Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Nieprawidłowości dotyczące emisji spalin w fabryce Nissana

Nieprawidłowości dotyczące emisji spalin w fabryce NissanaNieprawidłowości dotyczące emisji spalin w fabryce Nissana:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/nieprawidlowosci-dotyczace-emisji-spalin-w,215,0,2410711.html.

Dzięki za obejrzenie, zasubskrybuj więcej filmów:
https://www.youtube.com/channel/UCIlCffd1nindNY9R2WjBGCw?sub_confirmation=1
 Nissan mógł, podobnie jak przed kilkoma laty Volkswagen, nieprawidłowo badać normy emisji spalin.  W pięciu fabrykach Nissana w Japonii stwierdzono nieprawidłowości dotyczące m.in. emisji spalin w nowych samochodach – poinformowała PAP za japońską agencją Kyodo.  Przedstawiciele Nissan Motor przyznali, że zmienione zostały „dane dotyczące emisji lub przebiegu”. Ponadto testy aut mogły być przeprowadzone w warunkach „odbiegających od wymaganych”.  Czytaj też: Volkswagen oszukiwał na normach emisji spalin – szefowie koncernu wiedzieli o wszystkim od 10 lat?  Już rok temu wyszło na jaw, że inspekcji końcowych na liniach produkcyjnych Nissana przeznaczonych na rynek japoński dokonywali pracownicy do tego nieuprawnieni. W rezultacie koncern wezwano wtedy do wycofania z rynku lokalnego ponad 1,2 mln samochodów.  Upał, a dziecko zostawione w samochodzie. Policjant musiał wybić szybę          Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl Polub money.pl na Facebook: produkcja samochodów, afera spalinowa, nissa afera spalinowa
#Nieprawidłowości, #dotyczące, #emisji, #spalin, #fabryce, #Nissana
#aferaspalinowa, #nissa, #produkcjasamochodów

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!