 123 , fax 71 35 235 275
693 775 123

Dariusz Kraśnicki Właściciel
specjalista medycyny transportu.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

12 thoughts on “Nowy Ford Kuga i opinie o firmie Germaz z Wrocławia

  1. Nie uraziłem się niczym, bo ten sam argument podniósł Szef tego salonu i zaproponował tańszy benzynowy. Ten model akuratnie był dostępny, spodobał mi się i po prostu kupiłem. Nie liczę też na jakiś wielki zarobek przy odsprzedaży, bo z reguły "drogo kupuję" a "tanio sprzedaję"

  2. W takim razie czemu zdecydował się Pan na samochód z silnikiem diesla? W ogólnym rozrachunku przy tak niskich przebiegach i poruszaniu się po mieście eksploatacja i zakup pojazdu z takim motorem jest nieopłacalny.

  3. fordy się polepszyły, w ogóle ładne są, ja akurat kocham Vw i zapraszam do salony Motorpol na ul.piękniej 21 we Wrocławiu. Polecam ten salon, profesjonalni ludzie, a szczególnie polecam sprzedawcę Grzegorza Kaczmarka, facet pracuje tam 15 lat i jest na prawdę bardzo miły i profesjonalny,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!