Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
NAJLEPSZE auto na wyjazd w GÓRY! FUN and DRIVE I ❄️ Winter Challenge

NAJLEPSZE auto na wyjazd w GÓRY! FUN and DRIVE I ❄️ Winter ChallengeJakie auto klasy PREMIUM najlepiej nadaje się na wyjazd w śnieżne Włochy?
Czy auta typu SUV można zestawić razem z PORSCHE i FERRARI?!
👇👇👇 KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ! 👇👇👇

W tym odcinku Tomek wraz z Piotrkiem wybierają się w górskie szczyty Włoch.
Tomek wybrał spokojne AUDI SQ7, spokojne ale za razem pakowne i pełne gracji.
Piotr, jak to Piotr – najgłośniejsze i największe auto dostępne z lini SUVów! Mercedes GLS 63 AMG! Zabrali ze sobą jeszcze jednego towarzysza ich przygód. Jacek podszedł do sprawy trochę bardziej ekologicznie!

FUN AND DRIVE
Kanał motoryzacyjno-rozrywkowy, w którym zaprezentujemy Wam samochody jak nigdy przedtem! Dla nas liczy się tylko dobra zabawa, świetne drogi i szybkie fury! Liczymy na Was!
NIE ZAPOMNIJ SUBSKRYBOWAĆ!

* CAŁY DOCHÓD Z OGLĄDALNOŚCI ODCINKA I REKLAM
NA YOUTUBE PRZEKAZANY JEST NA CEL „Pomagamy Poli
https://www.kawalek-nieba.pl/pola-kowalska
UDOSTĘPNIAJĄC – POMAGASZ!

Sponsor odcinka:
WENGLORZ
👉 https://www.wenglorz.pl/

🙋‍♂️ Partnerzy odcinka:

Goodyear
👉 https://www.goodyear.eu/

COMMON
👉 https://www.common.pl/

_
📸: https://www.instagram.com/funanddrive.pl
👍: https://www.facebook.com/funanddrive/
💣: http://www.funanddrive.pl/

#FUNandDRIVE #WinterChallenge #Ferrari

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

20 thoughts on “NAJLEPSZE auto na wyjazd w GÓRY! FUN and DRIVE I ❄️ Winter Challenge

 1. Dzień dobry , oglądam Państwa kanał od początku stworzenia. Produkujecie Państwo profesjonalne filmy aczkolwiek szkoda, że ich zasięg jest niski. Co powoduje niską aktywność na tworzenia filmów. Moje pytanie brzmi czy produkujecie filmy na innej stronie social medii ?
  Pozdrawiam <3

 2. Bardzo fajny test jak i jakość materiału wideo, jestem jak najbardziej za długodystansowym testem Ferrari a dlaczego ? Polacy i Włosi są dla siebie bliscy, min. charyzmą i mentalnie, chętnie pojechałbym tym autem na makaron do Włocha i to nie tylko aby zasmakować kulinarne podniebienie, tego typu samochodów w naszym rodzimym kraju nie ma zbyt wiele na drogach a warto pokazać inne, egzotyczne spojrzenie spoza niemieckiego landu 🙂 Pozdrawiam Grzegorz

 3. Ferrari GTC4 Lusso to bardzo dobry wóz na test długodystansowy szczególnie dla Was bo mam wrażenie, ktoś inny mógł by to po prostu spieprzyć, a wierzę że wy dacie radę i zrobicie z tego coś ciekawego, bo auto na to zasługuje. Byłoby to też coś nowego na polskim Youtube jako alternatywa dla kolejnej dlugodystanosowej skody czy januszowego passata. Powodzenia życzę Panowie i mam nadzieję, że się wam uda!

 4. Fajnie się ogląda choć powiem szczerze powinno być więcej ujęć aut a nie waszych twarzy. Komentarze na luzie czasami aż za bardzo 😉 Co do testu długodystansowego to jest fajna sprawa bo jeżeli auta nie ma w żadnej wypożyczalni to osoby zainteresowane kupnem mogą więcej się dowiedzieć, porównać do innych opcji/aut, po drugie daje możliwość szerszemu gronu widzów czy "gapiów" na zapoznanie się z Ferrari, którego na co dzień aż tak dużo nie widać. Powodzenia

 5. Widzę, że mój komentarz sprzed paru miesięcy o domniemanej współpracy z Wenglorzem się potwierdził. Super. Odnośnie długodystansowego testu GTC4Lusso. Bardzo dobry pomysł, jest to pewnego rodzaju "Ferrari na co dzień" i ludzie mówiący, że Ferrari produkuje samochody nienadające się na polskie drogi mogliby zobaczyć, że da się je użytkować jako daily i nawet nie musi to być męczące. Dodatkowo taki test mógłby pokazać w czym ten samochód przerasta bardziej przyziemne samochody o podobnym zastosowaniu np. Panamera czy AMG GT 4-door (choć nie wiem, czy można te samochody nazwać "bardziej przyziemnymi"). Po takim teście ukażą się też wady, których ktoś, kto jedzie takim samochodem podekscytowany, bo trwa to tylko chwilę, nie zauważy. Ogólnie czekam z niecierpliwością na taki test, bo sam jestem ciekaw, czy rzeczywiście jest to samochód, który mimo zapewne niesamowitej frajdy z jazdy, potrafi też być przyjemny na co dzień.

 6. Uważam że to fajny pomysł ponieważ fajnie byłoby zobaczyć jak sprawuje się „rodzinne” Ferrari w jeździe na codzień które posiada ogromny potencjał i poznać dobrze jego prawdziwą charakterystykę,móc sprawdzić jego pełny potencjał i móc ostatecznie porównać z resztą samochodów

 7. Porsche naprawdę robi robotę z pracą silnika, chociaż pewnie wybrałbym SQ7 z powodu pakowności 🙂
  Co do testu GTC4Lusso to super pomysł, jednak dużą różnicę robi to czy się testuje osiągi samochodu, czy to jak wypada w dłuższej trasie, komfort, pakowność, spalanie i hałas 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!