Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Nowa #Dacia Logan TCe 100 LPG TESTPL. Co ma wspólnego z #Lamborghini? Ile przejedzie na jednym baku?

Nowa #Dacia Logan TCe 100 LPG TESTPL. Co ma wspólnego z #Lamborghini? Ile przejedzie na jednym baku?Nowa Dacia Logan już nie jest najtańszym autem na polskim rynku. Ten niewielki sedan dostępny jest tylko z jednym rodzajem napędu – trzycylindrowym silnikiem benzynowym z instalacją LPG. Nowa platforma oznacza zupełnie nowe właściwości jezdne. Mocno zmieniono też wnętrze. Dacia Logan otrzymała nowe fotele i kilka nowoczesnych elementów wyposażenia. Pozostał ogromny bagażnik. Jaka jest w codziennej jeździe? Czy potrafi być oszczędna? Czy niewielki silnik zapewnia wystarczającą dynamikę? Co ma wspólnego z włoskimi superautami?

Zobacz koniecznie nasze video i podziel się z nami opinią. Dzięki Tobie będziemy robić jeszcze lepsze i ciekawsze materiały. Zostań z nami 🙂

Oczywiście jeżeli podobał Ci się film ZASUBSKRYBUJ kanał AUTOMOTYW będzie nam niezmiernie miło:)
https://www.youtube.com/c/AutoMotywcom

Więcej filmów znajdziesz na kanale automotyw klikając #Automotyw​​

Jeżeli chcesz być na bieżąco obserwuj nas w Social Media:
https://www.facebook.com/AutoMotywcom-107414314402120
https://www.instagram.com/automotyw_com/

Jesteśmy również na: https://automotyw.com/

Informacje o filmie:
#Dacia#DaciaLogan#NowaDaciaLogan2021#NowaDaciaLogan#TCe#NoweAutoZLPG#MałySedan#NajtańszeNoweSamochody#Lamborghini#LPG#LoganTest#LoganTestPL#AutoDoMiasta#IlePaliLogan#IlePaliDacia#NaJednymBaku#AutoZGazem#TrzyCylindry

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

9 thoughts on “Nowa #Dacia Logan TCe 100 LPG TESTPL. Co ma wspólnego z #Lamborghini? Ile przejedzie na jednym baku?

  1. Tipo sedan… Postawić obok i niestety potencjalny klient nie będzie chciał ponownie wejść do Daci. Po prostu jest przyjemniejsze dla oka, na zewnątrz, a tym bardziej w środku. Prostota jest akceptowalna, ale za "prostą" cenę. Poprzednie generacje były pod tym kątem ok, ale jak chcą więcej złotówek, to musi być za nie więcej ogólnie, a nie tylko więcej jak na Dacię. Ceny nowych modeli są przestrzelone o jakieś ~5000 PLN.

  2. Wszystko fajnie, tylko dlaczego klient w Polsce nie może dokonać wyboru silnika i rodzaju zasilania……Musi być LPG i tyle. Może niedługo Dacia będzie decydować że na nasz kraj tylko jeden kolor:) Zachęcam aby zajrzeć na stronę konfiguratora na stronach Rumuńskich i porównać.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!