Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Nissan Leaf - test - Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

Nissan Leaf – test – Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]Oto Nissan Leaf. Nowy, bo o poprzedniej generacji pisałam w moim blogu, Jest Pięknie, pięć lat temu. Kiedy ten czas zleciał? Ale do rzeczy. Dziś opowiadam o nowym Nissanie Leaf – a dokładniej, odpowiadam na Wasze pytania. Zapraszam!

[English subtitles available]

Co u mnie, czym dziś jeżdżę? Oglądaj Stories na https://www.instagram.com/amgidynska/
Mój profil blogowy na FB: https://www.facebook.com/jestpiekniepl/
i mój profil prywatny: https://www.facebook.com/anna.gidynska

Przetestuj nowego Citroëna C3 Elle tutaj: http://bit.ly/2O0iIpF
Tekst o poprzedniej generacji Leafa: https://jestpieknie.pl/jezdzilam-pralka-nissan-leaf/

#nissanleaf #testpopolsku

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

26 thoughts on “Nissan Leaf – test – Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

 1. Witam, fajny krótki i to co kobieta powinna wiedzieć o tym aucie rzetelny test. Ja również zrobiłem test tego auta i za kilka dni zamieszczę go na moim kanale – Zapraszam.
  Co do Twojego testu muszę do paru spraw się delikatnie przyczepić, szczególnie co jest powiedziane tu – 4:04 – oczywiście, że ma wpływ. Skoro nagłośnienie, klimatyzacja i nawiewy pobierają prąd a z mojej wiedzy pobierają go nie mało, to nawet jeśli zasięg spadnie o 5% to np.(zaniżmy zasięg) przy 250km zasięgu 5% to jest 12,5km.
  12,5 kilometra może zadecydować o wszystkim.
  Dla miłych pań informacja, która nie jest podana w tym materiale. Ładowanie "szybką" ładowarką drastycznie skraca żywotność akumulatorów, także takie 40-60 minutowe ładowanie starajcie się uskuteczniać tylko w ostateczności. Najkorzystniejsze dla akumulatorów jest ładowanie z gniazdka trwające 22 godziny. To prawda, że ludzie w swoich autach od pon-pt robią dziennie nie więcej jak 40-100km
  3:59 – Siedzę od kilku lat w sprzęcie audio i się z Tobą nie zgodzę. Każdy słyszy różnicę, jak ma dwa źródła dźwięku do porównania jeden przy drugim. Pytanie, czy super walory dźwiękowe są komuś do szczęścia potrzebne?? Ogólnie sprzęt audio jest w aucie bardzo potrzebny, gdyż nie powoduje u kierowcy zaśnięcia za kółkiem albo go w znacznym stopniu utrudnia.

 2. Aniu, fajny i rzetelny test, 8:27 min. to czas optymalny, nie za długi i nie przynudzasz, dla mnie brawo! Co do elektryków, technologia jeszcze w powijakach, za drogo, zasięg mały, jeśli już to biorę hybrydę

 3. moje spostrzeżenia: brak wygodnego podokiennika (jest za daleko przesunięty do tylu to tak jak by go nie było) , ciasno za kierownica, oglądając inne testy wychwalano pod niebiosa autonomiczny tryb jazdy tego samochodu jak również super kamerę cofania 360 stopni. Wysoka osoba nie będzie wygodnie siedzieć w nissanie niestety :/. Fajna opcja, oczywiście polecam wykupić ubezpieczenie z laweta bo kola zapasowego niema w tym aucie.

 4. Zabrakło najważniejszego: koszt naładowania do pełna Leafa to ok 70-75zł na stacji Greenway – jedynej sieci, która umożliwia nam podróż gdziekolwiek. W kontekście zasięgu 200km w trasie? Kalkulatory w dłoń xD (może lepiej nie xD) Mój Ioniq spala 4,1-4,5l w trasie. Dodam, że w 2019 roku ma się pojawić większa bateria do Leafa. Dziś wybrałbym Ioniqa EV gdybym miał wybierać – mniejsza bateria(tańsze ładowanie) i zasięg podobny.

 5. Film jak zawsze spoko, i jak zawsze proszę o więcej. Warto dodać: Jeżeli tylko możecie – ładujcie każde auto elektryczne najwolniej jak się da. Ładowanie niskim prądem zwiększa żywotność pakietu akumulatorów. Mam nadzieję że elektryki będą za kilka lat codziennością, a za kilkadziesiąt – całkowicie wygonią spalinowe auta przynajmniej z miast.

 6. Aż wszedłem specjalnie na stronę greenwaypolska, żeby zobaczyć co z nią nie tak na telefonie i … wszystko ok. Chyba jesteś zwykłą lamerką, która korzysta z jakiejś przedpotopowej przeglądarki.

 7. 4:42 Jaką pompę ciepła? Pompa ciepła, w tym przypadku typu powietrze – powietrze, to po prostu klimatyzacja, jeżeli można nią grzać to znaczy ze jest możliwość odwrócenia obiegu, przydatna rzecz ograniczająca zużycie prądu. Sprawdź proszę zanim coś powiesz i jeszcze to stwierdzenie, że samochód ma albo można go w nią wyposażyć – szczyt lania wody o niczym.

 8. Jako samochód na codzień super, sam się zastanawiałem. A wtedy wakacje załatwiasz za granicą lecąc samolotem.
  Ogólnie za te kilka lat czeka nas nie taka najgorsza ta motoryzacja.
  Dzięki za test👍 pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!