Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
JEEP V8 Grand Cherokee 04' wciąż jeżdżę i się cieszę.

JEEP V8 Grand Cherokee 04' wciąż jeżdżę i się cieszę.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

9 thoughts on “JEEP V8 Grand Cherokee 04' wciąż jeżdżę i się cieszę.

  1. Studnia bez dna na kołach 😉 ale frajda jest. Miałem ZJ i WJ z V8 , ale zaskoczę Was, samurai zjada każdego jeepa w terenie i jest nieporównywalnie dzielniejszy. Na dodatek jego utrzymanie to 1/10 kosztów utrzymania Jeepa. Moim zdaniem nie warto w to się pchać. Ja już dostałem nauczkę 😀

  2. Jeżeli problem z odpalaniem nadal jest, to sprawdź LPG. U mnie było to samo, długo szukałem i okazało się że pojawiła się jakaś nieszczelność w instalacji i przepuszczało gaz. Nie znam się na tym ale chodzili o to że odpalał na mieszańce gazu i benzyny. Parę złotych i jak ręką odjął. Objawy były identyczne.

  3. Czyli się nie sprzedał? Mi się podobają ale te ZJ 5.2 V8 lub 5.9 podobno ten 5.2 bardziej wytrzymały. Muszę się zastanowić co robić bo mam dwa auta i motocykl. Już mi przechodzi szybka jazda bo mandaty przerażają. CR-V od żony to musi zostać bo kupiony był nowy . A moje Audi a4 cabrio 240KM chyba sprzedam na lato i będę szukał serii ZJ V8 żeby nie był umęczony. Chciałbym lift zrobić i koła większe. Teren lekki bardziej z dziećmi gdzieś jechać bo szkoda mi topić i męczyć takie auto. Powodzenia z jeepem 🤗👍.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!