Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
NISSAN MICRA K11 - w Alpy autem za 1500zł | Test OTOMOTO TV

NISSAN MICRA K11 – w Alpy autem za 1500zł | Test OTOMOTO TVNissan Micra K11 może pochwalić się niezawodnymi silnikami. Czy poza tym ma jeszcze jakieś zalety? Na pewno jest tani w zakupie i utrzymaniu. Jednak nie jest zbyt dynamiczny i często bardzo ubogo wyposażony. Zapraszamy do obejrzenia naszej recenzji!

W tym odcinku testujemy Nissan Micra K11 z rocznika 1997 z silnikiem 1.0 o mocy 60 KM.

00:00 Wstęp
00:30 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
02:00 Wnętrze i wyposażenie
05:04 Bagażnik
05:40 Wrażenia z jazdy
06:35 Przyspieszenie i test elastyczności
07:23 Test wygłuszenia wnętrza
07:45 Test spalania
07:57 Ceny
08:12 Gama silnikowa i polecane jednostki
09:25 Awaryjność
10:26 Koszty serwisowania
11:20 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Nissan Micra K11 na OTOMOTO: http://bit.ly/otomoto_nissan_micra_k11

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://otomoto.pl
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Zobacz więcej recenzji samochodów używanych: http://bit.ly/recenzje_uzywane_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/otomoto_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#nissanmicraK11 #recenzja #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

43 thoughts on “NISSAN MICRA K11 – w Alpy autem za 1500zł | Test OTOMOTO TV

 1. micra z 1993. Rzeczywiście woda na dywanikach z przodu wystarczy na parapecie od str maski zakleić dziurki które nie wiem po co ktoś powiercił. Blachę na bieżąco konserwować najlepiej wymiana progów i baranek strzelić. Podłogę czarną farbą konserwującą która trochę przypomina smołę ale nie pamiętam nazwy. Prądy to bardziej miałem z zasilaniem od akumulatora który się odpinał no i raz żarówka się przepaliła, wiec nie jest źle. Naprawa dmuchawy to istna gra twister i trzeba mieć cierpliwość, najczęściej ta płytka się psuję lub śniedzieje.

 2. Mam taka Micre, z 1996 roku, z najslabszym silnikiem 1.0 DOHC 54 KM. Wszyscy pisza, mowia, ze jest paliwozerny. Nie zgodze sie. W lato, przy delikatnej jezdzie tak do 90 km/h, spala mi regularnie ponizej 5 litrow na sto km, wiec ponizej danych ksiazkowych. Silnik ma 250 kkm przebiegu i jedyne co sie mozna do niego doczepic, to lekko halasujacy dolny lancuch rozrzadu. Nie oplaca sie tego juz robic ani wymieniac, ale silnik pali od strzala, absolutnie zadnych klopotow. Mam go od lipca 2013 roku, ponad 7 lat, i jedyne, co w nim zrobilem, to wymienilem z przodu tarcze i klocki, z tylu szczeki, a w silniku sprzeglo (lato 2017) oraz przewody zaplonowe, ale tylko dla tego, ze mi pierwotne kuna pogryzla w drobny mak. Bardzo fajny samochodzik, a co najwazniejsze – absolutnie bezawaryjny, zadnych klopotow z tym nie ma. Wchodzisz, odpalasz, jedziesz.

 3. Miałem taką kupiłem go za 1000 zł i był to samochód który zapamiętam do końca życia.
  Dostawał srogi wpierdol A nigdy mnie nie zawiódł. Najlepszy samochód na świecie [*]

 4. Fajne autko, fajnie by wyglądało obniżone i z felgami podobnymi do tych ze starych Mini Cooperôw.
  Szczerze, po ostatnim liftingu dużo straciła na urodzie (podobnie jak Almera i Primera z tych lat)i stała się bardziej mdła.

 5. Świetny pomysł z tymi recenzjami budżetowych samochodów. Ja poproszę Hyundai Getz, ostatnio takowe do miasta sobie zakupiłem, i jestem ciekaw opinii ekspertów. 🙂

 6. Miałem Micrę K11 pięć lat, świetne, niezawodne auto. Z plusów należy dodać bardzo szybko nagrzewające się wnętrze, z minusów hałasującą tylną klapę. Dobrze wspominam te 25 tyś km.

 7. wiem, że film powstał tydzień temu i w ogóle alee recenzje tanich aut do mnie trafiają. Wgl oglądanie aut z lat 90 i początku lat 00 jest fajne miały one wtedy dusze

 8. To chyba zależy od wersji ja miałem kupioną taką samą micre za 400zł niezawodna i ty masz micre z 97 rocznika i nie masz dźwigni do otwierania bagażnika, moja była z 93 i miała tą dźwignie.

 9. Nissany wcale nie są niezawodne.Silnik na łańcuchu,który się wyciąga i podlega wymianie jak najbardziej a są to spore koszty,korozja podłogi,awarie przepływomierza,sondy lambda,alternator.Micra to raczej pułapka.

 10. Mam Mikruska z 96 roku.
  Cudowne autko, nie mam z nim problemów, sama z narzeczonym naprawiam jak jest taka potrzeba. Kupiłam na rok jeszcze przed zdaniem egzaminu. Obecnie jeżdżę już 2.5 roku. Przyjechałam nią już 30.000km.
  W mojej akurat jest wspomaganie i poduszka, narzeczony ma w swojej jeszcze szyby elektryczne. Do miasta ale jak i na trasy cudowne auto😍😍😍
  Nie mam zamiaru go zmieniać 😁

Dodaj komentarz

Zadzwoń!